Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya lányként hogy tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya lányként hogy tovább?

Figyelt kérdés

23 éves csúnya lány vagyok. Próbáltam javítani a külsőmön(értsd edzek, ápolt vagyok, sminkelek, figyelek az öltözködésemre, stb). Mégsem vagyok szép, ezt el kell fogadnom.

Azonban a mai világban ez rányomja az ismerkedésre a bélyeget. Bulikban nem jönnek oda hozzám a fiúk, egyetemen a barátnőimmel beszélgetnek, hiába vagyok jófej=nem egy pasi mondta, miután megismert, hogy különleges a személyiségem(csakhát finom utalásokat kaptam, hogy a külsőm nem jön be nekik ).

A lényeg, hogy elhatároztam, hogy neten ismerkednék, és a számomra szimpatikus fiúkat bejelölöm. Na ez meg is történt, egyik sem jelölt vissza. :)

Pedig van, amelyikkel egy városban lakom, és köszönünk is egymásnak.

Számomra ez roppant megalázó.

Nem tehetek róla, hogy nem születtem szépnek, de kihozom amit tudok magamból. Mégis mit tehetnék? Nem otthon ülök és sírok, mégis ezt kapom.

Mielőtt írnátok, nem, nem a tipikus macsó rosszfiúk jönnek be. A lécet is leraktam.

Elvárásaim vannak, hogy ne legyen elhízott, ápolt legyen, ne legyen hosszú a körme, stb, de ezek az igényesség jelei(egy fiú akart velem járni, az is ápolatlan volt9).

Mit tehetnék még? Nem privát üziket kérek, hanem tanácsot, hogy ki mit tenne a helyemben.


2018. dec. 23. 12:08
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
29%

8-as vagyok.

A nőies kisugárzás, olyan dolgok, amitől igazán NŐ egy nő. És ez nem a miniszoknya, tűsarkú, festett műköröm. A férfiak nem barátot akarnak maguk mellé, nem is egy másik férfit. Sajnos manapság már nem jön zsigerből, mert nincsenek megfelelő mintáink. Így ezt is meg kell tanulnunk. Ezert ajánlottam az említett honlapot, mert nekem sokat segített. Asszem könyve is megjelent a pasasnak.

2018. dec. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Utána nézek. :)
2018. dec. 23. 12:44
 13/50 anonim ***** válasza:
14%

Kép nélküli ember azt mond, amit akar. Főleg, ha ilyen folytatásos kérdéssorozatól van szó, ami párnaponta ugyanazzal a háttérsztorival előkerül kizárva a valódi előrejutás lehetőségét.

Ahány 'csúnya' lányt láttam valaha, egyiknek sem volt gondja belőle, amelyik tényleg egyedül maradt sokáig, arról messziről lerítt, hogy valami "fura" (jobb esetben) vele, vagy komplett bolond. A nem visszajelölős dolog meg már tényleg a totál kamu kategória manapság, ha ismer, és beszélgettek, akkor nincs olyan, hogy azért nem jelöl vissza, mert csúnya vagy. Ha meg ismeretleneket jelölgettél, annak sincs sok köze a kinézethez, sokan nem jelölnek vissza senkit, akit nem ismernek.


Szóval vagy elárulod, miért vagy csúnya, és megnézzük, mit tehetünk, vagy folytatod tovább a kamusztorijaidat kitudjamiért.

2018. dec. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
22%

"9-es, lehet igazad van, és fejben is baj van. Sajnos már általános iskolában csúfoltak, hogy csúnya vagyok. Akkor még rosszabb voltam, hiszen nem ápoltam így magamat."


Gondolom az általános óta sokat változtál.



Miért hagyod, hogy 6-10 éves gyerekek csúfolódása befolyásolja az életed?


Ha jól látom, akkor nem csak nyafogtál, hanem tettél is valamit azért, hogy változz. Van amin nem tudunk változtatni, de egy ápolt, sportos ember általában vonzó mindkét nemben.

2018. dec. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
22%

A külsőn valamelyest lehet faragni. Egy kis smink (de ne vidd túlzásba), frizura, nőies öltözködés. Barátnőid biztosan el tudnak igazítani részletekbemenően is.

Aztán a testbeszéd nagyon fontos. Nekem például abszolút bejön, ha egy lánynak finom, lassú mozdulatai vannak. Ezt nyilván nem egyszerű Magadra erőszakolni, ha már évek óta van egy stílusod, nem is tanácsos teljesen váltani, de picit módosíthatsz rajta. Kis szemkontaktus, finom mosoly, hátrasimítod a hajad. Nagyon csábító.

Belső tulajdonságok pedig szerintem a legfontosabbak, én is inkább ezeket próbálom megtalálni egy nőben, semmint a hosszú szempillákat vagy tökéletes arcformát. Hűség, őszinteség, kedvesség, együttérzés, gyengédség, intelligencia, humor. Számomra ezek a legfontosabbak ebben a sorrendben. Próbálkozhatsz ezeket előtérbe helyezni oly módon, hogy neten, kép nélkül ismerkedsz (akár itt, akár más Hozzád passzoló fórumon, nem társkeresőn - társkereső húspiac, csak a külső számít), és csak utána térsz rá a külsőségekre.


Remélem sikerülni fog, sok sikert!

2018. dec. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
41%
Legalább netről kereshetnél valami hasonlóan csúnya lányt, hogy legyen elképzelésünk mivel állunk szemben. Pluszban még egy hasonló alakot a mybodygallery-ről is linkelhetnél.
2018. dec. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
67%

Az utolsó exemmel úgy ismerkedtem meg, hogy láthatatlanul a személyiségébe szerettem bele. Első találkozásunkkor kevésbé nyomott a lantba az, hogy hogyan néz ki, már kedveltem annyira, hogy ne érdekeljen. Mondjuk nem volt csunya szó se róla, de ha nem ismertem volna, tuti nem jött volna be.

Ezzel csak annyit akartam mondani, ha van egy nyerő személyiséget, adsz magadra, igényes vagy, akkor biztos vagyok benne, hogy lesz olyan férfi aki rád figyel.

2018. dec. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
28%

Nekem volt egy barátnőm, aki mindig nézegette magát a tükörben, grimaszokat vágott közben, és nevetett, hogy ő milyen ronda. Tényleg nem volt egy szép lány, de a stílusa, viselkedése miatt sokan ragadtak rá, végül engem kidobott, és teljesen padlón voltam miatta.

Sokféleképp lehet értékes egy ember, nem feltétlenül csak a külsőre ragadnak az emberek.

Sőt, én például olyannyira nem, hogy lehet egy emily ratajkoski is a nő, ha iszonyat idegesítő hozzá a modora.

2018. dec. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
25%

Nekem azért van pár olyan lányismerősöm, akik ugyan kevésbé számítanak szépnek, mégsem volt gond nekik a pasizás. Szerintem valami olyasmi lehet a gond, hogy nagyon rápörögsz erre a külső témára, hogy neked nem jár a kapcsolat, mert ilyen meg olyan vagy. Szrd le egy kicsit, de tényleg! Foglalkozz valami menő dologgal, legyen jó hobbid stb.

Külsőre meg be lehet vállalni merészebb, dizájnosabb dolgokat is, amelyek figyelemfelkeltőek. Ha megnézel néhány sikeres modellt, sokan vannak közülük olyanok, akik valójában nem szépek. Minden csak a tálaláson múlik! Nem muszáj beolvadni a konszolidált ruhadarabokba. Menj el egy stílustanácsadóhoz!

2018. dec. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
17%
2018. dec. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!