Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya lányként hogy tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya lányként hogy tovább?

Figyelt kérdés

23 éves csúnya lány vagyok. Próbáltam javítani a külsőmön(értsd edzek, ápolt vagyok, sminkelek, figyelek az öltözködésemre, stb). Mégsem vagyok szép, ezt el kell fogadnom.

Azonban a mai világban ez rányomja az ismerkedésre a bélyeget. Bulikban nem jönnek oda hozzám a fiúk, egyetemen a barátnőimmel beszélgetnek, hiába vagyok jófej=nem egy pasi mondta, miután megismert, hogy különleges a személyiségem(csakhát finom utalásokat kaptam, hogy a külsőm nem jön be nekik ).

A lényeg, hogy elhatároztam, hogy neten ismerkednék, és a számomra szimpatikus fiúkat bejelölöm. Na ez meg is történt, egyik sem jelölt vissza. :)

Pedig van, amelyikkel egy városban lakom, és köszönünk is egymásnak.

Számomra ez roppant megalázó.

Nem tehetek róla, hogy nem születtem szépnek, de kihozom amit tudok magamból. Mégis mit tehetnék? Nem otthon ülök és sírok, mégis ezt kapom.

Mielőtt írnátok, nem, nem a tipikus macsó rosszfiúk jönnek be. A lécet is leraktam.

Elvárásaim vannak, hogy ne legyen elhízott, ápolt legyen, ne legyen hosszú a körme, stb, de ezek az igényesség jelei(egy fiú akart velem járni, az is ápolatlan volt9).

Mit tehetnék még? Nem privát üziket kérek, hanem tanácsot, hogy ki mit tenne a helyemben.


2018. dec. 23. 12:08
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
27%

Kép nélkül nem tudni hogy tényleg csúnya vagy nem vagy.

Próbálj meg hozzád hasonló gondolkodású emberekel lenni keresni. Tudom nehéz

2018. dec. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
11%
Kivársz, vagy szebb nem divatos ruhákat veszel fel, azok is sokat tudnak dobni egy lányon ha nem Levis-es meg fuckos pólóban vannak:)
2018. dec. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
13%
Egy képet megnéznék én is kíváncsiságból.
2018. dec. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
38%
Szia így az írásod alapján nincsen veled gond. Csak hát igen a mai külsőségek által uralt világban nehéz kicsit érvényesülni a párkeresésben. Én 29 vagyok és még nem volt kapcsolatom pedig szerintem a külsőm nagyjából rendben van...
2018. dec. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
19%

"A lécet is leraktam."

Ha olyan hozzáállással ismerkedsz, hogy "na, próbáljuk meg, jobb híján a lécet is leraktam, hátha akad valaki, akinek így majd kellek", az átjön a megnyilvánulásaidon is. És bármilyen hihetetlen, de a férfiak sem örülnek, ha ők csak a "léc lejjebb rakása" után szóba kerülő, jobb-híján szerepben találják magukat.

Ha úgy ismerkedsz, hogy "na, legyen már valaki", az más, mint mikor megismersz valakit, aki tényleg tetszik (nem csak szimpatikus), és csillog a szemed, ragyog az arcod, mikor ránézel, és mindent megtennél, hogy vele legyél.

2018. dec. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok.

Képet nem teszek ki, de elhihetitek, nem vagyok szép. Ez van.

Nem olyan pólókba járok, ami csúnya, trágár szavas, vagy nem a mai divat szerint öltözködöm. Inkább retrósabb ruhákban, illetve hordok szoknyákat, magassarkút(az alakom szép, írtam is, hogy edzek is, abból próbálom kihozni a maximumot).

AZ arcom csúnya.

2018. dec. 23. 12:21
 7/50 A kérdező kommentje:

5-ös, köszönöm a te válaszodat is.

Rengeteg olyan eset volt, hogy úgy ismertem meg valakit, hogy csillogott a szemem, oda voltam érte, de mindegyiknek vagy a barátnőm kellett, vagy pedig közölte, hogy bocs nem jössz be.

Volt, aki évekig tetszett, már-már szerelmes voltam, mert ismertem is.

Így ezt a részét feladtam. Az egyik barátnőm azt kap meg, akit akar, mert szép és okos is. Neki könnyű.

Hiába vagyok olvasott, művelt, jó tanuló az egyetemen, és közvetlen, sajnos a külső SOKAT SZÁMÍT.

2018. dec. 23. 12:23
 8/50 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem nem a külsőddel van gond, hanem belül hiányzik az valami, amivel megfoghatnád a férfiakat, amitől érdekes lehetnél számukra, mint nő. A jófejségnek ehhez semmi köze és a kinézetnek sem. Nem egy példát tudok mondani arra, hogy előnytelen külsejű nőnek van piszkosul jóképű pasija. A helyedben elmennék tréningekre, van egy ezzel kapcsolatos igen jó: A titkos tanácsok nőknek. Én ugyan nem voltam ilyen workshopon, de olvasgatom a pasi honlapját és nagyon betalál.
2018. dec. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
18%

1) itt majd kapsz most 231293821389 db privátot. Azon a vonalon tovább mehetsz :)



2) egy ápolt, edzett nő az estek 99%-ban nem csúnya, csaj fejben nincs rendben, önértékelési zavarok, etc



3) nagyon kevés a tényleg csúnya nő, aki senkinek nem fogja meg a fantáziáját. Persze, ha olyan pasikra buksz, akik a modell csajokat részesítik előnyben, akkor bajban vagy

2018. dec. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:

8-as, ezt hogy érted? Mármint, hogy hiányzik belőlem valami?

Ezen nagyon elgondolkoztattál, mert ezt még nem hallottam. Úgy érted, hogy például nincs meg az a csábos kisugárzás, vagy valami ilyesmi?

9-es, lehet igazad van, és fejben is baj van. Sajnos már általános iskolában csúfoltak, hogy csúnya vagyok. Akkor még rosszabb voltam, hiszen nem ápoltam így magamat.

2018. dec. 23. 12:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!