Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya lányként hogy tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya lányként hogy tovább?

Figyelt kérdés

23 éves csúnya lány vagyok. Próbáltam javítani a külsőmön(értsd edzek, ápolt vagyok, sminkelek, figyelek az öltözködésemre, stb). Mégsem vagyok szép, ezt el kell fogadnom.

Azonban a mai világban ez rányomja az ismerkedésre a bélyeget. Bulikban nem jönnek oda hozzám a fiúk, egyetemen a barátnőimmel beszélgetnek, hiába vagyok jófej=nem egy pasi mondta, miután megismert, hogy különleges a személyiségem(csakhát finom utalásokat kaptam, hogy a külsőm nem jön be nekik ).

A lényeg, hogy elhatároztam, hogy neten ismerkednék, és a számomra szimpatikus fiúkat bejelölöm. Na ez meg is történt, egyik sem jelölt vissza. :)

Pedig van, amelyikkel egy városban lakom, és köszönünk is egymásnak.

Számomra ez roppant megalázó.

Nem tehetek róla, hogy nem születtem szépnek, de kihozom amit tudok magamból. Mégis mit tehetnék? Nem otthon ülök és sírok, mégis ezt kapom.

Mielőtt írnátok, nem, nem a tipikus macsó rosszfiúk jönnek be. A lécet is leraktam.

Elvárásaim vannak, hogy ne legyen elhízott, ápolt legyen, ne legyen hosszú a körme, stb, de ezek az igényesség jelei(egy fiú akart velem járni, az is ápolatlan volt9).

Mit tehetnék még? Nem privát üziket kérek, hanem tanácsot, hogy ki mit tenne a helyemben.


2018. dec. 23. 12:08
1 2 3 4 5
 21/50 peca1000 ***** válasza:
35%

Na és te csúnya lány, írtál e valamelyik pasinak üzenetet, hogy megismerkednél vele?


NEM?


Akkor szépen fogod magad, és megteszed!


Nincs kifogás, hogy ez a fiúk dolga!


Hajrá! :)

2018. dec. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
0%
LOL egy bányarém rinyálása :) mindig örömmel látom.
2018. dec. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
59%

Valamilyen szinten átérzem a helyzeted.

Bulikban se nagyon kezdeményeznek a fiúk nálam. A barátnőimről meg levakarni sem lehet őket.

Egyedül neten szoktak néha-néha.


Lehet, hogy nagyon látszódik rajtad, hogy már sokat csalódtál.

2018. dec. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
14%

Kamu kérdés


Még a legcsúnyább lányoknak is akad kb több ezer pasi,mert magányos pasik sokkal többen vannak,eleve elvannak itélve hogy perverz állatok..

2018. dec. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
11%

Ismerek egy hölgyet, unokái is vannak. Manöken testalkata, leomló hajzuhataga, de (szerintem is) előnytelen arca van, de a lelke kiváló. Barátságos jellem,igazságszerető, udvarias, egyszóval - top.

Azt akarom ezzel mondani, hogy egy férfi szemében nem mindig döntő az arc. Persze, az arcra, az alakra figyel fel legelőször a férfiak szeme, de ismerkedés után jön meg a másiknak a megkívánása - egy életre. Ne csüggedj és bízz a jószerencsédben. A fent leírtakhoz hasonló nőt százával látsz az utcán, férfivel, gyerekekkel. Minden jót kívánok.

2018. dec. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
37%

ma 13:50


"férfi szemében nem mindig döntő az arc"


Már dehogynem! Hisz azt csókolod meg vagy nem?

Vagy te smárolnál olyannal akitöl elkap a hányinger?

2018. dec. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
15%
Valami nem stimmel a hanyingerkelto lányok is elkelnek
2018. dec. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 anonim ***** válasza:
0%
Kapok egy patronra való esélyt? Betty a csúnyalány. Izgat a 23 éves érintetlen sunci.
2018. dec. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
73%

ma 14:47


"Betty a csúnyalány."


Valójában ő nem is csúnya,csak a szemüveg a fogszabályzó és felkötött haj nem engedi megmutatni a szépségét. Ennek ellenére okos férfi látja az arc karakterét és nem lehet megtéveszteni.

2018. dec. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
0%

Most szomorú vagyok :(

Nagyon megbántottál utolsó.

2018. dec. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!