Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarnak sokan, görcsösen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak sokan, görcsösen párt találni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vajon miért nem képesek ezek az emberek egymagukban is megtalálni a boldogságot? A kapcsolatfüggőség hajtja őket vagy csak félnek megállni a saját lábukon, a való életben? Ti hogy látjátok... (egy boldog remete F)



2018. nov. 29. 22:12
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Én 3 évig voltam egyedül válás után.Nem akartam minden áron valakit, csak hogy legyen.

A rossz házasságból okulva, válogattam.

Jó volt az a 3 év, a függetlenség, de minden este egyedül feküdni, reggel egyedül kelni nem volt jó.Hogy nincs k8nek elmesélni a kínom, a boldogságom, hogy nem vár senki, hogy mindennel egyedül kell szembe nézni.Oké család, barátok, de egy társ mégis másképp funkcionál.

Nekem jobb kapcsolatban élni, még úgy is, hogy nem minden rózsaszín.Persze ehhez egy támogató pár kell, aki nem lehúz, akivel inspiráljuk egymást.

2018. nov. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Szerintem az is az okok közé sorolható, hogy a legtöbb ember élete egy monoton mókuskerék, mely vagy túlságosan unalmas vagy pedig túl stresszes. A folyamatosan felfelé ívelő karrier és az önmegvalósítás csak keveseknek adatik meg és még kevesebben vannak azok, akik szeretik is a munkájukat és képesek benne megtalálni az életük értelmét. Mivel sokaknak a munkájuk elsősorban csak megélhetés, de örömet nem igazán lelnek benne, ők egy párkapcsolatban keresik a boldogságot.
2018. nov. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

"A kapcsolat egyébként is szerencse kérdése, spontán alakul ki, váratlanul, erőlködés nélkül."


Hát, haver, neked aztán nem sok fogalmad van az életről :D Nem baj, csak ne hidd hogy van, és ne osztogass tanácsokat, inkább húzd meg magad csendben, mert nem értesz hozzá.

2018. nov. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Nem tudok minden emberre vonatkozóan válaszolni, de ha magamat nézem, akkor nem a kapcsolatfüggőség az, ami hajt, és nem is, hogy nem tudom megállni a helyem egyedül. Az ember társas lény, mind fizikai, mind lelki szükséglete, hogy valaki ott legyen mellette - nem mindenkire igaz, de azért sok emberben ott van szerintem, bennem mindenképp. A görcsösséget ez a vágy és a rá épülő társadalmi nyomás okozza. (Gondolj csak bele hány ember hallja azt a családjától, ismerőseitől, hogy állapodjon meg, találjon magának valakit, kösse be a fejét stb.) Már fiatalkorban ott a kérdés, hogy miért nem volt még senkid, nem érdekelnek a fiúk/lányok? Aztán meg a családalapításra kérdeznek rá állandóan (ami nálam szintén nagyon fontos, én szükségét érzem ennek - de ez egyéni dolog), és ha megfigyeljük, akkor ma pl a politikában is felmerül ez a kérdés, ezt értékítélet nélkül mondom. Ezenkívül a filmekben, reklámokban azt látjuk, hogy párban jelennek meg az emberek (pl étel vagy mosópor reklámoknál is általában családokat, párokat mutatnak be). Sok sorozat, film foglalkozik a magány témájával, vagy a párkereséai nehézségekkel. Valószínűleg azért, mert igény van rá, de míg a felhasználók hatnak a filmiparra, addig a filmipar is hat rájuk... Tehát az embereket több felől, tövb szintről is éri a hatás, ami miatt ők társat keresnem, méghozzá görcsösen
2018. nov. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen társos lények vagyunk ....1.

Félünk hogy egyedül maradunk ...2.

2018. nov. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Szo te aki bokdog remete lennel és nem hiányzik a szex, és mas IS. ::)) az élet ettől szép. ::)) lol

Akkor elég tartós barátság van kőzted es a kezed között. ::)) oops!!

Ugye érted mire celzok?

No privat. Köszi.

2018. nov. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!