Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarnak sokan, görcsösen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak sokan, görcsösen párt találni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vajon miért nem képesek ezek az emberek egymagukban is megtalálni a boldogságot? A kapcsolatfüggőség hajtja őket vagy csak félnek megállni a saját lábukon, a való életben? Ti hogy látjátok... (egy boldog remete F)



2018. nov. 29. 22:12
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
33%

Te mióta vagy egy boldog remete ?

32/f

2018. nov. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Lassan 3 éve, a válásom óta. :)
2018. nov. 29. 22:14
 3/36 anonim ***** válasza:
84%

Ez egy olyan téma amit sokáig lehetne boncolgatni, de a kapcsolatfüggő személy inkább marad egy rossz kapcsolatban és csak akkor vált, ha megvan a másik így nem feltétlen értek azzal egyet, hogy aki görcsösen szeretne párt találni az kapcsolatfüggő.


Én magamból kiindulva egyik sem vagyok, és nem akarok görcsösen párt találni, de nálam például inkább a görcsösen ragaszkodás van jelen. Nehezen tudom elengedni akit el kell. Sajnos ez van.

2018. nov. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
71%
Én 21 éves vagyok, eddig végig egyedül voltam, szeretnék már nagyon barátnőt. Jól el vagyok egyedül, de azért hiányzik egy pár. Meg később családot is szeretnék.
2018. nov. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
64%
Mert azt hiszik, hogy önmagukon kívül találják a boldogságot. És mivel nem találták meg magukban, ezért a párkapcsolat is boldogtalan lesz, majd végül véget ér.
2018. nov. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
79%

Hajtja őket a kangörcs, a megfelelési kényszer, szerelmes lányregények, stb.

Amúgy nincs ebben semmi rossz, az ember életének ez a szép szakasza.

Ma láttam egy öreg fószert egy boltban, az egész ábrázatáról sugárzott az emberutálat, meg hogy valakit mindjárt megöl.

Na ez az állapot miért jobb?

Én ezt akarom elkerülni, kitolni a lehető legkésőbbre.

2018. nov. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Akkor az exem valószínűleg kapcsolatfüggő lehet.


3-as: idővel képes leszel elengedni, ha megpróbálsz távolodni ettől a személytől és inkább mással kötöd le a gondolataidat.

2018. nov. 29. 22:22
 8/36 anonim ***** válasza:
51%
Mert szeretni és szeretve lenni jó?
2018. nov. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
62%

Lehet kapcsolatfüggő,ha a görcsös párkeresés alatt bárkivel összejön.

Van aki azért nem boldog egyedül mert szerelmes valakibe,csak nem viszonzott/szakìtottak.

És miért is kéne egyedül boldognak lennünk?Társas lények vagyunk olyan szükséglettekkel amikhez társ kell. (A lelki is nem csak a szexuális) Arra születtünk,hogy párban legyünk.

2018. nov. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
4-es: Ez szép gondolat, de én már - úgymond - túl vagyok ezeken és visszapörgetve látom,.. nem biztos, hogy mindenkinek ez kell a boldogsághoz. Utólag okos az ember, én is sokmindent másképpen csináltam volna.
2018. nov. 29. 22:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!