Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarnak sokan, görcsösen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak sokan, görcsösen párt találni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Vajon miért nem képesek ezek az emberek egymagukban is megtalálni a boldogságot? A kapcsolatfüggőség hajtja őket vagy csak félnek megállni a saját lábukon, a való életben? Ti hogy látjátok... (egy boldog remete F)



2018. nov. 29. 22:12
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

Alapvetően az ember társas lény, társra vágyik, ez pedig azért van, mert arra rendeltetett, hogy "szaporodjon", ehhez pedig társ kell.


Amúgy meg sokkal jobb ketten harcolni az elemekkel, mint egyedül:)

2018. nov. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Meg a másik, hogy szép és jó dolog, ha egy ember fent tudja tartani magát egyedül, de könnyebb ha van mellette egy nő, aki valamilyen szinten de támogatja, bele száll az anyagiakba. Illetve ott van az, hogy szeretet adni és kapni, ez mindennél jobb érzés.
2018. nov. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem így van. Szeretek egyedül lenni, de ha jön valaki, akivel minden tökéletes lehetne, miért ne változtatnék a helyzetemen? 🙂
2018. nov. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

Én már nemsokára 5 éve és bár nem borzasztó egyedül élni, cserébe rohadtul unom. Az vitán felül áll, hogy egy rossz házassághoz/párkapcsolathoz képest ez a Kánaán, de egy olyan családhoz képest, amiben volt szerencsém felcseperedni, de a halál elragadott tőlem, ez inkább egy sivatag.

32/f

2018. nov. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Ém azt látom, hogy sok ember tehetséges valamiben, de nem tudja kibontakoztatni, mert a hormonok, ösztönök hajtják és idő előtt elvonják a figyelmét, lelki- és testi erejét, kitartását a céljától. Attól, hogy beteljesítse és elérjen valamit, ami lehet egy hobbi vagy egy munka magas szintre emelése.
2018. nov. 29. 22:32
 16/36 A kérdező kommentje:

14-es: részvétem, nehéz lehetett/lehet. Tudom milyen ez, most egy éven belül két közelebbi rokonomat is elveszítettem.

Neked kitartást és hitet kívánok, abban higyj, amiben jó vagy (nem feltétlen Istenben).

2018. nov. 29. 22:36
 17/36 anonim ***** válasza:
Mert a csapból is az agymosó marketing ömlik rájuk h csak így lehetnek boldogok.
2018. nov. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
88%
Ez a szaporodás miatt van. Ha ez emberekben nem lenne meg a vágy az iránt, hogy társat találjon, akkor valószínűleg már rég kihalt volna az emberiség. Szerintem ez a természetes és nem az, hogy elnyomjuk magunkban ezt az érzést.
2018. nov. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:

12-es:

Biztos vannak (gazdaságilag) jól működő kapcsolatok, de én eddig egyet sem láttam. Inkább azt tapasztalom, hogy ketten együtt mégtöbbet költenek és ha egyik se tud bánni a pénzzel, akkor tudjuk mi lesz a vége. Vége lesz és sokszor rosszabb anyagi és érzelmi helyzetbe kerülnek, mint előtte. Olyan házaspárokat is ismerek, akik külön kasszán vannak, de náluk meg az okozza a vitákat. Valahogy nem jó ez sehogy, a pénz körül forog a világ.

2018. nov. 29. 22:43
 20/36 anonim ***** válasza:
kivárom amit kikel
2018. nov. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!