Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a baj, a mai társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a baj, a mai társkereső oldalakon, hogy sokan nem találnak párt, vagy ha találnak akkor is nehezen? 21/F

Figyelt kérdés
2016. jan. 10. 14:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Talán az, hogy azok az emberek regisztrálnak oda, akik nagyon elkeseredettek, mert nem sikerült eddig párt találniuk, talán önmagukkal sem elégedettek, és így nagyon nehéz valakit megismerni, és annyira elfogadni, hogy tudd őt szeretni. Nekem sincs párom, pedig nagyon vágyom már rá, hogy legyen, szóval tudom, hogy mennyire nehéz a helyzet :( 20/L
2016. jan. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az 1-es jól leírta, nem az oldalakkal, hanem az emberekkel van probléma. Ugyanez a helyzet itt is, bár kicsit ezt látom magamon is. Én mondjuk annyira nem vagyok elkeseredve, hogy ne tudnék egy kapcsolatban helytállni, már csak a megfelelő lány hiányzik :) De tényleg ritka az érzelmileg stabil ember ilyen helyeken. 21/F
2016. jan. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Nomeg az is benne van, hogy társkeresőkön 1 csajra jut 10-15 pasi... De abból csak minden 20. Vállalható...
2016. jan. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A bizalmatlanság, sokan a szex miatt teszik, ezért hátrányba kerülnek azok akik valóban párt keresnek
2016. jan. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nemrég azt olvastam hogy ezeknek a társkeresőknek érdeke hogy a kliens minél tovább fennmaradjon, fizesse a tagdíjat, több időt töltsön az oldalon... Ezért ha két ember szimpatizál is egymással akkor sem ismerteti össze őket egymással.
2016. ápr. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Nekem az a bajom vele, hogy rengeteg a perverz állat, illetve akik 20 évvel idősebbek, és akkor is nyomulnak...
2016. ápr. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
Attol h ott ki merik mondani a dolgokat egyes ferfiak attol meg az eletben is sokan arra mennek am. :D Nem ertem meg h eloben mivel masabb, csak ennyi h nem mondja ki h meg akar teged fektetni? Mert nagy kulonbswg sztem nincs.
2016. ápr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Én kb 3 évig volt potyára társkeresökön,semmi értelme nem volt.kezdem azt hinni hogy lehetetlen a mai világban párt találni.27f
2016. jún. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem valami megváltozott az utóbbi években, talán igényesebbek, válogatósabbak lettek a nők, vagy egyre több a kamuprofil, vagy aki csak pénzes pasira hajt. Fene tudja. 2008-ban mentem föl először tárkereső oldalakra, és számos barátnőt szereztem onnan, kifejezetten jó csajokat, hosszabb-rövidebb időkre. Sokszor ők maguk írtak nekem, és két hétnél tovább egyszer sem kellett fönt maradnom. Ha nem jött össze a dolog, akkor néhány hónap múlva újra regisztráltam és jött a következő. Aztán öt éve leragadtam egy lánynál, akivel most nyár elején szakítottunk. Újra regisztráltam, írogattam néhány csajnak, de senki nem reagált. Most passzív üzemmódban vagyok fönt, de alig ír bárki is, azok is inkább a mamika kategóriájúak vagy a ducijucik, mindössze kétszer randiztam, egyszer én nem jöttem be a lánynak, egyszer meg ő nekem. Szóval nem tudom mi lett, talán nagyon felhígultak a társkereső oldalak, és egy csomó olyan van, akik csak szórakozásból van fönt, talán párkapcsolatban is él, csupán nézelődik. Pasik java része meg a numerákra hajt, és ezért lesznek tartózkodók a csajok. Talán...
2016. okt. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Mull Pasha!


Nem lehet hogy eljárt feletted az idő? :)

2016. okt. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!