Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sokan azért nem találnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan azért nem találnak párt, mert nem reálisan látják magukat?

Figyelt kérdés

Általában sokkal jobbnak, vonzóbbnak, mint amilyenek valójában.

Amikor a 100 kilós, csúnyácska arcú ismerősöm komolyan azt gondolja, hogy van esélye a helyi jópasinál, akit szebbnél szebb nők rajonganak körbe...

Vagy amikor anyuci pici fia igénytelen, ápolatlan, otthon ülő kocka kijelenti, hogy neki minimum Dukai Regina járna...


2017. dec. 4. 10:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

De az emberek elsöprő többségére igaz az, hogy nem reálisan látják magukat, pontosabban hogy nagy a különbség a valódi személyiségük és a saját magukról kialakított kép között. És a legtöbben ennek ellenére könnyedén találnak párt.

2017. dec. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%

Lehetséges. Pl. én is a 160 cm-hez 73 kg vagyok, mégis átlagos testalkatúnak tartom magam, míg a leendő exférjem testvére és nagyobbik már felnőtt gyermeke szerint dagadt vagyok. Szerintem meg mivel homokóra alkatom van, ezért csak átlagos. Viszont a fényképeken úgyis látszik.


Belső tulajdonságoknál meg szintén változó, hogy ki milyennek látja és értékeli saját magát, mert pl. a kommunikatív lehet, hogy más számára idegesítően szószátyárt jelent. 35N

2017. dec. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Magukat sem teszik jó helyre + elvárás azért van dögivel.
2017. dec. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem meg pont az ellenkezőjét mondják, hogy az a baj, hogy kb. szélsőségesen alulértékelem saját magam. Sajnos abban igazuk van, hogy alulértékelem magam, de úgy érzem mások is így marad az örök kishitűség.
2017. dec. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hogyne. Úgy el vannak szállva férfiak és nők is, aztán sokként éri őket, ha valaki, aki bátrabb vagy nyersebb, hozzájuk vágja, hogy nézz már magadra. Az önbizalom kell, ahogy kockáztatni is, de ez nem azt jelenti, hogy istennek hiszed magad, és nevetségessé teszed magad. Aki nem akarja meghallani a valós véleményeket, hajlamos rá. Sokakat annyira sért a kritika, hogy tudomást sem vesznek róla.


De mindenki azt keres, akit akar. Ha nem jön össze, akkor majd lehet gondolkodni, hogy ki hol van a vártakhoz képest.

2017. dec. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Reálisan látom magam, mégsem találok párt, ilyenkor mi van?

Tovább megyek azt is tudom milyen párt szertnék. Csak azért mondom mert sokan sem önmagukkal nincsenek tisztában sem azzal milyen párt szeretnének... mégis találnak, ez nem ettől függ...

Persze olyanok is vannak amiről te írsz de nem annyira jellemző!

2017. dec. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen eset van.

Kedvencem, amit láttam én is: pasas van 150 kiló minimum, az mind zsír. Picsog, hogy milyen felszínesek a nők, hogy nem adnak neki esélyt. Talál egy képet Tóth Veráról, és fujjog, hogy mekkora egy zsírdisznó a csaj... amikor Vera majdnem 2x belefért volna a pasiba.

De olyat is láttam, hogy jóindulattal is átlagos csajnak iszonyat nagy arca volt, és a brazil capoeiratáncos pasi neki a minimum...

2017. dec. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!