Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az intelligens pasik nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az intelligens pasik nehezen találnak párt maguknak?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok mint a "jó értelemben vett" stréberek: jó tanulók, félig zsenik, de akikben azért van vagányság meg humorérzék is és jóképűek mellette. Aki sportol is, de kissé a bulitól meg az ismeretlenektől visszahúzódó. Az ilyenekkel mi a baj? A túlságosan magasok az elvárásaik? Hol tud és hogy tud egy ilyesmi pasi ismerkedni, párt találni magának? Egyáltalán a normális lányokat érdeklik még a céltudatos okos pasik? 23/F
2017. máj. 31. 21:22
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
79%
Igen, de ugyanez érvényes az intelligent nökre is - nekik is vannak elvárásaik a másikkal szemben, föleg intelligencia terén.
2017. máj. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna ki a kérdést, és még egyidősek is vagyunk.
2017. máj. 31. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
63%

Nekem csak az ilyen pasik jöhetnek szóba, ha emellett a személyiségük is rendben van :) Csak mert az ilyen pasik között sok a sznob is, sajnos...azzal eléggé elrontják az összképet. Nemrég pont ilyen, 23 éves sráccal ismerkedtem, és pont azért lett vége, mert kissé magas lovon ült, azt várta, hogy én keressem gyakrabban...

21L

2017. máj. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Én például nem vagyok sznob, pont hogy sznob ellenes vagyok. Ilyen szempontból egyszerű, józan gondolkodású családból származok, a személyiségem is rendben van szerintem. Általában a sokkal idősebbekkel tudok jól elbeszélgetni, komolyabb, szakmai témákról is.
2017. máj. 31. 21:32
 5/32 anonim ***** válasza:
Ha csak nem szakmabeli a nő, ne erőltesd, nem biztos hogy a nőt érdekli, ha csak nem szakács vagy.
2017. máj. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Gondolom te ilyen kis szerény remek ember vagy... Eljön a te időd, amikor ténylegesen is megmutatkozik az itt felsorolt sok-sok előny.
2017. máj. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

A környezetemben általában ,,kapkodnak" a hozzád hasonló férfiakért, egyetemista lány vagyok, és így ahogy hallom, mindenki értelmes, intelligens párt keres, tényleg olyat, akiben megvan a jó humorérzék, egy kis vagányság, jó kisugárzás is. Számomra is nagyon fontos, hogy a (leendő) páromnak legyenek hosszabb és rövidebb távra is céljai, tervei.

Tanulsz még, vagy már dolgozol? Egyetemen, egyetemi rendezvényeken általában elég nyitottak az emberek az ismerkedésre, még ha csak barátkozás is jön ki belőle.

Más tippet én se nagyon tudok adni, én is inkább introvertált vagyok, én interneten és egyetemen próbálgatok ismerkedni :)

2017. máj. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Tanulok is (MSc-n), meg dolgozok is mellette.
2017. máj. 31. 21:58
 9/32 A kérdező kommentje:

Egyébként én is ezt hallom, hogy az ilyen pasikat keresik, ami szerintem is a normális lenne. De sajnos nem nagyon tapasztalom ezt magamon. Beszélni beszélek néha lányokkal, de tovább nem nagyon alakul sose. De majd egyszer talán tényleg elő fog jönni, ki fog tudni majd teljesedni a jó oldala is a dolognak.


Valaki tudna mesélni példát hogy ki kivel hogyan ismerkedett meg aki hasonló mint én?


Köszönöm szépen előre is,

2017. máj. 31. 22:04
 10/32 anonim válasza:
Nem felvágasból de átérzem. Ugyan ez a helyzet. Mindenki mondja h de szép es okos vagyok miért nincs senkim!? Azért mert senki nem ertene meg... Én ugy vagyok ezzel h en nem fogok masok utan futni majd aki lesz eleg intelligens hozzam majd o jon ha nem akkor nem erdemel meg.
2017. máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!