Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az intelligens pasik nehezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az intelligens pasik nehezen találnak párt maguknak?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok mint a "jó értelemben vett" stréberek: jó tanulók, félig zsenik, de akikben azért van vagányság meg humorérzék is és jóképűek mellette. Aki sportol is, de kissé a bulitól meg az ismeretlenektől visszahúzódó. Az ilyenekkel mi a baj? A túlságosan magasok az elvárásaik? Hol tud és hogy tud egy ilyesmi pasi ismerkedni, párt találni magának? Egyáltalán a normális lányokat érdeklik még a céltudatos okos pasik? 23/F
2017. máj. 31. 21:22
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:

Kedves 10-es válaszoló!


Pontosan, bennem is van egy ilyesmi. Kellemetlen érzés mikor értetlenül kérdezik hogy miért nincsen barátnőm... Inkább valami kitérő választ szoktam adni, de közben engem is bosszant. Nem mintha annyira ráérnék a dologra, de ha ráérnék ilyesmire se lenne jobb a helyzet. Interneten sok lánnyal beszéltem már és mindenki azt monda (90%-a) hogy helyes vagyok, meg már azt is mondták hogy nem is értik hogy velük hogy állok szóba mikor ilyen vagyok...


És te mit szoktál rá válaszolni? Mi a reakciójuk rá?

2017. máj. 31. 22:15
 12/32 anonim ***** válasza:
58%
Intelligens = agyon iskolázott?
2017. máj. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Úgy is az lesz a lényeg, hogy mennyire jó szociális érzéked és mennyire vagy jó ember és önismerő, hogyan tudsz bánni az emberekkel, hogyan tudod képviselni magad és nem utolsó sorban ismered e a nőket? Egy visszahúzódó férfi nem nagyon ismeri, maximum őt fogja kipecázni egy nő ha felismeri benne az értéket és még tetszik is neki a krapek. Mert lehetsz te nagyszerű elme, vagy művelt vagy értékes személyiség ha nem vagy aktív, ha nem teszel nagyobb erőfeszítést hogy megismerjenek. Udvarolni tudsz? Vagy fel tudod kelteni a nő figyelmét?

Az, hogy az idősebbekkel érted meg magad az komolyságot érett gondolkodást feltételez, ami nagyon klassz, de a csábìtàshoz is konyítanod kell. Hajrá!

2017. máj. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

Nekem az intelligens nem egyenlő az iskolázottal. Rengeteg id.ta csoporttársam volt az egyetemen, félelmetes, hogy milyen buták és msc-t is simán megcsinálták (pedig nem egyszerű szakra jártam).


Egyébként nem hiszem, hogy nehezebben találnának párt, én nem látok az ismerősi körömben intelligens de szingli pasit. Az én barátom is jár msc-re, mellette dolgozik 8 óréba és OKJ-t is csinál, de sosem hallottam, hogy ezzel vkinek dicsekedett volna vagy előnyére felhozta volna.

2017. máj. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Hát nem azt mondom hogy előnyére felhozni... Hanem azért hallgató meg hallgató között is hatalmas különbségek vannak persze... Na de ez mindegy is.


De én hangsúlyozom, hogy az intelligensen azt értem hogy személyiségre, kisugárzásra is rendbe van, meg értelmileg is, de ezt már az előzőekben leírtam.

2017. máj. 31. 22:39
 16/32 anonim ***** válasza:
0%
Túl szép, hogy igaz legyen...
2017. máj. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Kedves 16-os válaszoló!


Lehet hogy túl szép, hogy igaz legyen, de miért ne létezhetne? Valószínűleg ez a baj, hogy más se hiszi el... Persze most nem dicsekedni meg felvágni akarok, mert biztosan nem vagyok én se tökéletes, na de más az?

2017. máj. 31. 22:45
 18/32 anonim ***** válasza:
Azt csak te tudhatod, hogy miért nincs. Én vagyok az, akinek a barátja is okos, mint ahogy te leírtad magad. Én nem vagyok bomba csaj, pontosabban jó alakom van, de az öltözködést le.szrom, inkább legyen kényelmes, átlagos kinézetem van, mert a frizurám sem érdekel csak összekötöm. Valószínűleg átnéznél rajtam, emrt hogy te milyen okos vagy és izmos, nem állsz velem szóba.
2017. máj. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
Ez pontosan nem így van... Nekem ha megtetszik valami egy "kevésbé bomba" csajban, akkor az ugyan úgy megtetszik, nincsen különbség. Sőt, a kevésvé "bomba csajok" jobban bejönnek, nem erről van szó...
2017. máj. 31. 22:56
 20/32 anonim ***** válasza:
Miazhogy, nagyon is. 😁
2017. máj. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!