Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy átlagos ferfi viszonylag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos ferfi viszonylag könnyen találhat párt magának ha kedves humoros intelligens?

Figyelt kérdés
2016. máj. 11. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem. 22/F
2016. máj. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem,egyáltalán nem. Ez még nagyon kevés ahhoz,ha nagydumás mellé, és nyomatja a nagyképű dumáit is, akkor már lehet esélye...
2016. máj. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sok múlik azon, hogy férfi vagy női szemszögből átlagos.
2016. máj. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha egy srác nagyképű dumát tol, én kinevetem és otthagyom. Szerintem van esélyed, csak ne itt ismerkedj.
2016. máj. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez nem elég a nőknek általában...

Ha jó egzisztenciát is csapsz mellé, akkor lesz csak teljes. :)

2016. máj. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%
Egy átlagos férfi valamelyest tud javítani a helyzetén, ha kedves, humoros és intelligens, de amúgy meg tesznek ezekre a nők, mert a külső mindennél fontosabb.
2016. máj. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha mellette normálisan is néz ki és nem azt várja, hogy a neki megfelelő nő bekopog az ajtaján egy szép nap, hanem tesz is érte valamit, akkor igen. Önmagában az, hogy kedves és humoros semmit nem ér.
2016. máj. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%
Ez még nagyon-nagyon kevés. Hopp, lányok, elő a többoldalas listáitokkal! :D
2016. máj. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#1-es vagyok. Egyébként azért nem, mert amit te átlagosnak gondolsz, az sok esetben női szemmel nem üti meg az átlagos szintet. Egy csaj haverommal egyszer ezt megbeszéltük, és ő is mondta, hogy 10 fasziból 1re azt mondja, hogy nagyon jó, 2-re hogy átlagos, 7-el szóba se nagyon akarna állni. Szóval, nem biztos hogy átlagos vagy. Ha meg az is vagy, akkor is, most mért jó z ha egy lány átlagosként tekint rád? Itt már önmagában benne van az elégedetlenség, hisz mindenki a legjobbat akarja magának. :) 22/F
2016. máj. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok és ugyanazt írtam, mint 9-es.


Meglepődnél, hogy mekkora a difi a nők által definiált átlagos és az általunk megfogalmazott átlagos közt.

Az OkCupid mutatott is egy chartot róla, hogy a nők a férfiak 80%-át(nem vicc!) egyszerűen szarnak tartják.

A maradék minden 5. férfi tölti ki az átlagos és felsőbb helyezéseit a skálájuknak.

Azért ez elég durva dolog, ha engem kérdezel...

2016. máj. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!