Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik azt magukról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt magukról a 60 kilós vagy afeletti lányok, hogy vékonyak, és miért agresszívek, ha megmondják nekik, hogy nem? Nem lehet, hogy emiatt vannak egyedül?

Figyelt kérdés

Most nem olyanokról beszélek, akik elfogadják és kimondják, hogy kicsit husisabb fajták, és hozzájuk illők közül válogatnak, tudják hányadán állnak. Hanem, akik előadják, hogy karcsú alakjuk van azzal a 60 kilóval, amolyan insta modell alkat, sportos, meg ilyenek.

Mert ez nem igaz, az olyan lányok 50-55 kiló körüliek. Fokhagyma popó, közepes, formás mellek, csinos combok, legalább nagyjából lapos has, 36-os konfekcióméret. Ez nagyon nincs meg 60 kiló felett.


Én egy sportos, jóképűnek mondott férfi vagyok, és mégis ostromolnak az ilyen nők is, ellenben tele vannak frusztrációval, mert érzik, hogy nem hozzák azt a szintet, mint az ötvenpár kilós lányok, mégis sportos, magas férfit akarnak.

Miért gondolják, hogy ez így menni fog?


(Az említett tömegeket 168-172 cm körüli magassághoz értem, de az alacsonyabb és a magsabb nőkre is vonatkozik a téma, csak náluk tolódhat ezek a kiló-határok.)


2018. szept. 3. 22:45
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
100%
Függetlenül attól hogy beteges a kialakított képed az ideális nőről szerintem ne te döntsd már el hogy kihez milyen pasi illik.
2018. szept. 4. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
97%

Amiről te beszélsz az gebe kategória, legfőképp úgy néznek ki mintha megálltak volna a fejlődésben 13 évesen. Aki ilyen adottsággal rendelkezik természetesen nem tehet róla, de aki szándékosan néz ki így az kb. olyan beteg elme mint te, megérdemlitek egymást.

Sose állnék szóba ilyen felszínes önimádó pasival.

2018. szept. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
100%
Hát kérdező, én 163 centihez vagyok 62 kiló és 36/38-as a méretem, homokóra alakom van. Testvérem 162-höz szintén 62-63 kiló körül van, neki is ekkora a mérete. Nem vagyunk gebék, sem izmosak de nem nézünk ki undorítóan. És mindig helyes, magas párom volt, a vőlegényem is az. Tesómnak meg pláne, neki ezek a testépítős csávók a zsánerei :D Nincs egyenízlése az embereknek.
2018. szept. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
97%

El se olvasom a sok választ.

Ez a baj ezzel a mai világgal hogy a pasik a gebe csajokat tartják fullos nőnek. Ami gyerek méret nem női méret. Voltam 60kg és a 166cm igen is sovány voltam. Nem csak én láttam így de sokan mások mondták hogy hízzak már egy kicsit mert seggem sincs. Komolyan felháborító hogy te a 60kg lányokat még szinte dagadtnak látod. Ezért van annyi sovány csaj mert a pasiknak meg akarnak felelni. Se segge se melle akkor mit fogsz rajta? A csontokat? Na mindegy. Örülök hogy nem ilyen pasikkal vagyok körülvéve.

2018. szept. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
92%

Az mondjuk miért nem dühít, ha még ennél is kövérebb, 80-100 kilósan érzi magát vonzónak? Miért is a 60 kilós nõkre írányul a kérdés? Érdekes...(gondolom mert pikkelsz valamelyik 60 kilós exedre, vagy ilyesmi)

Nagyon unatkozhatsz kérdezõ, de hagyjuk az ilyen troll kérdéseket.

Jelentettem.

2018. szept. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:
100%

Én 72 kiló vagyok 167 centihez, aminek jelentős része izom (meg némi zsír) szóval nem vagyok így se kövér, max kicsit husi. (heti 4x edzek és nagyon durván izmosodok) Gondolom neked már rég bébi bálna kategória.


Párom pedig magas, szálkás, izmos férfi, és képzeld ő kezdett ki velem. :D


Ennyit rólad. Szánalmas vagy, és nem azért, mert vékony lányokat akarsz, hanem mert azt hiszed, egy szám meghatároz mindent és mindenkit.

2018. szept. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
100%

:D ha 58kg-s jöhet, ha 62kg-os nem

172cm és 60 kg nehogy már sok legyen :D

te se láttál még nőt :D csak ilyen lapos deszkákat

2018. szept. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
100%

64 kg vagyok 167 cm-hez, 36-38as ruhákat hordok.

Elég sok pozitív visszajelzést kapok a testemre nőktől és férfiaktól is, függetlenül attól, hogy picit tényleg többet kéne edzenem.

Szóval nem minden a súly. Szerintem ha izmosabb lennék, se lennék könnyebb, mert az izom nehezebb a zsírnál. :)

2018. szept. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
100%
Insta tele van fotókkal, ahol a semmi seggű, gebe, formátlan csak elkezd edzeni, és 60 kiló feletti csodás kerek fenekű, formás csaj lesz.
2018. szept. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
100%

Most már csak azt mondd meg légyszi higy hány centi és milyen színű legyen a haja, milyen színű a szeme, a körmei hosszát és színét, a bőr típusát és tónusát. Mert ez a kg és cm elég kevés. Hát neked bárki jó? Ne add alább, hát legyenek már elvárásaid is! :) Nem is értem hogyan gondolhatja egy nő 63 kilósan hogy fokhagyma popója van és lehet bármikor. Szégyen!

Na jóó, vicceltem! :)

Pont az ilyen "pasi" mint te nem érdemli meg hogy normális nője legyen. Sok kérdést és válszt olvastam már itt, de ez eddig a legundorítóbb. Ami a legszánalmasabb hogy te ezt normának hiszed. Adja az élet neked te drága lelki szegény hogy egyszer megtapasztald hogy milyen egy jó párkapcsolat. Őszintén kívánom! :) Látni felszínes embereket, de te barátom, maga a fogalom megtestesítője vagy.

2018. szept. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!