Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik azt magukról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt magukról a 60 kilós vagy afeletti lányok, hogy vékonyak, és miért agresszívek, ha megmondják nekik, hogy nem? Nem lehet, hogy emiatt vannak egyedül?

Figyelt kérdés

Most nem olyanokról beszélek, akik elfogadják és kimondják, hogy kicsit husisabb fajták, és hozzájuk illők közül válogatnak, tudják hányadán állnak. Hanem, akik előadják, hogy karcsú alakjuk van azzal a 60 kilóval, amolyan insta modell alkat, sportos, meg ilyenek.

Mert ez nem igaz, az olyan lányok 50-55 kiló körüliek. Fokhagyma popó, közepes, formás mellek, csinos combok, legalább nagyjából lapos has, 36-os konfekcióméret. Ez nagyon nincs meg 60 kiló felett.


Én egy sportos, jóképűnek mondott férfi vagyok, és mégis ostromolnak az ilyen nők is, ellenben tele vannak frusztrációval, mert érzik, hogy nem hozzák azt a szintet, mint az ötvenpár kilós lányok, mégis sportos, magas férfit akarnak.

Miért gondolják, hogy ez így menni fog?


(Az említett tömegeket 168-172 cm körüli magassághoz értem, de az alacsonyabb és a magsabb nőkre is vonatkozik a téma, csak náluk tolódhat ezek a kiló-határok.)


2018. szept. 3. 22:45
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
95%

Huhúúúú, ha tudnád, én hány kiló vagyok és hányas méretet hordok... még emberszámba se vennél XD

De ne aggódj, eszembe sem jutna még csak rád nézni sem, nem hogy összejönni veled - és ezzel mindenki jobban jár :-))

2018. szept. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
100%

180 cm vagyok, 57-58 kiló. Gimiben még 61 voltam, aztán egy betegség miatt lefogytam 55-56-ra. Azóta meg nem híztam vissza 60-ig, pedig eltelt 1-2 év, igy 57-58 vagyok. De akkor sem voltam kövér, 6o kilóval sem, szerintem ugyanolyan voltam mint most. Most kifejezetten vékony vagyok.

Amúgy az, hogy szerinted a sovány a tökéletes női alkat, a te véleményed. Csomó férfiról tudom, számára az abszolút ideál a húsosabb nő, ami csak 60 fölött van. Szóval a te ízlésedet ne vetítsd ki mindenkire.

2018. szept. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor annyira örülök, hogy nem 50 kg körül vagyok vasággyal, mert legalább az ilyen gyökerek elkerülnek. Köszönöm Istenem!
2018. szept. 4. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
100%

Ugye tudod, hogy a súly nem minden? Sok 60kg körüli vékony barátnőm van. Van amelyik sportoló típus szép szálkás alkata van, más meg segges melles darázsderekú csajszi akin álom ahogy eloszlik a súlya.

Az imádott 36 os méretről meg annyit, hogy kabátok-zakók esetén a B-C kosár kb kizárja. Ha alkatilag szélesebb a hátad megint nem férsz bele. És ez a nadrágra is vonatkozik, akinek széles a csípője az nem fogja tudni magát beletuszkolni, ha csak nem csont és bőr.

2018. szept. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
100%
Neked amúgy mi bajod van, Kérdező? Komolyan ennyire ba$$za a csőrödet a tény, hogy bizonyos nők képesek vonzónak érezni magukat 60 kiló fölött? Foglalkozz már magaddal.
2018. szept. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 A kérdező kommentje:
Az más kérdés, hogy vonzónak érzi magát, csak ne mondja, hogy karcsú, sportos alkatú, mert hazugság.
2018. szept. 4. 01:35
 27/52 anonim ***** válasza:
98%

A sportos az nem karcsú. Sportos az, ami a sportolóké. Átlagos vagy annál kicsit több testsúly az izom miatt.

14 éves kortól lehet felnőttként sportolni, szóval ne a gyerekek testalkatát feltételezd egy felnőtt nőnél.:))

Huszon-harminconéves korra kiszélesedik a medence, a váll, és sűrűbbek lesznek a csontok.

2018. szept. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 A kérdező kommentje:
Vannak sportos nők, akik huszonévesen kezdenek edzeni. Ők soha nem vaskosak és naturálban nem érik el a 60 kilót, csak ha tömény zsírt is felszednek az izom mellé. Aki azt állítja, hogy 36-os mérete és karcsú alakja van 60 kilósan, az egyszerűen kamuzik.
2018. szept. 4. 02:37
 29/52 anonim ***** válasza:
100%

És ki állítja, hogy 60 kilósan 36-os mérete van?

Nekem 50 kilósan is 42-es a szoknyaméretem és 38-as a fölső.

2018. szept. 4. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, akik negyven fölött (nem huszonévesen!) kezdenek bele pl testépítésbe, és bizony megvastagszik a combjuk és jó nagy seggük lesz szép, gömbölyű vállakkal és tónusos testtel. És nem, nem férnek bele a 36-os kategóriába :D

Egyébként 60 kilósan teljesen lapos hasam volt szép, formás combokkal. Persze fokhagymas.ggem nem volt, de nem is akartam. És hogy, hogy meghíztam, még így is előbb találnék jópasit, mint te jócsajt.

2018. szept. 4. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!