Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A rendes lányok állítólag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rendes lányok állítólag hamar elkelnek, de legalábbis soha nincsenek egyedül. Akkor én már nem is lehetek "rendes" lány?

Figyelt kérdés

Életemben többet voltam egyedül, mint kapcsolatban, most is már több, mint egy éve egyedül vagyok. Az egyedüllétem alatt nem is feküdtem össze 100 férfival, leginkább senkivel (pedig állítólag a nőket akkor is mindig dugja valaki, ha szinglik), sőt, egy kezem elég, hogy összeszámoljam, hogy egész életemben összesen hány férfival voltam. 26 vagyok, állítólag a "rendes" lányok ebben a korban már férjnél vannak, nekem egyáltalán semmi kilátásom nincs erre.

Nem tudom, hogy mik egy "rendes lány" kritériumai, de ezek szerint én már tuti nem férek bele?


2018. aug. 24. 00:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
56%
"Tiszta suna, rendes lány" címet még megnyerheted.
2018. aug. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
92%
Kit érdekelnek ezek a népi nagy igazságok, hogy ki mikor rendes lány! Nem a nép szemében kell rendes lány legyél, hanem egyetlen pasiéban, akit te is akarsz, és ő is téged. Csak keresd tovább az a valakit, aki szerinted rendes pasi, és majd neki legyél rendes lány.
2018. aug. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
74%
A rendes lányt nem dugja senki, ha szingli, épp ezért is rendes. Egyébként nem feltétlenül van így, sőt... oltári mázli kell ahhoz, hogy fiatalon megismerd a párod, akivel meg tudsz állapodni, akkor is, ha így akarod. Egy barátnőmmel gimiben rengeteget beszélgettünk a jövőképünkről, kb ugyanazt akartuk: 20-22 évesen férjhez menni, minél hanarabb gyerekeket, sokat, és valami jelentéktelenebb munka mellett szuper feleségek és édesanyák lenni. Szerintem rendes lányok voltunk. Na én a világ legszerencsésebbjeként 18 évesen összejöttem a férjemmel, 20 voltam az esküvőnkkor, ennek 10 éve, itt a tervezett sok gyerek, még nem dolgozom, csak ilyen pénzkeresős hobbi szinten, gyakorlatilag pontosan azt csinálom, amit szerettem volna 30 évesen. A barátnőmbek lett egy kislánya balkézről, azt se tudja, ki az apa, és kb fél évente új “igazi”-t talál maga mellé. Nem gondolom, hogy én többet tettem volna azért, hogy megtaláljam a párom, mint ő, csak épp nekem szerencsém volt, neki meg nem.
2018. aug. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
10%

A férfiak a nem rendes lányokra buknak akik nyitottak szexuálisan, elveri a feneküket, visszaszólnak, részegen egymást szétpisilve szexelnek, lehet velük ökörködni verekedni.

Ha ilyen unalmas szűzies prűd fapecsa vagy az a kutyának se kell.


N (nem rendes)

2018. aug. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%
#4-es, nincs igazad, vagyis félig van igazad. A férfiaknak rendes nő kell, de olyan aki annak ellenére hogy rendes, magyarul nagyon kevés férfinak nyílik meg (és ahhoz valóban elég az egy kis kezed), de mégis belevaló kis nő, szereti és élvezi a szexet. Na, az ilyen kincs. Ez legyél te. Nem baj, ha nincs párod sokáig, majd lesz. És az tudni fogja, h te kincs vagy. Ezzel legyél tisztában, ne siettess semmit, eljön a te időd is.
2018. aug. 24. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
6%
5# Köszi az aggódást majd én eldöntöm milyen leszek, de ha egy unalmas papucs puha pecsű pasit akarsz magadnak fogni akkor jó úton jársz :D Kb pár év és megunod majd dobod, millió ilyet láttam.
2018. aug. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%
#6. Ki mondta, h aggódok érted?? Egészségedre, meg tuti jó az amit csinálsz, ha élvezed, jól érzed magad. Nekem ezzel semmi bajom. Jó kis nő vagy, te tudod mi a jó neked. Én meg azt tudom, mi a jó nekem. Abban igazad van, ha megunom, lehet úgy csinálom, mint te. :) Most még így gondolom, aztán lehet igazad lesz, nem tudom. Soha ne mondd, h soha. :)
2018. aug. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
75%
#4 te úgy vagy nő, mint én a Dalai Láma :"DD
2018. aug. 24. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

"#4 te úgy vagy nő, mint én a Dalai Láma :"DD"


Láma vagy de nem dalai :D

2018. aug. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

A "rendes lány" fogalma szubjektív (ki mit ért rajta).


Több tényezőtől függ hogy nincs párod. Például: a lakóhelyeden nincs megfelelő pasi, túl nagyok az elvárásaid, a személyiséged olyan ami nem jön be minden pasinak, nem jársz el olyan helyekre ahol lehet ismerkedni...

2018. aug. 24. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!