Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A rendes lányok állítólag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rendes lányok állítólag hamar elkelnek, de legalábbis soha nincsenek egyedül. Akkor én már nem is lehetek "rendes" lány?

Figyelt kérdés

Életemben többet voltam egyedül, mint kapcsolatban, most is már több, mint egy éve egyedül vagyok. Az egyedüllétem alatt nem is feküdtem össze 100 férfival, leginkább senkivel (pedig állítólag a nőket akkor is mindig dugja valaki, ha szinglik), sőt, egy kezem elég, hogy összeszámoljam, hogy egész életemben összesen hány férfival voltam. 26 vagyok, állítólag a "rendes" lányok ebben a korban már férjnél vannak, nekem egyáltalán semmi kilátásom nincs erre.

Nem tudom, hogy mik egy "rendes lány" kritériumai, de ezek szerint én már tuti nem férek bele?


2018. aug. 24. 00:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
43%

Nagy átlagban a normális, rendes lányok ilyenkorra valóban elkeltek már. A férfiak bő 90%-ának ugyanis normális, jó értékrendű, rendes lány kell - attól, hogy a szupermodell cicimacákkal összefeküdnének, még nem vennék automatische feleségül is őket. Nos, a lányoknak kevesebb mint a 10%-a ilyen.

Hogy a "rendes" mit jelent konkrétan? Tételesen ezt elég nehéz felsorolni, úgyhogy igyekszek csak az alapdolgokra fókuszálni. Például, hogy nem felszínes, nem pénzvadász, nem nagyképű, őszinte, és a párkapcsolatból ő maga is kiveszi a részét. Tovább nincs is értelme aprózni.


Ezek után képzelheted, mekkora rád a kereslet, még ha nem is jön veled éppen szembe az utcán.


Szerintem egyébként kezdeményezhetnél simán te is annál, aki tetszik. Ez százszor többet ér mint cicikidobva miniszoknyában flangálni, de ez csak egy szolíd vélemény...

2018. aug. 24. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
14%
A nők többségének valóságérzékelése elég rossz, szóval simán lehet, hogy nem vagy "rendes", mert hát ez nem annyiból áll, hogy kivel fekszel le. Látatlanban bármi lehetséges.
2018. aug. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
88%

Miért van megfelelési kényszered, rózsám? Nem mindegy, hogy mit mond a tömeg? Úgysem fog mindenki egységesen rendes lánynak tartani.


Olyan vagyok, mint te, csak fiatalabb. Annak, aki épp udvarol, rendes lány vagyok, annak, akit valamilyen oknál fogva visszautasítottam, retkes k.va. És nagyjából ilyen apróságokon múlik a dolog. A magam értékrendje szerint rendesnek tartom magam (téged is), de nálad lazább eseteket is tartottam már rendes lánynak, mert nem láttam úgy, hogy bármi rosszat/szégyenteljeset tett volna az illető. Más szerint meg lehet, hogy igen.


Engedd el. Ne akarj a közvéleménynek megfelelni.

2018. aug. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
91%

A boldogság kulcsa, hogy ne mások buta és felszínes elvárásait akard görcsösen betartani. Hanem éld a saját életed.

Az, hogy te mikor házasodsz, meg mikor szülsz, egyedül a te dolgod. Nincs rá időkorlát. Nem arról lesz valaki rendes, hogy 22 évesen már házas, 25 évesen meg már anya. Sőt... tudod, hány olyan, ezen definíció szerint "rendes" lányt ismerek, akinek 30 éves korára már romokban az élete? Persze, egyetem, főiskola kizárva, mert hiszen egy "rendes lánynak" 25 éves korára már férjhez kell menni, meg gyereket szülni, meg 20 évesen már dolgozni. Aztán amikor 26 éves korában ezt a "rendes lányt" a "rendes fiú" otthagyja, mert kiderül, hogy igazából a kapcsolatuk nagy nulla, aztán meg belegebed, hogy eltartsa a csonka családját, meg őrülten keres egy másik "rendes fiút", én azt mondom, hogy lehet, hogy nem a legjobb utat választotta.

Házasodni akkor kell, ha megtalálod a megfelelő társat. De akkor is csak azután, hogy meggyőződtél róla, hogy ő 1-2-5-10 év múlva is a megfelelő társ lesz. Hogy ez 20, 25, vagy 35 évesen történik, az részletkérdés. Nem ettől lesz valaki "rendes" vagy sem.

2018. aug. 24. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
13%
Nem elég, hogy rendes vagy, normálisnak is kell lenned. Értsd: elviselhető személyiség, illetve elég intelligencia ahhoz, hogy beszélgetni lehessen veled. A nők többsége ez utóbbiakon elbukik.
2018. aug. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem a rendességen múlik, ez annyira összetett kérdés. Én 26 éves koromig azért elég érdekesen éltem, sokszor erkölcsileg megkérdőjelezhető döntésekkel. Nem akartam nagy dolgokat, senki nem volt, aki úgy véltem, hogy elég hozzá.


Aztán találkoztam a férjemmel, aki egy nagyon durva életszakaszban volt éppen, baleset miatt egész családját elvesztette, az életét a romokból építette újjá. Nem tudom hogy keveredtünk épp mi össze, először nem illettünk volna össze. Mellette tanultam meg türelmesnek lenni és gondoskodónak. Kívülről a végén engem is csak dicsértek, hogy milyen rendes lány vagyok, hisz segítettem a férjemnek talpra állni. Közben szerintem ő segített rajtam. Az élet nagyon árnyalt, ne ilyen egyszerű képletekben nézd.

2018. aug. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
50%
Én is rendes lány (nő) vagyok, mégsem volt soha kapcsolatom (nem, dugni sem dugott soha senki). Hiába rendes valaki, ha nem jár olyan helyekre, ahol ismerkedni lehetne, nem haverkodik fűvel-fával mindenhol és szolid kinézete van, amire nem figyelnek fel a férfiak (értsd: nem sminkel hétköznapra és nem teszi ki semmijét).
2018. aug. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
33%
Fordított esetben a rendes fiú szét lenne oltva :D
2018. aug. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
46%
Totálisan téves következtetéseket vonsz le az élethelyzetedből... Csak szólok, hogy férfiak elsősorban nem a "rendes" lányokat dugogatják agyba- főbe... Nem értem, mi az igazi problémád.
2018. aug. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

17# Jaaaaj rendes lány vagyok brühühü, de mégse dug senki és kapcsolatom se volt brühühü, pedig szépen viselkedek és 10 kor kakaóval az ágyba vagyok brühühü, soha nem beszéltem még csúnyán, rendes vagyok és szűz brühühü... :D

Talán azért nincs senkid mert egy buta antiszoc semmit nem nyújtó fapecsa vagy aki 5 perc energiát nem fektet az ismerkedésbe csak otthon várja a sült galambot és a szőke herceget fehér lovon.

Nézzünk szembe a tényekkel a nők többsége buta, nulla adottságokkal és irreális elvárásokkal. A férfiak többsége szintén buta, igénytelen és nyuszi. Ezeket ki kell mondani ugyanis te tehetsz róla ha nincs kapcsolatod és ha senki nem volt még.

Lehetsz rendes lány csak a kutyának nem fogsz kelleni, akinek mégis annak max házicselédnek akibe néha üríthet de ennyi. A férfiak az izgalmas nőket szeretik akik olyanok mint ők akivel ki lehet próbálni mindent, akire nem csak lyukként néznek hanem haverra, barátra és fordítva a nők is pont ezeket a férfiakat keresik. Bár tudom te rendes lány vagy brühühü, nagyon nagyon rendes és mégse kellesz senkinek brühühü... :'D

2018. aug. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!