Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A rendes lányok állítólag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rendes lányok állítólag hamar elkelnek, de legalábbis soha nincsenek egyedül. Akkor én már nem is lehetek "rendes" lány?

Figyelt kérdés

Életemben többet voltam egyedül, mint kapcsolatban, most is már több, mint egy éve egyedül vagyok. Az egyedüllétem alatt nem is feküdtem össze 100 férfival, leginkább senkivel (pedig állítólag a nőket akkor is mindig dugja valaki, ha szinglik), sőt, egy kezem elég, hogy összeszámoljam, hogy egész életemben összesen hány férfival voltam. 26 vagyok, állítólag a "rendes" lányok ebben a korban már férjnél vannak, nekem egyáltalán semmi kilátásom nincs erre.

Nem tudom, hogy mik egy "rendes lány" kritériumai, de ezek szerint én már tuti nem férek bele?


2018. aug. 24. 00:34
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ki a fene mondta ezt?:)) Nem kell mindent elhinni.
2018. aug. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
20%

A rendes lány az egy olyan sztereotípia, egy olyan társadalmi elvárás, aminek a realitása 0, nulla, ZÉRÓ!


Te pedig nem rendes lány vagy, hanem egy introvertált, aki extrovertáltak világában akar extrovertáltként extrovertáltakkal ismerkedni... nyilván nem fog menni. Introvertáltak között kéne ismerkedned, introbertáltakkal, introvertáltként. Ennyi... ha nem vagy csacsogós, akkor ne csacsogj. Ha csak néhány szenvedélyedről-hobbidról tudsz beszélni, de azt a végtelenségeig kielemezve, akkor érdemes olyannal kezdened, akivel van legalább egy közös szenvedélyed-hobbid. Ennyi a dolog kulcsa...

És neked is kell kezdeményezned, mert egy zárkózott-introvertált emberhez nem nagyon mennek oda ismerkedni... 🙂

2018. aug. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
#20 te beteg vagy? Nem panaszkodásból írtam a válaszom, nem várom, hogy párkapcsolatom legyen úgy, hogy semmit nem teszek érte. A kérdezőnek válaszoltam, hogy nem a párkapcsolatok számán és minőségén múlik, hogy valaki rendes-e, vagy nem. Nincs velem probléma, ha egy minimális motivációm lenne, hogy párkapcsolatban legyek, akkor semeddig nem tartana kerítenem hozzá egy pasit, de valahogy a mai férfi felhozatal nem igazán motiválja az embert.
2018. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

A rendes lányokra nagyon nagy a kereslet. Így rád is, Kérdező. Egész egyszerűen még nem találkozott a kínálat a kereslettel, erről van szó. Na meg arról, hogy manapság a dekadencia jegyében az számít "rendesnek" akin átment a fél város, és több fszt fogott, mint kilincset.

A #11 válaszadó nagy igazságot írt, zöld kezet adtam neki, már csak azért is hogy pukkasszam a sok férfigyűlölőt.

A #4 válaszadó egy troll, ne törődjetek vele.

2019. szept. 20. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!