Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszik azt magukról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt magukról a 60 kilós vagy afeletti lányok, hogy vékonyak, és miért agresszívek, ha megmondják nekik, hogy nem? Nem lehet, hogy emiatt vannak egyedül?

Figyelt kérdés

Most nem olyanokról beszélek, akik elfogadják és kimondják, hogy kicsit husisabb fajták, és hozzájuk illők közül válogatnak, tudják hányadán állnak. Hanem, akik előadják, hogy karcsú alakjuk van azzal a 60 kilóval, amolyan insta modell alkat, sportos, meg ilyenek.

Mert ez nem igaz, az olyan lányok 50-55 kiló körüliek. Fokhagyma popó, közepes, formás mellek, csinos combok, legalább nagyjából lapos has, 36-os konfekcióméret. Ez nagyon nincs meg 60 kiló felett.


Én egy sportos, jóképűnek mondott férfi vagyok, és mégis ostromolnak az ilyen nők is, ellenben tele vannak frusztrációval, mert érzik, hogy nem hozzák azt a szintet, mint az ötvenpár kilós lányok, mégis sportos, magas férfit akarnak.

Miért gondolják, hogy ez így menni fog?


(Az említett tömegeket 168-172 cm körüli magassághoz értem, de az alacsonyabb és a magsabb nőkre is vonatkozik a téma, csak náluk tolódhat ezek a kiló-határok.)


2018. szept. 3. 22:45
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
96%

Egy 60 kilós nő messze nem kövér. Igaz, nem is csontsovány, de messze van attól, hogy a 60-65 kilójával ne találjon párt. Nem mindenki a gilisztákat szereti.


Egy 51 kilós lány

2018. szept. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
98%

173 cm vagyok és 64 kiló. Nem vagyok husis, nem csak mondom magamról hogy sportos vagyok, vesenyszerűen kézilabdázok. Ha olyan marha sportos vagy azért tudnád, hogy az izomnak mennyire van súlya. Ugyanolyan súly és magasság teljesen máshogy néz ki ha valaki izmos vagy ha éppen "husis".


Egy 168-72 cm centi magas nő ha van kb 50-55 kiló nincs rajta sok izom. Tény, hogy vékony ilyen paraméterekkel, de inkább deszka mintsem sportos vagy izmos. Skinny fat nem az insta modell alkat.


Miért vagyok aggresszív ha ilyen baromságokat állítasz? Mert ez hülye általánosítás és elég csőlátásra vall. Plusz megvolt az önfényezésed, szegény te le se tudod vakarni a nőket, mit képzeld hogy ilyenek mernek nálad próbálkozni.


Miétt gondolják hogy ez igy megy? Nekem van párom, magas is, sportos is, ezek szerint mégse vagyunk olyan visszataszítóak. Amúgy vicces hogy az 55 kg teljesen oké a 60 meg egy szinttel lejebb lévő husis már. Mérlegre állítod a csajokat mielőtt hajlandó vagy randira menni velük? Meg mennyire kell komolyan venni az értékeket? 55 az jó, 60 már tehén akkor az 56-59 az ilyen elmegy kategória?

2018. szept. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
6%
12/12 A kézilabdás lányoknak akkora combjuk van mint egy férfi focistának ..elég sürün nézem csak a nőit! A fenekük sem kicsi éppen.
2018. szept. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván erős a combon, de túlzás hogy egy férfi focistáéra hasonlítana.
2018. szept. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 A kérdező kommentje:

Nem mondom, hogy a 60 kilós tehén, de messze nem a csinos, karcsú, legjobb női test kategória. Bőven abban a halmazban van már, akihez nem illik olyan jó pasi, amilyenre a legtöbb vágyik, mert ő sem a legjobb verziója a nőknek, hanem középszerű.

Igen, az izomnak van tömege, éppen ez a különbség a sportos 55 kilós lány között és a 45 kilós modell között. Az izom.

Egy 170 centis lány soha nem lesz naturálban 60 kiló színizom, vagy izom + minimális zsír. Legalább 5 kiló felesleg van ott még legjobb esetben is, még abban az esetben is, ha rendesen sportol. És a zsír felesleg mindeképp deformálja az alkatot, pláne ha 5 kiló vagy több. Pont ez különbözteti meg a gyönyörű alaktól a közepeset.

2018. szept. 4. 00:00
 16/52 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg hiába erős a lábam és a fenekem izmosak, nem zsíros, szóval még így se minősülök husinak. De gondolom akkor a következő probléma az lesz hogy 60 kiló felett már túl kövér vagy izmos egy nő.
2018. szept. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
100%
Melle sincs aztán a végén a nőnek mert hát az is zsír, hogy eldeformálja már az alakját
2018. szept. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
100%

te egy igazi tróger vagy, undorító, nulla "ember", nulla értékrendel.

aki azt mondja jóképű vagy...azt nem szokta hozzátenni, hogy arrogáns is..?

férfinek sem neveznélek, inkább fiúnak, akinek fingja nincs az életről...

2018. szept. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem el, hova süllyed még a gyakori színvonala??


Gondolkodj ezen, mint az élet nagy, megfejtésre váró rejtélyén. Szerintem egy hosszabb tanulmánykötetet is megérne a téma.

2018. szept. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
17%
Husika vagy kézi labdás +.+ *.*
2018. szept. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!