Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak az idős férfiak udvarolnak nekem?

Figyelt kérdés
25 éves nőként nem szeretnék 35-50 éves férfiakkal kapcsolatot. Sajnos állandóan csak ez az idősebb korosztály talál meg. Igaz, sokan mondták már, hogy idősebbnek nézek ki a koromnál, de sajnos nekem nem jönnek be az adott korosztályú férfiak. Ráadásul abból is a (nem is tudom, hogy kellene ezt szépen megfogalmazni) lúzer réteg. Mint például a héten is facebookon bejelölt egy 35 éves, mint kiderült még szűz férfi, akinek csak egy 2 hónapos kapcsolata volt eddig az életében. Én nem szeretek megbántani senkit, pont ezért is olyan nehéz lekoptatnom őket. Mit tegyek, hogy észrevegyen a korosztályom?

2018. szept. 1. 19:06
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%

Ne húzzátok már le ennyire a kérdezőt! Az alkatról, külsőről senki nem tehet, legfeljebb ha ducibb fogyózhat, de van amikor ez sem megy a genetika vagy betegség miatt.


Én írtam,hogy öltözzön fiatalosabban, de ez is csak fokozatosan megy. Ha valaki megszokott egy stílust, abban érzi jól magát, nehezebben megy átállni olyanra, amit csak azért vesz fel,hogy fiatalosabbnak tűnjön.


A kérdező nem írja,hogy kövér, nem írja,hogy cigizik,azt sem,hogy csúnya lenne, tehát ezt csak továbbfolytatásként kikövetkeztetitek.


Abban sem látok semmit,hogy neten írnak Rá hiszen manapság rengetegen ismerkednek így. Nem biztos,hgoy mindenkinek van olyan baráti társasága akivel ki tud mozdulni.

Nehéz párt találni, mindenkinek, aki nem éri be alkalmi kapcsolattal, és magához mérten elvárásai, igényei vannak.

2018. szept. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
100%
30-as: mert ti férfiak mind olyan rohadt jól néztek ki, hogy nem szép nő már nem kell, ahhoz már nem mentek oda, inkább égetitek magatokat olyan noknel, akik százszor jobbat is kaphatnak nálatok. Akkor meg ne nyavalyogjatok, hogy elhajtanak titeket.
2018. szept. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
0%

#32: LOL, gondolkozz egy kicsit :D


mert ti nők mind olyan rohadt jól néztek ki, hogy nem szép férfi már nem kell, és bunkón leppattintjátok , inkább égetitek magatokat olyan férfiaknál, akik százszor jobbat is kaphatnak nálatok.


Látod, simán ki lehet cserélni a két nemet. ;)

2018. szept. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Ti is nagyra vagytok magatokkal, csak itt teszitek a hülyét. Látod, mire gondoltál egyből, hogy ronda vagyok, azért nem szólítanak le. Annyira tipikus
2018. szept. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell mindig egymásnak esni. :/
2018. szept. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
0%

Én legalább veszem a fáradtságot, és fix regisztrációval, és nicknévvel válaszolgatok, hogy egyértelmű legyen, kinek írjon a többi felhasználó.


Ne haragudj, de úgy én sem fogok mélyebb válaszokat adni, ha a "beszélgetés" felszínes. Jön itt csomó mindenki azzal, hogy az öreg faszik mit képzelnek, hogy próbálkoznak, hiszen nem kellenek senkinek, mert szottyadtak.

Ha csak a fenéktapizós, kanos papákat látod meg arról nem tehetek. Beszűkült a látásod, egysíkú a gondolkodásod. Ez a helyszet sokkal összetettebb annál, mint amit a 26os hszben írsz (ha egyáltalán ugyanaz vagy)

Egy 50 éves nézhet ki jobban mint egy 20 éves. Akár férfi akár nő.

Sőt lehet edzettebb, egészségesebb egy 50 éves, mint egy 20.

Az életkor csak egy szám. Közhely, tudom, viszont igaz


Ne várd el, hogy egy "biztos ronda vagy" hsz-nél többet írjak, ha te közben görcsösen leegyszerűsíted a dolgokat, és az igazadat egy "Annyira tipikus" félmondattal próbálod védeni.

2018. szept. 2. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

jah. 30/f. Ez lemaradt.


Én is öregnek számítok itt, és húzzak el a p1csába? :DD

2018. szept. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Mert a biztos ronda vagy hsz nem leegyszerusites. És nem felmondatot irtam, hanem azt is, hogy valogattok mint a fene meg még álszentkedtek is, és a nőkre fogtok mindent.


30 éves ki szerint öreg, ne forgass már ki mindent...

2018. szept. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Vitatkozni a semmin. Van akinek ez tetszik, van akinek az.
2018. szept. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
0%
Biztosan 35-nek nézel ki, megereszkedett csöcsökkel.
2018. szept. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!