Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak az idős férfiak udvarolnak nekem?

Figyelt kérdés
25 éves nőként nem szeretnék 35-50 éves férfiakkal kapcsolatot. Sajnos állandóan csak ez az idősebb korosztály talál meg. Igaz, sokan mondták már, hogy idősebbnek nézek ki a koromnál, de sajnos nekem nem jönnek be az adott korosztályú férfiak. Ráadásul abból is a (nem is tudom, hogy kellene ezt szépen megfogalmazni) lúzer réteg. Mint például a héten is facebookon bejelölt egy 35 éves, mint kiderült még szűz férfi, akinek csak egy 2 hónapos kapcsolata volt eddig az életében. Én nem szeretek megbántani senkit, pont ezért is olyan nehéz lekoptatnom őket. Mit tegyek, hogy észrevegyen a korosztályom?

2018. szept. 1. 19:06
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
29%
Gondolom napi 1doboz cigi is es csodalkozol ha 30-nak nezel ki?
2018. szept. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
76%
Nem kérek belőle, hogy egy idősebb pasi d.gjon szét, még ha meg tudná tenni is. Visszataszító
2018. szept. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
0%

Valószínűleg az arcod is ronda lehet és alkatra se örökölted a legjobbakat, amellett, hogy idősebbnek nézel ki, pardon. Mert akinek csúnya az arca, de bomba alakja van, még az is talál nagyjából a saját korosztályából, egész jó csávókat.


Nagyjából korodbeli vagyok, egyáltalán nem is filigrán, mégse volt még nálam 8 évnél idősebb pasim. Mostanim is 6 évvel idősebb nálam.

2018. szept. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
24%
Nekem csak a durva , hogy néha a számok többet jelentenek egyes embereknél még akkor is ha vonzó számára a másik fél. 26f
2018. szept. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:

de eleve,nehogymár udvarlásnak tekintsünk egy ilyet,hogy rád ír valaki neten bakker.

élőben mikor lépett oda hozzád férfi?

2018. szept. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
Van akihez élőben odalépnek a férfiak? (És itt nem a szórakozóhelyes fenéktapizásra gondolok, hanem a normális kezdeményezésekre) Szerintem arra várnak, hogy a nők vessék rájuk magukat, vagy pedig senki se elég jó, mert élőben nincs filter :D
2018. szept. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
#26 LOL te csukott szemmel sétálsz?
2018. szept. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Nem szokásom csukott szemmel sétálgatni. Lehet, a pénzt vagy cigit tarháló férfiakra gondolsz, vagy az útbaigazítást kérőkre, ők valóban odajönnek. Mondjuk ismerkedésnek nem nevezném.
2018. szept. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
48%
Én férfiként azt látom, hogy a multinál, irodában dolgozó, és az ülőmunkától kissé elfásult, talán kissé meg is hízott vagy már függőként sportoló, a monitorozástól gyűrött arcú, önmegvalósító-ezoterikus lányok vagy kalandra kellenek a korabelieknek, vagy csak idősebb férfiak érdeklődnek irántuk, akik meg nekik nem kellenek. Kicsit gondban is vagyok, hogy mondjam ezt meg nekik, hogy ez a nagy önkeresés (sok pénzt költenek arra, hogy megtalálják magukat, "nagybetűs Nők" legyenek) nagyon taszító.
2018. szept. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:

#28 Sokan panaszkodnak, hogy leszólítják őket vadidegen faszik ismerkedés céljából és már elegük van...

Ha ez veled nincs így, akkor vagy elérhetetlen dámának öltözöl vagy ronda vagy :DDDDD

2018. szept. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!