Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan férfiak, akik nem rögtön ágyba vinnék a lányokat, hanem küzdenek, udvarolnak?

Figyelt kérdés

Sajnos annyira el vagyok keseredve, mert azt látom a fiúk nagy része ilyen. Ismerek kivételeket is, de rettentően kevesen vannak.

L/20

NEM KÉREK PRIVÁTOT


2017. jún. 21. 17:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Udvarolni oké, küzdeni nem.
2017. jún. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Rengeteg ilyen van, én is köztük vagyok és ronda se vagyok, 4. barátnőm van, és ők is ugyanilyenek, aztse tudom mi az a megcsalás kb, más okokból volt vége az előzőknek. Rosszul szelektálsz.
2017. jún. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Küzdenek, udvarolnak?


Na akkor tisztázzuk, hogy mit akarsz:

Szerencsétlen csávó ostromoljon téged, mikzöben te nem sok érdeklődést mutatsz, direktbe leszarva a közeledését, azt akarod, hogy kiskutyaként kaparjon nálad, hátha a kegyeidbe fogadod? Körülbelül erre asszociálok a felvetésed alapján.


Nálam a küzdelem egy olyan dolgot mutat, ami szenvedéssel teli, ami arról szól, hogy a másik nem akar engem, ezért én küzdök, de mind hiába. Akkor kérdem tőled: miért csináljak hülyét magamból? Miért teperjek valakinél, aki le sem szar? Az udvarlás is kb pont ez, hogy esdeklek előtte, hogy ugyan már álljon szóba velem. Nálam mindkét fogalom nagyon-nagyon, NAGYON negatív kicsengésű, ezért nem is szoktam őket művelni.

A párommal megismerkedtem, nem udvaroltam, majd pedig kölcsönönösen kerestük egymást, míg nem elhívtam randira, majd egy pár lettünk. Ha nem mutatott volna legalább egyenlő mértékű érdeklődést, az első taktikázásnál (pl tudatosan nem keres), hagytam volna a fenébe. Gyűlölöm a játszmázást, de nála ilyesmire nem volt szükség, mert egy őszinte, kedves nő, akire megéri odafigyelni.


Innentől kezdve nincs miről beszélni. Ha a másik is keres, nem azt várja, hogy egyoldalúan teperjek, kaparjak, Ő is belead épp annyit, akkor pedig nincs értelme küzdelemről vagy udvarlásról beszélni, akkor egy kialakuló párkapcsolatról van szó.


26/F

2017. jún. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%
Nem,nincsenek!
2017. jún. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Háhá:) Most pont azt csinálod, hogy inevonzol mindenkit, aki ilyennek gondolja magát, aztán mondod neki hogy takarodj. De amúgy igen vannak/vagyunk ilyenek sokan, és most igazából aki még arra is rávenné magét, hogy kezdeményezzen, most leblokkoltad. Most akkor amúgy akarsz ilyet magadnak vagy nem? Meg amúgyis hülye egy kérdés. Hogyne lennének ilyenek? A csajoknál is vannak akik ki akarják használni a férfiakat, és vannak akik meg erősíteni akarnak egy férfit, aki őt is erősíteni akar. De mindegy ez a te döntésed. Vagy most azt várod, hogy valaki szegje meg, amit kiírtál és mégis "küzdjön" érted? Mert megmondom neked, hogy nem lesz ilyen. Minek lüzdene érted bárki is így, hogy azt se tudjuk ki vagy, milyen vagy, azok, akik meg nem küzzdeni akarnának vakon, hanem ki akarnának ismerni azokat meg most elküldted.
2017. jún. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Az életben 2 dolgot tehetsz, kérdezgeted magadtól miért van ez, miért van az, vagy alkalmazkodsz, megtanulsz okosan szelektálni, válogatsz a rendesekből mégha kevés is van, felmész társkeresőre, csak szólok ott is rengeteg olyan van aki nem egyből ágyba akar vinni, annyi hogy nekik más problémáik vannak.
2017. jún. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én 4-5 randit simán vártam mindig is.


Életem legnagyobb eddigi szerelmével 2,5 éve vagyunk együtt és az első randin csókolóztunk, aztán a negyedik randin feküdtünk le.


Tudom ez sokaknak szentségtörés, de képzeljétek el hogy találtok ilyen embert. Egész eddigi életemben én is meg tudtam számolni hány emberrel voltam eddig (néggyel)


Nem bűn valakivel hamar lefeküdni.

25/f

2017. jún. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Vannak csak nem ilyen idegbeteg nőknek.
2017. jún. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
54%
Ne legyenek illúzióid. Ha esetleg küzdenek, udvarolnak, azt is azért teszik, hogy mielőbb ágyba vigyenek. A misszió célja minden esetben a mindenható, szent punci.
2017. jún. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

kedves nyolcas! örülök, hogy neked kettő mondatból lejött, hogy milyen vagyok. Gratulálok!

A küzdés alatt nem értek durva dolgokat.. egyszerűen csak azt, hogy tegyen olyan gesztusokat, amivel megmutatja, hogy szeret és fontos vagyok neki

2017. jún. 21. 17:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!