Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti szerettek egy-két mondatvál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szerettek egy-két mondatváltás után rögtön randizni menni olyannal, akit neten ismertetek meg?

Figyelt kérdés
Csak azoknak szól a kérdés, akik szoktak neten ismerkedni.
2017. jún. 19. 22:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én csak szeretnék.
2017. jún. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Igen. Szerintem nincs kilonbseg az utcan /buliban osszeismerkedni vkivel es talalkozni egy kovetkezo alkalommal.

N

2017. jún. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha neten ismerek meg valakit, akkor inkabb azonnal talalkozzunk.
2017. jún. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

És miért?


Mert amikor én találkoztam egyből egy sráccal, hát úristen, akkora bunkó és idegesítő alak volt... De nem tudtam ugye ezt kiszűrni. Amikor mondtam, hogy hamarosan mennem kell, akkor én voltam a f.asz, hogy lerázom.


Ezért előbb szeretek neten megismerkedni valakivel, amennyire lehet. Legalább tudom, hogy ugyanazt keressük, van közös témánk is.

2017. jún. 19. 23:23
 5/15 anonim ***** válasza:

A net csak a sétafikát oldja meg a különböző helysínek között. Természetes dolog, hogy váltana az ember személyes találkozóra.

30/f

2017. jún. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is a személyes találkozókat preferálom. Csak oda sokszor nehéz eljutni, mert néha már könyörögni kell egy válaszért is sok mai lánynál. Ha annyit odadobna, hogy bocsi van barátom, még ha nem is igaz, többet nem látnánk egymást és vége a mesének. 21F
2017. jún. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát én jellemzően megégettem magam az ilyen túl hamar találkozzunk körökkel. Bár, az elhúzódó találkozók is hasonló szürreális magaslatokba emelkedtek. :)

Szóval jó út nincs. Ha sokat vártok akkor lehet azért lesz fájó, mert több kevesebb kamu, torzítás, sarkítás és mellébeszélés fűszerezi az egészet amik nagy része nem is lehetne beadható IRL. A túl hamar való tali pedig szerintem a könnyen jött könnyen ment kategóriába esik, szóval mivel nem tudja egyik fél se, hogy a másikkal mit veszíthet így eléggé "magát fogja adni". köntös nélkül.

2017. jún. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mikor ismerkedtem neten, mindig pár napig beszélgettünk többnyire, mire volt találkozó. Volt persze kivétel is, amikor egy órán belül a hölgy ágyában kötöttem ki... deee többnyire nem ez volt a cél, hisz az ismerkedési időm jelentős részét komoly kapcsolat keresésére fordítottam. Általában 1-2 nap ismerkedés, aztán személyes tali. Túl sokáig halogatni nem érdemes, mert ha nem vagyok személyesen szimpatikusat, semmit sem ér az egész.


26/F

2017. jún. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A chat-elés hamar elunalmasodik, és rövid időn belül kialszik a láng. Ha viszont elmentek randira, sokkal jobban ki tudjátok ismerni egymás határait, és ha ott elcsattan akár egy csók, az már sokkal maradandóbb lesz, és onnantól nem fog kialudni a láng chateléssel. Persze nem egy két mondat után, de én általában a 2. napon szoktam elhívni randira. Az előző napon pedig direkt olyan kérdéseket teszek fel neki, amik kifejezetten ezzel a hátsó szándékkal vannak. Pl megkérdezem, mennyire szereti a romantikázást, ha azt mondja hogy nagyon, akkor megkérdezem, hogy mit jelent számára a romantika, miféle romantikát kedvel. És ez alapján kitervelek valami olyan randiprogramot, amit tudom hogy kedvelni fog.
2017. jún. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Igen, pár mondat után jó túl lenni rajta, nem érdemes sokáig üzengetni ha úgy is eltűnik a másik...
2017. jún. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!