Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti szerettek egy-két mondatvál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szerettek egy-két mondatváltás után rögtön randizni menni olyannal, akit neten ismertetek meg?

Figyelt kérdés
Csak azoknak szól a kérdés, akik szoktak neten ismerkedni.
2017. jún. 19. 22:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ismerkedtem társkeresőn volt pár ilyen időszakom, illetve Facebookon szoktak időnként próbálkozni, nem zárkózom el, de nem szeretem, ha egyből mindent gyorsan le akarnak zavarni. Már csak azért se, mert sulis korom óta átalakult az életem, dolgozom, önállóan ellátom a háztartásomat, egyéb teendőim vannak, kevesebb a szabadidőm, jobban be kell osztani. Ezt nem mindenki érti meg. Szeretem, ha hagyunk időt és teret egymásnak. Illetve azért nem mindegy az sem, hogy az a pár mondatváltás milyen minőségű. Mert ha csak kérdőívezik a másik fél, az nem beszélgetés, és azzal az én érdeklődésemet nem lehet felkelteni, tehát az ilyenekkel lehet, hogy egyáltalán nem is akarok találkozni. Egy minőségi, normális beszélgetés már jobban felkelti a kíváncsiságomat, hogy milyen lehet a másik a valóságban.

Még régen, főiskolás koromban találkoztam egyszer egy ilyen kérdőíves pasival személyesen. Az életben teljesen kuka és határozatlan volt. Sétáltunk egyet a Margitszigeten, jó idő volt, csak ezért nem léptem le hamarabb, mert legalább kimozdultam otthonról. Utána azért megmondtam neki, hogy részemről ebből nem lesz több.

2017. jún. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Hát érdekes. Exem szerencsére nem hívott egy egyből. Két hét után taliztunk, addigra totál odavoltam érte :D ha nem így lett volna, lehet, sose jövünk össze. Az első randin nagyon izgult, bénázott, ha nem ismertem volna nem lett volna kövi tali. De ennek a randinak a közepén volt csók és 1 évig jártunk :)


Bár én csak 21 vagyok, lehet ti idősebbek és azért akartok egyből belemenni a taliba

2017. jún. 20. 07:50
 13/15 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy telefonbeszélgetés vagy videochat pikkpakk kisźűri az idióták 90%-át...
2017. jún. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én tinderen ismertem meg a jelenlegi páromat, ő pár sor beszélgetés után felvett facen és el is hívott találkozni. Tulajdonképpen csak addig chateltünk, míg meg nem állapítottuk, hogy jó a másik helyesírása, értelmesen fogalmaz, szimpatikus és szintén komoly kapcsolatot keres...a többi úgyis élőben dől el, én nem szeretem, ha valaki húzza az időt :D Minek chatelgetni hetekig, ha utána élőben nem fogunk tetszeni egymásnak? Időpocsékolás, én tinderen nagyon hamar le is építettem anno az olyan pasikat, akik nem hívtak el 1-2 nap chatelés után talizni. Ha egyszer képről tetszünk egymásnak és írás alapján is szimpi, akkor mire várjunk? Élőben úgyis mindenki máshogy viselkedik és az a mérvadó, nem a chat.

21L

2017. jún. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Már az első nem személyes csak írásos beszélgetésnél is ki lehet szűrni az idióták jó részét. Nekem legalábbis megy. 32 éves vagyok egyébként, volt már párkapcsolatom, most épp nincs, és nem vagyok az azonnali találkozás híve. Persze nálam vannak dolgok, amiket már első körben interneten is szűrök, mert nem akarok felesleges köröket futni, nem akarom sem a magam sem más idejét fölöslegesen rabolni.
2017. jún. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!