Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Vannak még olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan férfiak, akik nem rögtön ágyba vinnék a lányokat, hanem küzdenek, udvarolnak?

Figyelt kérdés

Sajnos annyira el vagyok keseredve, mert azt látom a fiúk nagy része ilyen. Ismerek kivételeket is, de rettentően kevesen vannak.

L/20

NEM KÉREK PRIVÁTOT


2017. jún. 21. 17:32
1 2
 11/16 Szergej55 ***** válasza:
Nyűglődni és fölös tiszteletköröket futni a semmiért nem szokásom. Ha tetszik, elhívom, ha nem megy bele egy randiba sem, akkor a továbbiakban csinál, amit akar.
2017. jún. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem egy korosztály vagyunk, de vannak.


A probléma az, hogy a nők egy jó része ha nem próbálod rögtön "letámadni", akkor közli, hogy nem érezte azt, hogy kell neked.


Másrészt azért csinálja ezt sok férfi, mert nem mindig játszanak tiszta lappal a hölgyek.


Udvaroltam egy nőnek, a 6. randin jutott eszébe, hogy ő mégiscsak az exét akarja, és legyünk inkább barátok. Az ilyen nők szokta csodálkozni, ha a férfi az első randin megpróbál valameddig eljutni, hogy legalább akkor derüljön ki az igen/nem, ne pedig csak hetekkel később.


Ennek ellenére én továbbra is az a "balek" vagyok, aki előbb udvarol, meg akarja ismerni és hagyni a nőnek, hogy megismerje, utána lépni csak komolyabban

2017. jún. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szívesen udvarolok, ha megérdemli egy nő. Nha meg kell jegyezni, igen kevés nő képes fogadni és kezelni az udvarlást. Ehhez NŐ-nek kell lenni minden értelemben. Másrészről nem szép dolog, ha olyan nő várja el ezt, akin eddig átment a fél város és szarul választott, majd pedig fogni szeretne egy verebet, akin "leveri" a sok sérelmét és mindent, amit addig nem kapott meg, elvárja tőle. Nem célzás, csak jelzem, sok ilyen van.
2017. jún. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Vannak, bár én már 30-on túl vagyok.
2017. jún. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Vannak igen, őket szokták a friendzónába rakni mint kedves balekokat.
2017. jún. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a mai férfi generáció nem nagyon tud udvarolni és a küzdést is szó szerint veszi, pedig szerintem a nők másképp értelmezik ezt, nem úgy, hogy vért kell izzadnia a pasinak, mi meg tudomást sem veszünk róla, mondván hadd teperjen a hülye állat.


Udvarolt már nekem 30+os férfi és huszonéves is, a kettő között ég és föld a különbség, annak ellenére, hogy mindkettő ugyanazt akarja.

Az egyik okosabban és hízelgőbben csinálja, a másik türelmetlenül és bunkón.

Azt nézve ugyanaz a cél mindkettőnek, de az odavezető út különböző és ez a nem mindegy.


A harminc feletti pasi konkrétan elhívott kávézni, első visszautasításra sem tántorodott el, mert úgy volt vele, hogy na majd holnap lehet hogy mást fogok válaszolni, mert meggondolom magam. Amit jól is sejtett, mert gondolkoztam a dolgon.

Nem mellesleg dicsérte a szemeimet, és apró bókokat kaptam tőle, ami inkább romantikus volt mint szexuális tartalmú.


A huszonéves fiú se fagyi, se kávé, se séta, hanem egyből a szexre utalgatott, és nyomta a flörtöt ezerrel, ami még csak nem is az a kis light-os, hanem a "hú de megdugnálak" verzió.

Még csak randira sem hívott...


Uraim, akinek nem inge, ne vegye magára, de van mit tanulni az idősebbektől! :)

2017. jún. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!