Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak az idős férfiak udvarolnak nekem?

Figyelt kérdés
25 éves nőként nem szeretnék 35-50 éves férfiakkal kapcsolatot. Sajnos állandóan csak ez az idősebb korosztály talál meg. Igaz, sokan mondták már, hogy idősebbnek nézek ki a koromnál, de sajnos nekem nem jönnek be az adott korosztályú férfiak. Ráadásul abból is a (nem is tudom, hogy kellene ezt szépen megfogalmazni) lúzer réteg. Mint például a héten is facebookon bejelölt egy 35 éves, mint kiderült még szűz férfi, akinek csak egy 2 hónapos kapcsolata volt eddig az életében. Én nem szeretek megbántani senkit, pont ezért is olyan nehéz lekoptatnom őket. Mit tegyek, hogy észrevegyen a korosztályom?

2018. szept. 1. 19:06
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
45%

35 éves és lúzer mert még nem volt kapcsolata, na kösz.

Legalább próbálkozik... pont az ilyen emberek miatt van mint te, akik azonnal elítélik ezért. s így lesz egyre idősebb és idősebb ö tapasztalattal. Nem mondom, hogy most összekel jönnöd vele, de ez a gondolkodás mód is része annak, hogy ennyi idősen is vannak ilyen srácok.

2018. szept. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
48%
Talán azért lúzerek találnak be, mert te is az vagy?
2018. szept. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
80%
35-40 évesen már a bilibe lóg a kezük, hogy még mindig nem tudtak leakasztani valami insta pitsát és ráírnak bárkire, csak lyuk legyen a lába közt. Ha lekoptatod őket, hihetetlen bunkó stílusban reagálnak, ebből is látszik, hogy nem lehet nagy sikerük a nőknél.
2018. szept. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
23%
Mindenkinek meg van a piaci értéke, ezt el kell fogadni. Most még kitartasz az elveid mellett. Egy darabig. Aztán jön a kétségbeesés, az elkeseredés, majd következik a kapkodás, de addigra már a 35 éveseknek sem kellesz, pedig nem is lennének azok rosszak, és végül jó lesz egy 45 éves, bár mégsem, mert mire idáig jutsz, kiöregszel, és csak az ötven fölöttieknek kellesz majd. Ez az élet nagy játszmája, és nem mindenki kerül a győztes oldalra...
2018. szept. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
54%
Itt vagyok szint 25 f :) szívesen ismerkednék ;)
2018. szept. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
84%
A férfiak piaci értéke is csökken. Vagy egy pocakos, kopasz 50es is népszerű? Max a pénze miatt. Nehogy mást képzeljen
2018. szept. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
27%
Gondolom szép lehetsz,főleg ahogy beszélsz az én korosztályomról. Mitől nézzel ki idősebbnek? Kiélted magad?
2018. szept. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

Volt már egy 5 éves párkapcsolatom egy 28 éves férfival. Mióta szakítottunk csak az idősebbek udvarolnak nekem. Nem koptatom le őket bunkó módon, sőt....

Nekem nem tetszik, hogy komoly szándékkel soha nem kezdeményeztek. Az a férfi is, aki a napokban bejelölt is csak szexet akar, azt akarja, hogy legyek "tanárnéni". Pluszban számomra ijjesztő, hogy egy "vénember" odajön hozzám az utcán, hogy "jó a segged, ott áll a verdám, kösz dugni?"

2018. szept. 1. 19:34
 9/40 A kérdező kommentje:
Szerimtem a folyamatos stressz miatt nézhetek ki 30-asnak. Tönkre teszi az embert.
2018. szept. 1. 19:35
 10/40 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hiákért. Telóról vagyok.
2018. szept. 1. 19:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!