Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy csak az idős férfiak udvarolnak nekem?

Figyelt kérdés
25 éves nőként nem szeretnék 35-50 éves férfiakkal kapcsolatot. Sajnos állandóan csak ez az idősebb korosztály talál meg. Igaz, sokan mondták már, hogy idősebbnek nézek ki a koromnál, de sajnos nekem nem jönnek be az adott korosztályú férfiak. Ráadásul abból is a (nem is tudom, hogy kellene ezt szépen megfogalmazni) lúzer réteg. Mint például a héten is facebookon bejelölt egy 35 éves, mint kiderült még szűz férfi, akinek csak egy 2 hónapos kapcsolata volt eddig az életében. Én nem szeretek megbántani senkit, pont ezért is olyan nehéz lekoptatnom őket. Mit tegyek, hogy észrevegyen a korosztályom?

2018. szept. 1. 19:06
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
Úh, egy roppant népszerű 50es berágott. Bocsi, apukám, de nem vagyok jó a nőknél.
2018. szept. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
Nem VAGY jó a nőknél.
2018. szept. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
57%
Nincs reális énképük. Azt hiszik, hogy a szottyadt golyóik kellenek a 20 éves lányoknak. Az idősebb nőknek legalább van valami tartásuk és nem írnak rá huszonéves férfiakra, mert tudják, hogy csak megszégyenülnének. A férfiak ezt nem ismerik fel. Mi is ki szoktuk röhögni az ilyen öregembereket a barátnőimmel, aztán megyünk haza a feszes popójú pasinkhoz.
2018. szept. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
81%

A 35 éves férfira még nem mondanám,hogy korban annyira távol állhat Tőled, van akinek bejön a 10 éves korkülönbség. Viszont attól fölfelé már valóban nem illik hozzád.

Azért próbálkoznak az idősebb pasik mert manapság nem egyedi eset az,hogy egy fiatal lány összejön egy idősebb pasival.


Egyet tudsz tenni:magyarázkodás nélkül elzárkózol az ilyen megkeresésektől. Egy mondattal le tudod rendezni,hogy nem szeretnél ismerkedni. Már ha egyáltalán reagálnod kellene az ilyen megkeresésekre.


Aki nem ismerősöd Rád se tud írni. Ne engedélyezd a kapcsolatfelvételt, ennyi.Az már jelzésértékű lehet számukra.


Próbálj fiatalosan öltözködni,mosolyogj,sportolj, járj társaságba, és ne stresszelj annyit. Tudom, ezt nem mindig lehet elkerülni, de egy agyonaggódós, kizárólag a gondjaival törődő nő arcára ez kiül, és ez senkinek nem vonzó.

2018. szept. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 A kérdező kommentje:
Igen, ezt is mondták már többen, hogy kicsit fiatalosabban kellene öltözködnöm. De valamiért mindig is tetszettek az elegánsabb, irodai outfitek. Sportolni sportolok, de elég depis is vagyok, még nem sikerült kimásznom ebből. Szó szerint van olyan, hogy sportolás közben meg kell állnom, mert elkap a sírógörcs. Pedig azért mozgok, hogy elfelektsem a mindennapi gondokat, de erre a pozitív szemléletű barátnőim jobban beválltam.
2018. szept. 1. 20:25
 16/40 Bétó apó ***** válasza:
15%

"idősebb nőknek legalább van valami tartásuk és nem írnak rá huszonéves férfiakra"

Tudnád hány olyan mamikától kapok levelet, aki akár a nagymamám is lehetne. De legalábbis az anyukám. Sok van ilyen. Különbség az, hogy én nem nevetem ki őket, inkább sajnálom. No ez az egyik különbség férfi és nő között. A nők kigúnyolják a férfiakat, mi egyszerűen tovább lépünk azon nők mellett, akik nem jönnek be nekünk.

Amúgy meg arra is gondoljatok, hogy az egészséges és értelmes férfiak nagy része manapság már nem akar komoly kapcsolatba kerülni a nőkkel. A nők az egyenjogúságért vívott harcukban kicsit túllőttek a célon, és egy férfinak ilyen viszonyok között már nagyon nem éri meg elköteleznie magát egy nőnek. Ilyet manapság már csak az ostoba, naiv vagy megtévesztett férfiak csinálnak. Fiatal férfiaknak már van eszük, idősebbek pedig tudják, hogy előbb-utóbb úgyis a horgukra akad egy kétségbeesett fiatal csajszi, legalább egy numerára, és az nekik elég is...

2018. szept. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
59%
A férfiak tökéletesek, a nők meg mind csak alkalmira jók. Nagyon érdekes... Nektek sose kell magatokba nézni, illetve még 70 évesen is kelletek a jó nőknek. Na hagyjuk már.
2018. szept. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
10%
16 éves lányoknak jönnek be 30-40 es pasasok.. ha a kölyök pofit szereted , pár 2 perces 16-18 éves fiú tuti gyors tűzelne.
2018. szept. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
59%
16 éves lány a 40 éves pasassal. Épphogy már nem büntetendő... Vicc.
2018. szept. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
22%
Szerinted egy idősebb pali nem tudna veled nőként bánni, vagy az ágyban úgy hozzádérni, esetleg szét...ni, ahogy egy 25-30éves? :D Ez nem kortól függ... ;) Légy nyitotabb sztem
2018. szept. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!