Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy néha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy néha a férfiak nem udvarolnak annak a nőnek, aki tetszik nekik, hanem bántják?

Figyelt kérdés

Szerelmet vallott nekem egy férfi, és el is kezdtünk járni, de amikor ő le akart engem fektetni, akkor én elutasítottam, és mondtam neki, hogy azért ezt még nem kéne! És azóta úgy meg van sértődve, hogy csak na! Azóta folyamatosan támad engem, meg azt hajtogatja, hogy nem is érdeklem őt!

Lehet, hogy én voltam a hülye, hogy nem feküdtem le vele első szóra?? Csak hát én nem szeretnék ilyen kis ribi lenni...



2013. aug. 2. 04:12
 1/8 anonim ***** válasza:
ő csak a brumit akarta bevinni a málnásba,ezek után te ne foglalkozz vele.
2013. aug. 2. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok ilyen pasi van. Az ilyet reptetni kell. Keressen olyan nőt, akit tud használni, te ne legyél az aktuális trófeája.Ennyi a titok.
2013. aug. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jól mondják előttem, csak numerára kellenél.
2013. aug. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ismerős szitu. Egyszer öszejöttem egy ilyen emberrel és tapasztalatból mondom! Dobd ki a fenébe !! De sürgősen!
2013. aug. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az nem férfi, hanem kanos kölyök.
2013. aug. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mert ezzel többre mennek, mint udvarlással. De amúgy ja, csak meg akar fektetni. Persze ha elég jól néz ki, meg is fog.
2013. aug. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
mégis hány éves volt az a férfi?
2013. aug. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
36
2013. aug. 2. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!