Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találok normális férfit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok normális férfit?

Figyelt kérdés
Aki fektet energiát abba is, hogy megismerjük egymást, nem rohanni akar... Ne haszontalan felesleges köröknek tartja a másik megismerését.
2018. júl. 22. 19:16
1 2 3 4 5 6
 51/56 A kérdező kommentje:

Vasárnap este nem számítottam ennyi válaszra. Ilyenkor kihal az oldal, alig pörög, és jön max két sablon válasz.


Utálom leírná, mint amit Jaguár is írt pl, hogy biztos barát zóna...


Bár azt még hiányolom, hogy a kinézet nem került terítékre, meg a biztos úgy viselkedsz, hogy csak dugni akarjanak, értsd rbancként

2018. júl. 22. 21:01
 52/56 anonim ***** válasza:
62%

Márpedig az a baj veled és a hasonló gondolkodásű nőkkel, hogy előbb akarja szinte teljesen kiismerni a másikat, hogy aztán eldöntse akar tőle párkapcsolatot vagy sem.

Holott a sorrend még mindig fordított normális esetben. Túlságosan és görcsösen be akarja biztosítani magának, hogy ne csalódjon, mintha már a CIA lenne annyi háttérinfót lekérve magáról. Egy ilyen ember pedig mindig a hibákat fürkészi. Azt nézi mikor mibe köthet bele, mikor mi miatt tud kiábrándulni, hogy utána azt mondhassa, "én megmondtam!"

Te hamarabb akarod felépíteni a bárkát mint kivágni az erdőt. Ez nem teljesen így megy. Kockázat nélkül meg nem sikerül semmi.


Jah meg mi van akkor, ha gyorsabb a tempó? Te magad mondtad, hogy sok idő amíg elkezdesz kötődni valakihez, akkor meg úgysem viselne meg, ha utána lelépne (amúgy kis fun fact, a férfiak főleg szex után kezdenek el kötődni egy nőhöz, nem előtte).

Jött itt egy csomó tanács, az már a te dolgod, hogy csak azokat fogadod meg amik a te gondolkodásodat erősítették meg, nem én nyavalygok itt "normális" pasiért.


A logikád meg, meh... Válj akkor hülye cicababává (a stílusod megvan hozzá), mert őket aztán nagyon meg akarják ismerni a férfiak és nem szexuális téren közelítenek szinte mindig...

2018. júl. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:

Hol és milyen környezetben szoktál ismerkedni? Milyen férfiak jönnek be? Te mennyit teszel bele az ismerkedésbe? Milyen jeleket adsz nekik?


Ha KIZÁRÓLAG és kivétel nélkül ilyen emberekkel ismerkedsz, akkor annak oka van.

Ilyen közegben keresgélsz, valahogy mégis csak az ilyen emberek jönnek be, legalábbis első benyomásra, stb.

Magyarán nem olyan férfiakkal állsz le, mint amira vágynál.


Vedd számba az elvárásaidat, hogy mik azok amik ahhoz kellenek, hogy a te személyiségeddel össze illeszkedjenek, kellenek a vonzalomhoz és mik azok, amelyikeknek "nincs alapja" csak valamilyen ideálkép.

Aztán vizsgáld meg, hogy te hogy viselkedsz ismerkedés alatt? Lejöhet nekik úgy, hogy csak az ekérhetetlent játszod? Vagy ellenkezőleg, (félre)értelmezhetik úgy hogy te is ezt akarod?

2018. júl. 23. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
Pontosan ott, ahol a normálatlanokat is. Csak a normálisak nem elég hivalkodóak meg "menők és jó külsejűek" számodra, ezért észre sem veszed őket.
2018. aug. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
Lehet egy normális pasinak is olyan kisugárzása, ami beindítja a nőket. Nem feltétlenül a szemüveges 19 éves WoWbajnokra kell gondolni a normális szó hallatán. Kérdés, hogy vagy-e annyira vonzó nő, hogy a normális srácoknak is te kelljél. Ha nem, akkor dolgozz magadon, vagy érdd be kevesebbel
2018. szept. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim válasza:
Ha én herceg vagyok, hol a hercegnő?
2018. nov. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!