Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találok normális férfit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok normális férfit?

Figyelt kérdés
Aki fektet energiát abba is, hogy megismerjük egymást, nem rohanni akar... Ne haszontalan felesleges köröknek tartja a másik megismerését.
2018. júl. 22. 19:16
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező.

Lenne értelme érted küzdeni? Vagy esetleg energiát is belefektetni az ismerkedésbe?


Utána meg te benyögöd,hogy ááh nem passzolunk az 5 randevú után, a hülye pali meg egy csomó pénzt elköltött rád..

2018. júl. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:

Kérdező, ebből az egészet rosszul szűrted le, olvasd légyzsives végig mégegyszer, és válaszolj a kérdéseinkre. Mi válaszoltunk a tiédre.


Amúgy ez is probléma, hogy ezt sírdogálának, picsogásnak nézed, holott valós dolgokat írunk.


Akkor tkp te mennyi időre gondolsz, ha nem rohansz?

2018. júl. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
40%

#30

A kielégülés még mindig kölcsönös jobb esetben és csak a prostik meg az ostoba nők tekintenek fizetőeszközként a szexre.

Kapsz ingyen kávét és a puncid is el van intézve. Jobb mint a maszti nem?

2018. júl. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
0%

# 33:

Pacsí!

2018. júl. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 A kérdező kommentje:
Jaguár tűnj innen. Hess...
2018. júl. 22. 20:18
 36/56 anonim ***** válasza:

"Jobb mint a maszti nem?"


Nem nekem ment, de nem. A maszti addig tart, míg ki nem elégülök, és mindig kielégülök.

2018. júl. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:

ha tudod hogy itt milyen szánalmas alakok válaszolnak, akkor minek kérdezel?

mellesleg nekem is kissé arrogánsnak tűnsz, és igen mindezt az írásodból vontam le.

2018. júl. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
Kérdező,főzni tudsz e?
2018. júl. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
84%

"Jaguár tűnj innen. Hess..."

Látod, ezért nem találsz normális férfit. Csak hisztizel elvakultan, aki pedig nem így gondolkodik, annak hess.

Nyilván volt már olyan férfi az életedben aki hagyott időt arra, hogy megismerjétek egymást. Na, őket tartod a barátaidnak/haverjaidnak. Keresgélj közöttük. Többségük meg akart dugni, de nem akart ajtóstul rontani a házba.

2018. júl. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 A kérdező kommentje:

Van értelme energiát áldozni rám? Van.

Ami nem külcsínyben mérendő. Mert a látszat csal, nem is kicsit. Nem csak két cici és egy punci vagyok, amit szépen csomagoltak.

Hogy tudok törődni a másikkal, és van szívem, és azt adom amit a másiktól el várok. Sem többet sem kevesebbet. Nekem eddig társam volt, nem csak hancur pajtim. És nem azt várom, hogy egy tenyéren hordozott magasztalt tudomisén legyek, hanem valaki társa, de azzá csak az tud válni, aki meg is akar ismerni, nem csak ösztön szinten halad. Megvenni kilóra, mint, ahogy itt is szerepel, hogy a randin elkölt egy csomó pénzt, rám biztos nem, és mégis hoppon marad(ez mi, ha nem egy elvárás, hogy szolgáltasson a másik fél valamit).

Attól meg nem kell félni, hogy nem adok jelet arra, hogy ez mehet tovább, vagy ennyi volt... Ha kell én lépek, és én lopm az első csókot, huppanok az öledbe, mert kívánlak. Nem arra várok, hogy gondolatot olvass... Ez nem naptár idő, hogy mától 2hónap, de akkor sem egy max két hét, két találkozó...

2018. júl. 22. 20:33
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!