Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok végre egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok végre egy normális nőt?

Figyelt kérdés

Sosem volt normális kapcsolatom, neten ismerkedem, élőben nem tudok, vagy csak nagyon sok alkohollal. Ezért inkább a netet választottam. Sok lánnyal irogattam, de vagy az volt a gond hogy nagyon messze lakott, vagy pedig eltűnt egy idő után. Voltak olyan lányok akik nekem nem tetszettek, de célozgattak arra hogy szexben benne lennének. De olyan lánnyal aki nem tetszik, meg nem szeretem nem lehet valami jót szexelni vele.

Mért nem találok már végre egy rendes lányt?

21 éves vagyok.


Más fiú is van aki ugyan ezt gondolja?

Lányok nektek van olyan amikor szeretnétek barátot, de nem olyanok próbálkoznak aki neked tetszik, és sokat kell várni, hogy legyen végre egy normális fiú?


Köszönöm a válaszokat!


2018. júl. 22. 11:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
61%

Mert nem vagy:


Férfias

Tökös

Magabiztos

Jó dumás

Kezdeményező

Önbizalommal teli

Érdekérvényesítő


...eléggé. Főleg ezért.

2018. júl. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Igen, sokan kevesebbnek néznek mint amennyi vagyok.:(
2018. júl. 22. 11:46
 3/32 A kérdező kommentje:
Jah, és beszédes sem vagyok...akkor ha ezek amiket leírtál nem igazak rám akkor barátnőm sem lehet?
2018. júl. 22. 11:47
 4/32 anonim ***** válasza:
27%
Ameddig ezeken nem vátoztatsz hogy jobban ilyen legyél, addig valószínűleg nem lesz barátnőd, ha eddig sem volt.
2018. júl. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
Nekem ez eléggé úgy hangzik, hogy túl magasra teszed a lécet külső terén. Nem lehet, hogy nem vagy elég jóképű a kiszemeltjeidnek?
2018. júl. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Lehet benne igazság amit mondasz, hogy nagyok az elvárásaim. És nem nem vagyok jóképű, az egyetlen előnyöm az hogy magas vagyok.

De igazából a belső lenne a legfontosabb nekem, mert ha megszeretnék egy lányt akkor nem zavarna a külseje, csak ne legyen nagyon elhízva, mert az taszító szerintem.

2018. júl. 22. 11:58
 7/32 anonim ***** válasza:
77%

#6 Tehát csak egy “normális lányt” szeretnél, de emellett nagyok az elvárásaid. Ez elég ellentmondásos, talán nem valami pontos a kérdésben megfogalmazott probléma.


Kifejtenéd, hogy mit jelent számodra “normális”? Tehát bárkivel beéred, aki nem most szabadult az elmegyógyintézetből?

2018. júl. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Normálisat úgy értem, hogy ne legyen beképzelt, ne rakja ki mindenét, ne fesse magát, ne legyen műkörme. Tehát szolid legyen.:)

És ne legyen elhízva.

2018. júl. 22. 12:16
 9/32 anonim ***** válasza:
73%

8

És te ezért cserébe mit tudsz felajánlani a nőknek? (Nem pénzre gondolok)

2018. júl. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Szeretetet:)

Sok lánynak küldtem már fotót magamról, és sosem mondtak még negatív dolgot. Általában azt szokták mondani, hogy jól nézek ki, helyes vagyok, vagy szimpatikus vagyok neki. Mondjuk szerintem egyáltalán nem vagyok helyes. Jó igaz hogy az ember magát másabbul látja...

Amúgy magas vagyok, 190 cm ami a legtöbb lánynak tetszik, ha jól tudom, viszont vékony vagyok, 70 kiló, ami már nem olyan jó.

2018. júl. 22. 12:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!