Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40 éves nő vagyok. Miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves nő vagyok. Miért nem találok egy normális kapcsolatooooot?

Figyelt kérdés
Szerintem tök normális ember vagyok /persze,mint mindenkinek nekem is vannak hibáim/ Rendben vannak a külső,belső értékeim, élet vidám vagyok... stb Egyszerűen nem jön össze egy normális kapcsolat. A korombeli férfiak, vagy nem tudnak elszakadni a volt nejüktől, vagy mérhetetlen szabadság vágyuk van,és már nem akarják lekötni magukat. Kb erre jutottam... Ebben a korban már nincs olyan férfi, aki vágyna egy normális kapcsolatra? Vagy én keresek rossz helyen? Mit csináljak,hogy rátaláljak?

2017. dec. 10. 18:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem a túl sok "o" betű az oka :D
2017. dec. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Heart of Darkness ***** válasza:
74%
Szerintem kortól függetlenül akadnak normális férfiak akik normális kapcsolatra vágynak. Én mindig is egy normális stabil boldog kapcsolatot szerettem volna pedig testileg csak 25 éves leszek, de lelkileg meg úgy érzem magam mint egy 70 éves.
2017. dec. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A legrosszabb ***** válasza:
7%
Mi van, bazz? Nem elég a sima mezei kuki? Eddig megelégedtél vele, most meg már pánikolsz, s még gyereked sincs. 40 évig úgy őszintén mi a francot csináltál? De ne ess pánikba, sok faszinak mindegy, csak lyuk legyen...
2017. dec. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
84%
rossz helyen keresel.... olyat akarsz aki nem neked való
2017. dec. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

"Kedves" legrosszabb

Nem, nem jó a sima mezei kuki, valamiért ennél többre vágyom! Van gyerekem! A Párom meghalt, szeretnék újra boldog lenni valaki mellett... de Te ezt nem hiszem,hogy értenéd....

2017. dec. 10. 19:05
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
A párom 39évesen talált meg és normális férfi vagyok. Szóval ne add fel, de elhiszem, hogy nehéz rám sok nő mondta, hogy ritka vagyok mint a fehér holló. 40/f
2017. dec. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
43%
És nem gondolod, hogy a gyerek van eléggé fontos szempont ahhoz, hogy a kérdésbe is bele kellett volna írni? Nyilván ez már eleve sokaknál kizáró ok (legkevésbé azoknál, akiknek maguknak is van gyerekük).
2017. dec. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
25%

Szegénység, lúzerség, negativ hitrendszer, kockázattól nehézségektől való menekülés, így sikerélményük sincs.

Kötöttség teher nekik. Aki meg aranyos az hogy néz ki?

Halom sérelem...pfff Keres külföldit!:)

2017. dec. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

hmm. azért 40 évesen is lehet életre szóló kapcsolatot kialakítani, csak ugye nehezebb mint korábban. de nem lehetetlen. nem kell feladni! :)


"...A korombeli férfiak, vagy nem tudnak elszakadni a volt nejüktől, vagy mérhetetlen szabadság vágyuk van,és már nem akarják lekötni magukat..."


egyébként azért másoltam be ezt a részt, mert ebben is keresheted a hibát.

lehet a pasi kalandozni szeretne, vagy pont egy fojtogató kapcsolatból kilépve pont, hogy szabadabb közegre vágyna.


nehéz definiálni a normális kapcsolat fogalmát.

nézd, van akinek már az sem fér bele, ha a másik fél elmegy kávézni egy régi ismerősével, másoknak pedig az sem probléma, ha külön járnak bulizni. az emberek sokfélék, szerintem te is tudsz majd olyat találni aki hozzád hasonló értékrenddel, és igényekkel rendelkezik.

2017. dec. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
67%

Beragadt a billentyűzet az "o" betűnél? :-)


Na jó, viccet félretéve, a gyerek egyeseknek lehet akadály, nem mindenki akarja más gyerekét nevelni. Másrészt próbálkoztál egyedül maradt kisgyerekes férfiakkal is?

2017. dec. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!