Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok végre egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok végre egy normális nőt?

Figyelt kérdés

Sosem volt normális kapcsolatom, neten ismerkedem, élőben nem tudok, vagy csak nagyon sok alkohollal. Ezért inkább a netet választottam. Sok lánnyal irogattam, de vagy az volt a gond hogy nagyon messze lakott, vagy pedig eltűnt egy idő után. Voltak olyan lányok akik nekem nem tetszettek, de célozgattak arra hogy szexben benne lennének. De olyan lánnyal aki nem tetszik, meg nem szeretem nem lehet valami jót szexelni vele.

Mért nem találok már végre egy rendes lányt?

21 éves vagyok.


Más fiú is van aki ugyan ezt gondolja?

Lányok nektek van olyan amikor szeretnétek barátot, de nem olyanok próbálkoznak aki neked tetszik, és sokat kell várni, hogy legyen végre egy normális fiú?


Köszönöm a válaszokat!


2018. júl. 22. 11:39
1 2 3 4
 21/32 AliceGamer ***** válasza:

Pedig pofon egyszerű.

Csak te félsz változtatni. Várod a sült galambot a szádba.

Kezd el fejleszteni magad, kezeld az érzelmeid.

Legyenek olyan erősek a vágyaid,hogy megvalósísd..az élet rövid.

2018. júl. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha nem vagy képes erőt venni magadon, és emberek közé menni, tényleg nem érdemelsz semmilyen párkapcsolatot. Szerinted kinek lenne jó egy emberkerülő remetével együtt élni?
2018. júl. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Biztos vannak olyan lányok akik nem szeretik a társaságot. Nem?

Nekik meg pont ez a jó ha a fiú is ilyen.

Vagy nem így van?


Amúgy lehet hogy ti nem értitek meg ezt, mert ti nem ilyen személyiségűek vagytok. De ezen változtatni szinte lehetetlen.

2018. júl. 22. 15:07
 24/32 anonim ***** válasza:
Hát, úgy tényleg nem egyszerű, hogy a gép előtt görnyedsz és várod a sült galambot.
2018. júl. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Így akkor esélyem sincs barátnőre? Tehát akkor valószínüleg egyedül fogok megdögleni...:(
2018. júl. 22. 15:21
 26/32 anonim ***** válasza:

"Biztos vannak olyan lányok akik nem szeretik a társaságot. Nem?

Nekik meg pont ez a jó ha a fiú is ilyen.

Vagy nem így van?"


Az ilyen lányokért a legjobb pasik húsz kézzel kapkodnak. Olvasgass:


[link]

2018. júl. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

"Tehát akkor valószínüleg egyedül fogok megdögleni...:("


Amennyiben nem változtatsz magadon. Nagyon nehéz elfogadni, hogy ez nem csak úgy történik veled, hanem ezért te is kőkeményen felelős vagy?

2018. júl. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 AliceGamer ***** válasza:
91%

Ez a folyamatos negativitás megőrjit sok embert...

Mondtam mit csinálj, erre mintha nem is olvastad volna.

Ha így folytatod megöregszel..igen egyedül, ha egyátalán megöregszel. Az ilyen lelki gondok nagyon hatnak a szervezetre, szóval CSAK jót tesz, ha kezdesz magaddal valamit. Mondom...az élet nagyon rövid. Élj!

2018. júl. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

#12 férfias, tökös vagyok, majdnem 190 centis magassággal, 20 centis többlövetű szondával amivel nem kell leállni újratölteni, és fizikai kimerülésig megy :) (3 óra folyamatos a rekord)

Motorozom, ahol ,sokszor kérdezik hogy a csába megyek egy ilyen "gyenge" "kezdő" motorral úgy ahogy ők a 3x erősebb sportmotorokkal nem.

Ki is állok magamért.


De a divatdumák, és jópofizás nem megy, és a nagyarcok olyan gondolatokat váltanak ki belőlem, hogy "mindjárt beletaposok az arcába", vagy sima undort.


Nem vagyok jó színész, márpedig a nőknek úgy látszik ez kell. De nem is tekintem normálisnak azt a nőt, aki ilyen színjátékokra gerjed.

2018. júl. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok jó színész, márpedig a nőknek úgy látszik ez kell."


Annak alapján, amiket írtál magadról, és ahogyan előadtad magad, szerintem a legkevésbé sem ezért nem tartanak igényt a nők a közel 190 centidre és a méretes farkadra.

2018. júl. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!