Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok végre egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok végre egy normális nőt?

Figyelt kérdés

Sosem volt normális kapcsolatom, neten ismerkedem, élőben nem tudok, vagy csak nagyon sok alkohollal. Ezért inkább a netet választottam. Sok lánnyal irogattam, de vagy az volt a gond hogy nagyon messze lakott, vagy pedig eltűnt egy idő után. Voltak olyan lányok akik nekem nem tetszettek, de célozgattak arra hogy szexben benne lennének. De olyan lánnyal aki nem tetszik, meg nem szeretem nem lehet valami jót szexelni vele.

Mért nem találok már végre egy rendes lányt?

21 éves vagyok.


Más fiú is van aki ugyan ezt gondolja?

Lányok nektek van olyan amikor szeretnétek barátot, de nem olyanok próbálkoznak aki neked tetszik, és sokat kell várni, hogy legyen végre egy normális fiú?


Köszönöm a válaszokat!


2018. júl. 22. 11:39
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Pedig de, az ex barátnőm is ezért dobott, és tart max barát extrákkal nak, mert nem játszom vilàg közepét a társaságokban a német szervizlátogató autómból kulcsot pörgetve kiszállva :)
2018. júl. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
91%

#30: ez kíméletlenül adta 😄👌

#31: egy minőségi nőnél elhasalnál fél percen belül. A szakadt kis motorod meg a látványos egoizmusod a kutyának sem kell. Ehhez már csak egy jó paraszt fejet tudok elképzelni hiányos fogazattal. 😂

2018. júl. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!