Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találok normális férfit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok normális férfit?

Figyelt kérdés
Aki fektet energiát abba is, hogy megismerjük egymást, nem rohanni akar... Ne haszontalan felesleges köröknek tartja a másik megismerését.
2018. júl. 22. 19:16
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
100%

10# vagyok


Ha az ember sokmindent megtapasztal, kialakul benne egy bizonyos 6. érzék a nőkkel kapcsolatban. Vannak olyan nők akikért tényleg megéri akár hónapokig udvarolni, valamint vannak olyanok is, akiket max egy éjszakára érdemes befűzni. Számomra a döntő tényező az érett gondolkodásmódban, valamint a tartásban nyilvánul meg. Egy nagybetűs nő nem kezd el hisztizni, ha azt tapasztalja, hogy csak skalpvadászok környékezik meg,hanem elkezd gondolkodni, hogy mi az, amin változtatni kéne ahhoz, hogy nagybetűs férfiak figyeljenek fel rá. Aranyszabály, hogy ha hisztis csitriként viselkedsz, akkor hisztis csitriként fognak kezelni, és a skalpvadászokat fogok bevonzani a viselkedéseddel, kisugárzásoddal. Mert egy olyan nő, akinek van tartása, és hű az elveihez, nem fog visszaélni az udvarló kiszolgáltatott helyzetével, nem fog mással kavqrni, amíg el nwm dől, hogy az udvarló alkalmas lenne e számára. Kedves kérdező, te a hisztis csitri kategóriába tartozol, lehet ezért rám haragudni, de ez az igazság. De ne aggódj, nekem egyéjszakásnak sem kellenél, ugyhogy nem foglak itt zaklatni, a véleményemet csupán azért írtam le, hogy az ittlévők elgo dolkodjanak kicsit.

2018. júl. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 A kérdező kommentje:

Jaguár, hess innen. Amilyen nézeteket válasz, azt hagyjuk.


Pont tudod, hogy hány és milyen barátaim vannak, hogy én csak úgy osztom azt a kegyet, hogy kínlódhatsz mellettem, mert csak haver vagy. Nem tartok barát zónát, nem hiszek a ffi női baratságban, nincsenek. Férfi nős kollégák vannak max az ellenkező nemből.

2018. júl. 22. 20:38
 43/56 A legrosszindulatúbb ***** válasza:

Tuti leírták már előttem, nem olvasom el a hozzászólásokat. Szóval ismerkedésbe általában kizárólag a férfi szokott energiát fektetni, ti még a kisujjatokat sem mozdítjátok, "bizonyítson a férfi" alapon. Aztán az egymás megismerése. Általában a férfiak lassabbak ismerkedés terén, a nők azonnal akarnak mindent, mindent is! Mert ha nem pörögnek úgy az események, ahogy azt a nő tempója kívánja, azonnal ugranak a következő bikajelöltre. Ja igen, és itt is kizárólag a nő érdekei számítanak, kizárólag hozzá kelljen igazodni, a férfi igényei magasról le vannak tojva. Aztán a haszontalan felesleges körök. Furcsa mód, amikor a férfi nem pörgeti az ismerkedést, hanem jobban ki akarja ismerni a nőt, hát bizony el van könyvelve tutyimutyinak, akivel képtelenség ötről a hatra jutni.

Egyszóval csesszétek csak meg!

2018. júl. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező?
2018. júl. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:

Én csak azt tudom mondani, hogy vannak. Nem kell türelmetlennek lenni. Én volt, hogy 5 évig egyedül voltam, és nem azért, mert nem lett volna lehetőség kapcsolatra, de én is normális férfit kerestem. Abban az 5 évben meg elvoltam, magammal foglalkoztam, szórakoztam. Nagyon kellett ez az időszak, ez is formált, ahogy az előtte lévő 7 éves kapcsolatom is.

Szóval türelem, járj nyitott szemmel, addig meg élvezd az életet :)

2018. júl. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:

még mindig nem értem minek a gyiken teszed fel ezt a kérdést.

nyilvánvalóan tudtad milyen válaszok fognak érkezni, mivel látszik hogy aktív vagy a kategóriában.

kezdem azt érezni, hogy csak savazni meg provokálni akarod itt a népet, és mindezt azért mert tele vagy frusztráltsággal.

2018. júl. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 A kérdező kommentje:

Én élvezem az életem. És ennél nyitottabb szemmel kevesen járnak a világon.


Bár lehet át kéne váltanom, hülye cicababába, és akkor hű de teperne utánam meg a magát nagy ember és nő ismerőnek kikiáltó. Úgy fest ez kell a pasiknak... Minél unalmasabb a nő annál jobban gebesztenek érte, mert mi másért fektetnek beléjük időt és energiát, persze koppanni vágynak. Aki meg normális velük, azt max az ágyig citálják.

2018. júl. 22. 20:55
 48/56 anonim ***** válasza:
39%

# 46:

Hááát, akinek nincs rendesen jól lakva a puncikája, az frusztrált...

:D:D:D

2018. júl. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
12%
Nagyobb esellyel talalsz egy Tesco parkoloban, mint itt. Itt csak a dobalas, kopkodes megy. Mint latod. De szerintem tudtam, hogy ez fog varni.
2018. júl. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem, hogy a normális férfi ismeretőjegye nem az, hogy nem akar már az első randi első percétől kezdve hanyatt dönteni. Ugyanígy nem attól lesz jó vagy tartós a párkapcsolat, hogy a férfi hónapokat kell várjon, amíg a nő hajlandó vele ágyba bújni.


Van, hogy az első pillanattól kezdve mindkét fél érzi, hogy vonzódik a másikhoz - egy ilyen helyzetben "hiba lenne" engedni a vágynak csak azért, mert első találkozó alkalmával nem illik lefeküdni?

És mi van akkor, ha csak az egyik félben alakul ki a vágy? Akkor az a fél már csak egy szexre utazó szemétláda lehet? Jogosan lehet beinteni egy olyan férfinek, aki ki meri mondani, hogy már a második alkalommal többet szeretne kézfogásnál? És a nő nem mondhatja egy ilyen közeledésre, hogy "ne haragudj, ez nekem gyors"? Szerintem egy ilyen reakció teljesen elfogadható és tolerálható és ha a másik fél egy ilyen reakcióra negatívan válaszol, akkor ki lehet jelenteni, hogy az az ember nem volt jó választás. De nem azért, mert már a 2. randevún szexet akart, hanem azért, mert nem tudta tolerálni a partnere kérését.


Kérdező, a kérdésed alapján ugyanolyan férfiakba futsz bele, ami automatikusan felveti azt a kérdést, hogy miért? Nem lehet, hogy rossz a merítés? Hogy rossz helyen keresel? Próbálkoztál a korábbiakhoz képest máshol, máshogyan párt találni?

Másrészt ne legyél ennyire görcsös a szexet illetően. Elhiszem, hogy neked igenis fontos, hogy mikor és kivel bújsz ágyba, de ha ennyire görcsösen állsz a kérdéshez, az az ismerkedésedre is ki fog hatni, ez pedig taszítani fogja azokat, akiket viszont meg szeretnél nyerni.


F

2018. júl. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!