Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találok normális férfit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok normális férfit?

Figyelt kérdés
Aki fektet energiát abba is, hogy megismerjük egymást, nem rohanni akar... Ne haszontalan felesleges köröknek tartja a másik megismerését.
2018. júl. 22. 19:16
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
18%
#10esnél a pont! Igaza van.
2018. júl. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
A normális szó egy szubjektív megítélésű dolog. Én például azokra használom, akik szabálykövetők, és alacsony az ingerküszöbük.
2018. júl. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó, nem is tudtam magamról, hogy így viselkedek....


De te már így ennyiből tudod, hogy én milyen vagyok...

2018. júl. 22. 19:44
 14/56 anonim ***** válasza:

négyes és nyolcas vagyok


"Írhatnék sok mást is. Mi tesz valakit normálissá." De nem írtál! Úgyhogy most a gyaki népe keresi számodra ezt az öreg dagadt törpét...


Tudod, egy-egy tulajdonságra kihegyezni a normalitást igen veszélyes.


Gyúrj önismeretre és emberismeretre! Megéri.

2018. júl. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
26%

Felesleges egy nőért küzdeni hónapokon át, közbe ő meg cellázgat..

De te már az elején szólsz, te nem olyan lány vagy mint a TÖBBI! :)

2018. júl. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:

Bárhol, csak vele neked "nincs meg a kémia", vagy mivel tojsz rá, csak ő pedálozik, rájön, hogy nem éred meg az energiaefektetést...

Bár elég sok férfi már tapasztalt olyat, hogy nem rtohant, aztán az történt ahogy a #10 írta, vagy csak sima "bocsdemégse".

Lepontoznivalóóóó! :)

2018. júl. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 A kérdező kommentje:

Ha azt ecsetelem, hogy ki nekem a normális, akkor abba köt bele a normális pasi horda...


Kár volt megkérdezni...


Az a valós probléma, hogy amikor egy pasi közeledését fogadom, akkor megy a sértődés, hogy nem ugrok a farkára két találkozó után, nem hívom fel a lakásomra, vagy megyek fel hozzá, mert az olyan joooo...

2018. júl. 22. 19:51
 18/56 anonim ***** válasza:
17%

Ilyen nő mint te vagy számomra 1éjszakákos csak.

Te nagyon ki vagy égve kérdező..


Számomra mint te, én csak azért "randiznék",hogy megdugjalak semmi másra nem lennél te való. :)


Elmegyek randevúra, van jó kocsim, jól öltözködök a nők meg annyira buták, hogy azt hiszik tényleg "én leszek az igazi" nekik. :D


Felviszem lakásra őket és már mikor kilép az ajtón le is tiltom.

2018. júl. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
11%

Egy férfi 1 percen belül ráérez, hogy egy nő megéri-e a a befektetett energiát vagy sem. Ha rád csak a dugni vágyók nyomulnak, nem kell egyből a férfiakat hibáztatni...

Gerinctelen, undorító dolog ez. Egy ilyen kérdés után én sem fektetnék beléd energiát.


Bezzeg egy féfi legyen gazdag, jó humorú, családszerető meg minden kutyaf4sza, csak hogy az ilyen faszikhoz teljesíteni is kéne valamit, az meg már nem megy, igaz!!??


Jöhet a sárdobálás, ha az igazságot nem szeretitek.

2018. júl. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
#17 persze hogy megy, miután sok hozzád hasonló már pofáraejtette hónapokig tartó ismerkedés után.
2018. júl. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!