Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találok normális férfit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok normális férfit?

Figyelt kérdés
Aki fektet energiát abba is, hogy megismerjük egymást, nem rohanni akar... Ne haszontalan felesleges köröknek tartja a másik megismerését.
2018. júl. 22. 19:16
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
47%

Jelen személyem.

De ha irok neked privit, 1 het es kiderul, hogy te is olyan vagy mint a tobbi csaj. Van valami bajod...vagy magaddal, vagy masokkal es irhatnek 6000 oldalas esszet kb ezekrol.

Renegetegvlannyal ismerkedtem mar innen. Es mindig kiderult valami, ami miatt nem volt kapcsolata.

Te sem vagy kulonb, ez lejart lemez mar itt. Sot, maga a kerdes isbmar banalis.

2018. júl. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
66%

Ha az a férfi normális érett nőnek tart akire megéri várni egy kicsit és téged szeretne megismerni annak jut majd ideje mindenre,.


kérdés, hogy te olyan nő vagy e, vagy leszel e akiért megéri.

2 emberen függ. Soha ne legyen egyoldalú.


Én ha azt látom, hogy csak én teszek meg mindent és érdeklődöm én járok utána én keresem, úgy érzem én nem vagyok elég érdekes a számára, akkor ott is hagyom,

2018. júl. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
48%
Nincs olyan hely, ahol normális férfiak gyűjtőhelye van. Bárhol lehetnek, csak nyitott szemmel járni, és esélyt adni, hogy megismerd.
2018. júl. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
96%
Mindaddig, amíg nem közlöd a gyaki népével, mit jelent a te saját szótáradban a "normális" kifejezés, nem lehet épkézláb választ adni.
2018. júl. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:

1 tégy próbára, ne csak nyalogasd a citromot.


2 vicces, hogy olyan könnyen dobaljatok, ezt a megéri rá várni dumát, de a kire várnátok, akkor megy a ködösítés. Vagy a kérdező nyaggatása, hogy fix ezt meg azt így úgy csinál....


4 normális aki nem a farka után megy, és nyaffog, ha második randin nem ismerkedünk -10cm mélységben...

2018. júl. 22. 19:24
 6/56 anonim ***** válasza:
Örök kérdés... Bárhol találsz! Mondom úgy, hogy nekem sincs, de azért bízom benne, hogy jönni fog.
2018. júl. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
45%

Kihagylak. Eleg citromot nyaltam mar ahhoz, hogy olvassak az asszociaciokbol. Megint leirni magamrol ezer dolgot, befogadni a masiktol szinten ezer dolgot, megnyilni, megbizni, hinni...aztan bumm....jon valami ami tonkrevagja.

Majd mas befuz, aztan kozolheted vele a lelki/testi bajod, hogy miert van ez veled. Bar mire ezt a valaszt elolvasod, mar lesz kb 4 privid mastol. Meghagylak nekik. Velem biztos nem jatsza el nyolcadjara egy no sem ezt.

Udv!

2018. júl. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
34%

négyes vagyok


Tehát lehet 145 cm magas, 145 kilós, O-lábú, 95 éves négyfogú tökkopasz öregember 22 gyerekkel és 113 unokával (jelenleg is házas), akinek rituális sebhelyek borítják az arcát, lábán kígyómarás nyoma, eredetileg orgonaművész, de most hajószakács, és csak szuahéliül valamint süketnéma nyelven kommunikál? Első börtönbüntetését Thaiföldön töltötte kábítószerbirtoklásért, a második alkalommal pedig Chilében ült halottgyalázásért. Két, szexuális úton terjedő betegséget hordoz, egyik karja kampóban végződik, protézise kivehető, egyik szeme sír, a másik meg üveg, a lényeg, h "nem a farka után megy, és nyaffog, ha második randin nem ismerkedünk -10cm mélységben"


Te túl éretlen vagy egy partnerkapcsolathoz.

2018. júl. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 A kérdező kommentje:

Írhatnék sok mást is.

Mi tesz valakit normálissá.

Engem most per pillanat az zavar, hogy olcsó felszínes kapcsolatokat hajkurásznak a közelében. Szia szimpi vagy, dugunk? Kb az egész, így meg max undort váltanak ki belőlem.

2018. júl. 22. 19:40
 10/56 anonim ***** válasza:
70%
Írásodból ítélve sajnos nem vagy az a típusú lány, akinek megérné hónapokon át udvarolni. Már a neten keresztül is látszik, hogy egy megkeseredett, önértékelési problémákkal küzdő nő vagy, az ilyenek pedig maguk sem tudják, mit akarnak. Tipikusan az a lány, aki hónapokig udvaroltatja magát egy sráccal, aztán bekattan nála valami, lemegy egy szórakozóhelyre, és 20 perc ismertség után lefekszik egy vadidegennel, majd dobja az udvarló srácot, aztán megy a hiszti, hogy "hova lettek a normális férfiak"... Sajnálom, ha nyersen fogalmaztam, de azért gondolkodjunk el ezen kicsit. Az várja jogosan a herceget, aki hercegnőként tud viselkedni.
2018. júl. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!