Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találok normális férfit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok normális férfit?

Figyelt kérdés
Aki fektet energiát abba is, hogy megismerjük egymást, nem rohanni akar... Ne haszontalan felesleges köröknek tartja a másik megismerését.
2018. júl. 22. 19:16
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
33%

Próbálkoztam régebben így is ismerkedni.

A vége általában az volt, hogy a csaj visszament az exéhez, vagy lement bulizni ahol megtolták páran, vagy összejött valakivel akit egy hete sem ismert mert vele olyan jó volt a kémia.

Azóta nem hiszek ilyen marhaságokban a nők szájából.

2018. júl. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 anonim ***** válasza:
4%

Meg ez a kérdés elég nagy bullshit. Pont az ilyen faszikat utálják általában, ahogy észrevettem.


Csak azután futnak a nők, akik le sem szarják őket.


Kérdező, miért van ez??

2018. júl. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/56 anonim ***** válasza:
61%
Jaguárt nagyon sokan utálják itt a fórumon, pedig most is jókat ír
2018. júl. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
67%

#10


En is valahogy igy irtam volna le. Kicsivel masabban. Nincs baj azzal ha egy no varat magara, de ez a bizonyos varatas nem egyenesen aranyos az oszinteseggel. En pl nagyon oszinte vagyok, gyulolok hazudni, gyulolok szivatni masokat, vagy amit meg ezeknel is jobban utalok, a talonban tartas.

Szeretem megismerni, kiismerni a masikat....sokaig, van mikor 1-2 honapot is raszanok erre. Vagyis, multidoben, mert hat, gyenge voltam es atformaltak a csalodasok.

Es ezek a csalodasok adtak erot, tulveszelni a dolgot. Es ezek a csalodasok adtak tudast, hogy mar a kozeg is rossz. Gyakori kilove, aki itt sir, ri, kapcsolatert, az mar reg rossz. Ezer es egy, es meg egy dolog van a hatterben amiert a kerdezo ide tevedt, erre a szenny oldalra, mert mi mas ez, mint az atlagember boxzsakja, mindenki azt ir amit akar.

Szoval en hiszek a kerdezonek, hogy kapcsolatot akar, de nem tennem tuzbe a kezem az oszinteseget illetoen.

Persze par honappal ezelott sorra nyiltam meg a lanyoknak itt, mindent leirtam magamrol, vakon biztam, hogy masok is vakon biznak, de rakellett dobbenem, hogy a vilag sajnos nem vak, nezik, figyelik, kutatjak, kajtatjak a lehetseges potencialt, ertem a talont itt, ki a jobb, ki lesz a jobb, ki fog meg jobban stb. Aztan masfel honapos iras utan...”bocsi, inkabb megsem”

Es akkor ezt konyveljem el pozitivan, meg, hogy legyek nyugodt, meg ilyenek, komolyan mondom, lassan egy panelhaz parkanya lesz a legjobb cimboram.


Mi a szar tortent az emberekkel....nem tudom.

2018. júl. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 anonim ***** válasza:
35%
Úgy írtam választ, hogy nem olvastam az eddigieket, de úgy tűnik nem csak én vagyok olyan marslakó, hogy ilyen tapasztalataim vannak.
2018. júl. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/56 A kérdező kommentje:

Na akkor vázolja már fel a kedves csapat, hogy ki és mi is vagyok.


Mert itt csak azt látom, hogy a szokásos crtC crtV a nők sárdobálása megy...


Hú te álom pasi válaszoló, hogy mért nem láttalak korábban, most tök beizgultam... Ja mégsem...

2018. júl. 22. 20:00
 27/56 anonim ***** válasza:
Tényleg szubjektív egyébként...én például pont hogy utálom azokat a nőket akik "elvárják" azt a hosszadalmas udvarlási rituálét.Igaz hogy a nők küzdenek az egyenjogúságért de azért elvárják hogy udvaroljunk mert náluk van a pnci...na most ez így erős meg vulgáris és alapvetően ha tetszik nekem egy nő azért én se durr bele stb de ha a második randinál mondjuk a második héten még nem érzem azt hogy lassan lesz valami akkor elmegy a kedvem...mondanád hogy milyen pasi vagy te? nem szeretsz küzdeni? Megalázni magam nem szeretem...nem szeretem elhitetni egy nővel még a kapcsolat előtt hogy azért mert pncija van azért őt meg kell tisztelni ezzel...az más kérdés hogy ha a szeretkezés után azt érzem hogy erős érzelmekkel tudok ragaszkodni hozzá akkor tényleg éreztetem vele hogy ő számomra nagyon fontos...nem is értem hogy fordult meg ez így? MÉG CSAK NEM IS ISMERED de már elvárja hogy a tenyeredben hordozd...aha...és a kettőn áll egy párkapcsolat az hol van?Ne haragudj de szerintem az hogy nő vagy az még nem jelenti azt hogy érdemes vagy arra hogy megbecsüljenek...szerintem ezt kiérdemelni szokás ahhoz viszont tényleg idő kell.Meg ha nincs kémia vagy nem olyan akkor most feleslegesen ismerkedtünk akár hónapokig?Most tényleg nem a numera huszárokról beszélek mert az más tészta.De szerintem egy normális férfi sem fog várni hónapokat és szerintem ez teljesen érthető.
2018. júl. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 anonim ***** válasza:
93%

Kérdés, hogy te megadnád ugyanazt mint amit az általad várt férfi megad neked?

Ha egy nő csak ül a babérjain és elvár mindent de ő nem tesz semmit, akkor arra nincs értelme időt pazarolni.

Felnőtteknél nem így működik.


A kérdés , hogy megéri e? Ha megéri akkor a férfi olyan lesz mint amilyenre vágysz, de ehhez neked is olyannak kell lenned mint amit elvársz.

Van az örök mondás...ne várj többet mint amennyit te magad adni tudsz.

2018. júl. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/56 anonim ***** válasza:

Tudom nem túl nyerő, de írj rám, mert szimpatikus a dumád, de max., csak akkor, ha 28 felett vagy!

Utána ígérem teperek én! ;)

2018. júl. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 A kérdező kommentje:

Ki beszélt itt hónapig tartó "násztáncról", de azért kapjátok be a láb ujjakat, hogy szerintetek rendben van két találkozó után bugyit rángatni.


Ennyire sem értékelitek magatokat. Szánalmasnak vagytok. Az, hogy ez rám nézve is sértő, az a kisebbik gond, de hogy egy rakás citromot nyalogató önbecsülése nulla osztja itt az észt. Félelmetes. Két kávé árán vesztek kielégülést. Persze olcsóbb, mint a prosti.


Sajnállak titeket

2018. júl. 22. 20:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!