Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mennyit várnátok maximum?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3.14159265357989 kérdése:

Ti mennyit várnátok maximum?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


nemrég egy ismerősöm azt mondta, hogy egy korombeli lány (20 éves) örülhet, ha a pasi vár rá (közösülés terén) egy, másfél hónapot, és az a fiú már igazán gavallér, a srácok nagy része két hónapnál többet nem vár senkire sem. Persze, egy 20 éves lányra nagyjából 17-30 éves korú férfiak közt van kereslet leginkább.

A kérdésem az lenne, hogy ez tényleg így van? Nincs olyan srác, aki ennél türelmesebb e téren? Persze, logikus, hogy aki tapasztalt ebben és/vagy sok partnere volt ebben, az igényelné, és nyilván vannak igényei, ez tök jogos. De nekem például ez a dolog tuti nem jönne könnyen, és egész biztosan nem olyan, mint egy kézfogás, szóval nekem tutira nem működik ez 2 hónapon belül, meg ilyesmi intervallumokon belül.


A kérdésem a következő:

Lányok! Rátok meddig tudott/akart (volna) várni az udvarlótok? Mik a tapasztalataitok e téren? (kort is írjatok légyszi mindkettőtökhöz :) )


Illetve:


Fiúk! Nektek mi a maximum, amit várnátok egy lányra, és mi az, amit reálisnak éreztek? Hol szakadna el a cérna? A haverok mit mondanak, náluk mi a maximum? Életkort is írjatok, kérlek. :D


(kapcsolat szempontjából nem olyanra gondolok, ahol a felek brahiból vannak együtt, vagy azért hogy ne legyenek egyedül, komoly kapcsolatról, ahol a felek kötődnek egymáshoz érzelmileg, netán szeretik is egymást romantikus értelemben)


Köszi a válaszokat, szép napot! :)



2018. júl. 21. 19:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:
Betegek a melegek igen,sajnos igen hiába mondják nem azok,bár erről nem tehetnek,ez részlet kérdes.. Rokonom fia is az, igen elfogadtam,mivel nem akar megyogyulni sajnos,de igen betegek sajnos nem kicsit..
2018. okt. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 A kérdező kommentje:

Kedves #71!


Várom a tudományos kutatást, mely arra az eredményre vezetett, hogy minden, ami nem hetero, az beteg. :)

Vagy az értelmet érveidet. Vagy választ a kérdéseimre. Vagy igazából akármit, ami nem annyi, hogy leírod a véleményed általános igazságként és elvárod, hogy mások így kezeljék.


LÉNYEG:

várom a tudományos cikket a témáról, köszönöm. :D

2018. okt. 3. 22:52
 73/79 anonim ***** válasza:
Olvassál Bibliát..
2018. okt. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 A kérdező kommentje:

Kedves #73!


Szóval te azt mondod nekem, hogy a Bibliában kerekperec benne van, hogy nem csak az beteg és bűnös lélek, aki pl meleg, de az is, aki aszexuális? :D Oké, mondd meg, melyik oldalon (vagy evangéliumban, vagy egyáltalán melyik részében), van itt egy nagyon szép bőrkötésű példányunk a Könyvek Könyvéből, szívesen kikeresem, epekedve várom. :)

Illetve azt állítod, hogy ez felér egy tudományos kutatással? Már megbocsáss, de a tudomány tényeken alapszik...

Mellesleg, fogadjunk, hogy szó szerint értelmezed a Bibliát, holott szerintem ez nettó baromság. Az egész könyv egy útmutató az élethez, ami egyszerű metaforákon és hasonlatokon keresztül magyaráz, bár kétlem, hogy a te szövegértési képességeiddel ez érthető volna, és igazából nem is csodálkozom az itt reprezentált primitívségen sem, inkább szeretném sajnálatomat kifejezni, hogy ilyen még van a mai világban.

(amúgy olvastam Bibliát, szerintem pont eleget, kötelező olvasmány a gimnáziumban, legalábbis néhány része. szerintem nálam bibliai műveltségből nincs hiány, elég részletesen vettük kb 3 hónapon keresztül.)


Szóval, a LÉNYEG, ismét:

Pontosan hol van benne az a Bibliában, hogy aszexuálisnak lenni betegség?

illetve:

Pontosan MELYIK tudományos kutatás mondja azt, hogy aszexuálisnak lenni betegség?

Erre a két kérdésre várom a válaszodat, minden további értelmes kommunikáció lehetősége már úgy látom, elvetélt ötlet. :D

2018. okt. 3. 23:55
 75/79 anonim ***** válasza:
Igen benne van,más is van benne.. Olvasni kéne inkább manapság is..
2018. okt. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 A kérdező kommentje:

Kedves #75!


Igen, NEKED aztán kéne olvasni, mert megint nem sikerült a kérdésre válaszolni. (nem is értem, miért folytatom ezt a meddő beszélgetést, de mindegy is)


A kérdés az volt:

HOL, A BIBLIA MELYIK RÉSZE MONDJA AZT, HOGY AKI ASZEXUÁLIS, AZ BETEG? ÚJ- VAGY ÓSZÖVETSÉG? EVANGÉLIUM? GENEZIS? MÓZES KÖNYVE? HOL? <-- én ezt szeretném megtudni, úgyhogy kérlek szépen válaszolj, vagy idézd, jobban nem tudom a szádba rágni.


Másik kérdés:

MILYEN TUDOMÁNYOS KUTATÁSSAL TÁMASZTOD EZT ALÁ? <-- ehhez meg linket szeretnék kérni. köszönöm szépen.

2018. okt. 4. 00:12
 77/79 anonim ***** válasza:
0%
Mit kell magyarázni,attol mert ma büszkének kell lenni manapság a ferdeségre attol még az marad ferdeség,és kezelni kéne,más országokba helyén is kezelik,máshol meg sajnos már összeadják őket... :D
2018. okt. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 A kérdező kommentje:

Kedves #77!


Nem ez volt a kérdés.

Pontosan hol írja a Biblia, hogy az aszexualitás (nem a melegség!!!) bűn? Szeretném megkeresni és elolvasni.

2018. okt. 4. 00:19
 79/79 anonim ***** válasza:
49%

Előző 61 es százalék testvér,a fiam meleg, köszöni jól van. Nem beteg, nem ferde :O ,nem korcs,kezelni se kell,büntetni se ahogy sejteted a más országok alatti szösszenetedben.. Itt egyedül téged és homofóbidát kéne már kezelni,mindehová oda offolod ezt a bibliás dolgot de tudományos cikket persze soha ami alátmásztaná amiket irsz. Sajnálom h a százalék miatt egy kalap alá vesznek veled. :( Kérdező ne is reagálj rá mert rád ir privátban,privátban is bibliával házal,tuti h ő az hasonló a szöveg.. Nem vagy beteg te sem,normális vagy,és igenis lehet szex nélküli is egy boldog kapcsolat a szex egy hozadék,de millio más örömforrás is létezik. Nincs veled semmi baj. :)

64 F

2018. okt. 4. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!