Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mennyit várnátok maximum?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3.14159265357989 kérdése:

Ti mennyit várnátok maximum?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


nemrég egy ismerősöm azt mondta, hogy egy korombeli lány (20 éves) örülhet, ha a pasi vár rá (közösülés terén) egy, másfél hónapot, és az a fiú már igazán gavallér, a srácok nagy része két hónapnál többet nem vár senkire sem. Persze, egy 20 éves lányra nagyjából 17-30 éves korú férfiak közt van kereslet leginkább.

A kérdésem az lenne, hogy ez tényleg így van? Nincs olyan srác, aki ennél türelmesebb e téren? Persze, logikus, hogy aki tapasztalt ebben és/vagy sok partnere volt ebben, az igényelné, és nyilván vannak igényei, ez tök jogos. De nekem például ez a dolog tuti nem jönne könnyen, és egész biztosan nem olyan, mint egy kézfogás, szóval nekem tutira nem működik ez 2 hónapon belül, meg ilyesmi intervallumokon belül.


A kérdésem a következő:

Lányok! Rátok meddig tudott/akart (volna) várni az udvarlótok? Mik a tapasztalataitok e téren? (kort is írjatok légyszi mindkettőtökhöz :) )


Illetve:


Fiúk! Nektek mi a maximum, amit várnátok egy lányra, és mi az, amit reálisnak éreztek? Hol szakadna el a cérna? A haverok mit mondanak, náluk mi a maximum? Életkort is írjatok, kérlek. :D


(kapcsolat szempontjából nem olyanra gondolok, ahol a felek brahiból vannak együtt, vagy azért hogy ne legyenek egyedül, komoly kapcsolatról, ahol a felek kötődnek egymáshoz érzelmileg, netán szeretik is egymást romantikus értelemben)


Köszi a válaszokat, szép napot! :)



2018. júl. 21. 19:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
92%

Dehogynincs. Én pl. ezt nem időben mérem. Majd akkor lesz valami, ha jólesik, de ha valakin látom, hogy csak vár valamit és a többit, az oda vezető utat nem élvezi velem, akkor leépítem a kapcsolatot, mert nem vagyok kíváncsi erre a "nyomásra", hogy úgymond nyújtanom kell valamit záros határidőn belül, különben szar vagyok és nem kellek.


Senkinek sem szoktam az agyát húzni fölöslegesen, de nem szeretem, ha a szex, mint végcél elveszi az egész varázsát. Normális ember nem szenved a másik mellett addig sem. Szintén normális ember meg nyilván nem bír ellenállni a párjának évekig meg fél évig. Hasraütésszerűen szerintem felnőtteknél 3 hónap legyen a plafon. Tiniknél meg bármennyi.

22L

2018. júl. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
79%

A kérdőpontok alapján sikerült megfelelő jelöltet találni? :)


Ez a várni-nem várni dolog meg úgy hülyeség ahogy van. Nem attól lesz komoly meg jó a kapcsolat, hogy X hónapig várakoztatod a srácot. Ha mindketten akarjátok és kívánjátok egymást, akkor fölösleges számolni a heteket. Ha meg ezután vége lesz, akkor meg nem jó emberrel ismerkedtél.

2018. júl. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
72%
Nincs ilyen, amit írsz, hogy meddig vár az ember... ha ott vagytok kettesben és beindul a dolog a hév, akkor te lehet azt mondod, hogy fél évet akarsz várni, de lehet 1 hét után megtörténik, mert annyira megkívánod, mikor együtt vagy vele. Mivel én férfi vagyok így azonnal bepróbálkozok, de nem tolakodóan, hanem szépen udvariasan, ha vevő a lány erre, akkor megtörténik és ennyi, ha nem vevő rá, akkor sem keseredek el, mert legközelebb folytatjuk a dolgot. Hidd el nehéz parancsolni magadnak ilyen helyzetbe és ha szereted az illetőt, akkor meg főleg !
2018. júl. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 anonim ***** válasza:
32%

De te meg mi a fa**ra vársz hónapokat?

A szex nem vizsga, hogy fel kelljen rá készülni!

-.-

2018. júl. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
18%
Én most azonnal magamévá tennélek. Maximum 1-1,5 hónapot várnék, ha szűz. De amúgy attól is függ, hogy mennyit randizunk. Ha hetente többször, akkor még ennyit sem, ha csak heti 1x mondjuk, akkor játszik a fenti.
2018. júl. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim ***** válasza:
25%
#5 vagyok, 30F.
2018. júl. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 anonim ***** válasza:
49%
Nőként mondom h aki évekig nem ér hozzám és késztetése sincs az a pasi nem igazán egészéges.. Én se akartam sose várni fél évnél tovább biztos nem várok.. Az már gázos, a párkapcsolat nálam nem barátság kategoria ott nekem kell a kielégitő szex,pedig nem mai darab vagyok..
2018. júl. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 A kérdező kommentje:

Kedves #1!


Megnyugtató. :D Időt azért írtam, mert szerintem nem mindegy, hogy egy hete vagy egy hónapja ismered az illetőt, és hogy mennyi idő alatt milyen érzelmi kötődés alakul ki.

Igen, igen, ez jogos, nem lehet jó ilyen nyomást érezni. Szerintem pl nem ez a fő célja egy párkapcsolatnak.

Hm, megértem, amit mondasz. :D Én nem tervezem senki agyát sem húzni, de nekem pl nem lenne "kényelmes" valakivel két heti ismeretség után csak úgy uccu neki. Tudom magamról, hogy ezt így tutira nem bírnám.

2018. júl. 21. 19:39
 9/79 anonim ***** válasza:
71%
Ha nagyon tetszik a nő és szeretem és ő is szeret engem akkor max 1-1,5 évet várnék. Vannak nagyon gátlásos nők akik nehezen oldódnak,én teljesen megértő lennék vele szemben.
2018. júl. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 anonim ***** válasza:
83%

Mi az amit még reálisnak érzek?


Én nem időben adnám meg ezt. Az számomra már nem reális, ha csak azért KELL várni, mert úgymond ez lenne társadalmilag elvárt vagy csak szimplán ezzel tesztelne az adott lány, hogy nem csak lefeküdni szeretnék-e vele. Nálam itt a cérna már el is szakadna és nem mennék bele ilyen játszmázásba.


Én úgy állok ehhez az egész dologhoz, hogy addig szeretnék várni vele ameddig nincs meg a kellő bizalom és a kellő vágy a dologhoz, vagy csak szimplán az alkalom. Egyáltalán nem gond, ha eltelik egy vagy másfél hónap, ha mondjuk ez alatt többször randizunk és jól telnek a közös programok és szép lassan épül fel a kapcsolatunk és válik szorossá, nem aggódva hülyeségeken.

2018. júl. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!