Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mennyit várnátok maximum?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3.14159265357989 kérdése:

Ti mennyit várnátok maximum?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


nemrég egy ismerősöm azt mondta, hogy egy korombeli lány (20 éves) örülhet, ha a pasi vár rá (közösülés terén) egy, másfél hónapot, és az a fiú már igazán gavallér, a srácok nagy része két hónapnál többet nem vár senkire sem. Persze, egy 20 éves lányra nagyjából 17-30 éves korú férfiak közt van kereslet leginkább.

A kérdésem az lenne, hogy ez tényleg így van? Nincs olyan srác, aki ennél türelmesebb e téren? Persze, logikus, hogy aki tapasztalt ebben és/vagy sok partnere volt ebben, az igényelné, és nyilván vannak igényei, ez tök jogos. De nekem például ez a dolog tuti nem jönne könnyen, és egész biztosan nem olyan, mint egy kézfogás, szóval nekem tutira nem működik ez 2 hónapon belül, meg ilyesmi intervallumokon belül.


A kérdésem a következő:

Lányok! Rátok meddig tudott/akart (volna) várni az udvarlótok? Mik a tapasztalataitok e téren? (kort is írjatok légyszi mindkettőtökhöz :) )


Illetve:


Fiúk! Nektek mi a maximum, amit várnátok egy lányra, és mi az, amit reálisnak éreztek? Hol szakadna el a cérna? A haverok mit mondanak, náluk mi a maximum? Életkort is írjatok, kérlek. :D


(kapcsolat szempontjából nem olyanra gondolok, ahol a felek brahiból vannak együtt, vagy azért hogy ne legyenek egyedül, komoly kapcsolatról, ahol a felek kötődnek egymáshoz érzelmileg, netán szeretik is egymást romantikus értelemben)


Köszi a válaszokat, szép napot! :)



2018. júl. 21. 19:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 A kérdező kommentje:

Kedves #5!


A megismerkedéstől számított 1,5 hónap? Az első randitól? Az első csóktól? A hivatalos kapcsolat kezdetétől?

Bár mondjuk 30 évesen már azért másabb, mint 18-22 évesen, sokkal inkább jogos, hiszen a korodbeliek sok mindenen túl vannak már. Bár a mai huszonévesek is... :D Köszi a választ!

2018. júl. 21. 21:47
 22/79 anonim ***** válasza:
60%
Én egyszer randiztam egy csajjal, aki azt mondta, hogy fél évet kéne rá várni, mert egyszer belefutott valakibe, aki csak azt akarta, és így akar megbizonyosodni arról, hogy nem lesz több ilyen. Elköszöntem.
2018. júl. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/79 anonim ***** válasza:
100%

Én 31 éves koromban ismerkedtem a férjemmel, és az első kettesben randizásra után kb. fél év volt, mire sorra került az első szexre. Mondjuk hosszabb randikra csak hetente vagy kéthetente tudtunk sort keríteni munka mellett. Közben persze összefutottunk pár percekre vagy egy fél órára.

És igazából nem miattam vártunk, én már 3 hónap múlva benne lettem volna, inkább ő volt óvatos és hagyott időt nekem, mert nem akarta elszúrni. Ráadásul miután összejöttünk, egy hónapra rá következett négy hónap távkapcsolat, szintén munka miatt. Ezt is simán túlélte a kapcsolatunk.

Szóval a válasz az, hogy akinek igazán fontos vagy, az figyelembe veszi az igényeiket és várni fog rád. Neki öröm veled lenni. Akinek a randizgatás egy keserű pirula, amit elvisel, hogy a végén szexelhessen, azért igazán nem kár.

Persze hülyeség előre kijelenteni, hogy "rám x ideig várni kell". De ugyanúgy felejtős az olyan férfi is, aki előre kijelenti, hogy "márpedig én nem várok x időnél tovább". Ez egy párkapcsolat, kettőn áll, hogy alakulnak a dolgok Aki előre leszögezi, hogy márpedig csak így, vagy csak úgy lehet, az azt sugallja, hogy a másik igényei egyáltalán nem számítanak neki.

2018. júl. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/79 A kérdező kommentje:

Kedves #6!


Igen, ez sok mindent megmagyarázott.

2018. júl. 22. 11:04
 25/79 A kérdező kommentje:

Kedves #7!


Igen, persze, megértelek, hogy a fél név nálad a vége, és abszolút érthető, hogy számodra ez is része egy párkapcsolatnak (teljesen jogos). Bár szerintem a nőket nem váratják annyit a pasik, mint fordítva. :D Legalábbis nem ez a standard. :D

2018. júl. 22. 17:10
 26/79 A kérdező kommentje:

Kedves Shrek42 nevű felhasználó!


Köszönöm szépen a válaszod! :)

2018. júl. 22. 20:30
 27/79 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt várni amig kialakul egy kapocs
2018. júl. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/79 anonim ***** válasza:
100%

Ha màr érzelmileg kötődöm akkor akàr 3 hónapot is vàrnék. De úgy vagyok vele, hogy egy egészséges férfi mellett aki érdeklődik iràntam, ennyi időre nincs szükség mert előbb akarjàk.

Az az igazsàg, hogy anno én ebben a dologban màr a kezdetekkor befürödtem. Minden baràtnőm azzal jött, hogy vàrjak, és aki csak dugni akar egyet, az 1-2 hónap utàn lekopik ha nem engedek. Ja persze... 19 évesen vesztettem el a szüzességem amire 4 hónapot vàrtam, erre miutàn megtörtént, ki is lettem dobva, merthogy csak arra...kellettem. Azt is bevallotta a pasi, hogy 3 màsik csajjal is megcsinàlta màr ezt, az előttem levőre 1 évet vàrt, majd szex utàn dobta.

Ezek utàn én úgy gondoltam értelmetlen több hónapon keresztül vàrakozni erre, úgyis csak utólag derül ki , hogy csak egy numera voltam vagy nem.

A 2. pasimmal a 2. randin feküdtem le (2 hónapos ismerettség utàn és majdnem 1 évig jàrtunk. Az őt követő 2 pasimmal is 1 hónapon belül megvolt. Egyetlen szabàlyom volt csak, akitől többet akarok, azzal 1. randin soha!

A férjemnél úgy volt , hogy szerettük volna megvàrni a 21. szülinapjàt, hogy aznap történjen, ami 1,5 hónap lett volna az 1. randinkhoz képest. Hàt nem jött össze...A 3. randinkon (1 hónap ismerettség utàn) megtörtént. Nem tudtunk ellenàllni. Meg nem is nagyon akartunk:) 24 éves voltam, ő, mint írtam, màr majdnem 21 és egyébként szűz! Vàrt volna többet is, ha arról van szó.

Most 32 évesen, hha nem lennék hàzas, se vàrnék többet. Mint ahogy megtapasztaltam, semmi biztosíték nincs arra, hogy nem lesz pofàraesés, és akkor majd nem hagy el, ha többet vàrok.

2018. júl. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/79 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem hülyeség hónapokat várni, a szex is fontos része a kapcsolatnak. Elég ciki, ha fél év után derül ki, hogy az ágyban abszolút nem passzolnak össze a felek,egyébként meg igen. :) Én max. 1 hónapot várnék, de utána, ha vonakodik, akkor.. exitálok. :) 41F
2018. júl. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/79 A kérdező kommentje:

Kedves Land of Confusion nevű felhasználó!


Teljesen érthető, ha felnőtt emberként úgy érzed, hogy nem reális X időhöz kötni magad, hogy ennyit várni kell, a teszteléseket pl én sem értem, a játszmákat még úgy sem. :D (én sem úgy gondoltam, hogy kijelentem, eddig vagy addig nem, utána meg igen)

Szóval akár hónapokat is várnál, ha nem lenne bizalom, vágy vagy alkalom?

Persze, közben nyilván fejlődne meg tartana is valahova a dolog, ez szerintem szükséges is, ha rendes párkapcsolatról van szó.

2018. júl. 24. 00:50
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!