Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mennyit várnátok maximum?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3.14159265357989 kérdése:

Ti mennyit várnátok maximum?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


nemrég egy ismerősöm azt mondta, hogy egy korombeli lány (20 éves) örülhet, ha a pasi vár rá (közösülés terén) egy, másfél hónapot, és az a fiú már igazán gavallér, a srácok nagy része két hónapnál többet nem vár senkire sem. Persze, egy 20 éves lányra nagyjából 17-30 éves korú férfiak közt van kereslet leginkább.

A kérdésem az lenne, hogy ez tényleg így van? Nincs olyan srác, aki ennél türelmesebb e téren? Persze, logikus, hogy aki tapasztalt ebben és/vagy sok partnere volt ebben, az igényelné, és nyilván vannak igényei, ez tök jogos. De nekem például ez a dolog tuti nem jönne könnyen, és egész biztosan nem olyan, mint egy kézfogás, szóval nekem tutira nem működik ez 2 hónapon belül, meg ilyesmi intervallumokon belül.


A kérdésem a következő:

Lányok! Rátok meddig tudott/akart (volna) várni az udvarlótok? Mik a tapasztalataitok e téren? (kort is írjatok légyszi mindkettőtökhöz :) )


Illetve:


Fiúk! Nektek mi a maximum, amit várnátok egy lányra, és mi az, amit reálisnak éreztek? Hol szakadna el a cérna? A haverok mit mondanak, náluk mi a maximum? Életkort is írjatok, kérlek. :D


(kapcsolat szempontjából nem olyanra gondolok, ahol a felek brahiból vannak együtt, vagy azért hogy ne legyenek egyedül, komoly kapcsolatról, ahol a felek kötődnek egymáshoz érzelmileg, netán szeretik is egymást romantikus értelemben)


Köszi a válaszokat, szép napot! :)



2018. júl. 21. 19:25
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 A kérdező kommentje:

Kedves #2!


Melyik másik kérdésemet olvastad? :D Nem amúgy, még nem sikerült találni senkit, de hát közölték velem ezt a társadalmi elvárást és kicsit most meg is rémültem emiatt. :D Nem biztos, hogy kell ez így nekem...

Nem a társadalmi elvárások miatt akarnék amúgy várni és nem is hiszem hogy ettől lesz jó a kapcsolat. Csak tisztában vagyok a saját képességeim korlátaival, és minekutána 1 hetes ismeretség után még megölelni sem tudok embereket, így teljességgel lehetetlennek tűnik betartani ezt az említett 2 hónapos határidőt, amiről hallottam nemrég. Nem akarnék heteket számolni, azt gondolom megtenné a másik fél, miután pl 20 nap után nem lenne semmi (vagy nem, mert biztos van olyan is). Azért tettem fel a kérdést, mert nem tudom, mennyi realitás van ebben az információban. Meg azt tudom, hogy a srácok azért előbb készen állnak rá, mint a lányok többsége.

2018. júl. 21. 19:54
 12/79 anonim ***** válasza:
100%
10: hát 1 hét után nekem sem volt még kedvem senkihez, pedig nem vagyok egy szent. :D Meg amúgy is, ott egye meg a fene, ha neki pár héten múlik, most komolyan. Stresszt akarsz vagy kapcsolatot? Kapcsolatot. Akkor hagyd ott a stresszt.:)
2018. júl. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/79 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
33%
Azt megfigyeltétek már, hogy amelyik nő heteket/hónapokat várat, mert hát ő nem olyan, hogy csak úgy odadobja magát valakinek, az rögtön összefekszik egy atomkannal, miután úgy látod, hogy nincs túl sok értelme foglalkozni vele és kezdesz lemondani róla? Oltári nagyot kamuznak a nők, amikor mímelik az elérhetetlent.
2018. júl. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/79 anonim ***** válasza:
50%
legrosszindulatúbb.: a másik meg az, amikor valakit várat fél évet és rájön, hogy ezzel nem megy semmire és a következő kapcsolatában meg ő akar dugni 1 hét után meg mászik az emberre :D
2018. júl. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/79 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindentől függ ez az egész, de szerintem ha két ember egymásra hangolódik, akkor bármikor megtörténhet. Ha úgy érzik, hogy már az első randin kívánják egymást, attól sem lesznek "értéktelenebbek" azoknál, akik lassabban haladnak. Viszont szerintem úgy van, hogy sok ember (akár nő, akár férfi) pár hónap után dobbant, ha nincs semmilyen előrelépés, pl. hónapokat kellene arra is várni, hogy csók legyen, mert mondjuk a nő visszahúzódóbb, vagy mert a férfi tutyimutyi. Itt szerintem nem csak az a lényeg, hogy mikor történik meg az első aktus, hanem az is, hogy fokról fokra érezhető legyen a haladás, és hogy az egyes lépcsőfokok között ne teljenek el hónapok. Amúgy lehet, hogy neked is dolgoznod kellene a gátlásaid feloldásán, a testi kontaktusok is nagyon fontosak két ember között. És nem kell azonnal lefeküdnöd senkivel, ott van pl. a petting is, ha korainak érzed a szexet.
2018. júl. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/79 anonim ***** válasza:
100%

@11: Az a baj, hogy sem ez, sem pedig a párkeresés nem egy technikai folyamat, nem lehet ennyire paraméterek közé szorítani vagy kérdőívek alapján lezongorázni. Ha van kölcsönös vonzalom, "ha működik a kémia" ahogy a nők szeretik emlegetni, akkor simán megtörténhet az első randevún, de általában fokozatosan alakul ki, ezért van, hogy pár hétig eltarthat, mire a nő enged.


Az, aki ilyen-olyan elvárások alapján húzza az időt, csak hülyeséget csinál. Mint mondtam nem attól lesz jó a kapcsolat, hogy 3 hónapig max. szájrapuszi van.

2018. júl. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/79 A kérdező kommentje:

Kedves #3!


Hát az a probléma, hogy kb 2 hónapos ismeretség alatt nem is tudok olyasmit elképzelni, hogy olyan szituba keveredjek, ami akár ahhoz is vezethetne közvetlenül. :D

Én a kapcsolat elején tuti nem mondanék olyasmit, hogy "fél év!", mert nekem tényleg nem az a fontos, hogy mennyit várunk, egyszerűen azért tartom ezt elképzelhetetlennek, mert ennyire gátlásos vagyok (meg mondjuk tapasztalatlan is).

Igen, értem, udvariasan szerintem nem gáz bepróbálkozni, és szerintem tök korrekt tőled. Köszi a választ! :D

2018. júl. 21. 20:19
 18/79 anonim ***** válasza:
19%

22. vagyok, férfi.

Én a harmincas korosztályfele kacsingatok. Egy 30+os nőre várnék sokat, a huszonéves korosztályra semmit, mert nem valók semmire.


Nekem az idősebb nők az ideáljaim.

2018. júl. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/79 A kérdező kommentje:

Kedves #4!


Mert hát, izé, van, aki testileg meg érzelmileg még nem áll készen 1-2 hét után? :D Talán ezért? :D Főleg akkor, mondjuk, hogyha ilyen téren tapasztalatlan is hozzá? Nem vizsga, oké, de nem mindenkinek megy ez olyan könnyen mint egy kézfogás. (és egy kézfogás sem megy mindenkinek olyan könnyen, mint másoknak pl.)

2018. júl. 21. 21:07
 20/79 anonim ***** válasza:
100%

Az első kapcsolatomban ismertem a fiút 2 hete mikor elkezdtünk járni. Kb. 1,5 hónapot vártunk a szexel. Igazából már a csókot is úgy vártam, mibtha az örök élet nektárja lenne. A testiséget is fojozatosan éltük meg. Pl. ruhába imitáltuk a dugást, majd elkezdtük a kezünkkel felfedezni a másik testét, orál... mert kívántam a párom és fel akartam vele fedezni a testiséget. A konkrét behatolásig 1,5 hónap alatt jutottunk el. Akkor már nem volt ismeretlen a másik teste, olyan nagy hűhót sem csaptunk a szex körül.

És nekem ez így tökéletes volt!


Igazából azóta is mindig a kapcsolat dinamikáját követem. Minden emberrel máskor kerül sor az első szexre. Lehet érezni mikor juttok el oda. Ez nálam 1 hónapnál nem hosszabb idő. Én is kívánom a férfit magamat csak nem szívatom meg!:D

26n

2018. júl. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!