Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sikerult talalni új férjet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerult talalni új férjet, aki elfogadta a szules utan megváltozott tested?

Figyelt kérdés
Gondolok itt megereszkedett cici es hasra?

2018. júl. 20. 12:03
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%

Most milyen választ vársz? De őszintén!

32 évesen maradtam egyedül, 2 gyerekkel. Sose voltam modell alkat, van rajtam felesleg is, és már 14 évesen se néztem ki kis girnyó tinilànynak, peckes cicivel, hosszú lábbal.

Lettek striáim, szoptatás után nekem is lejjebb kerültek a cickók. És???

Ettől még lehet sportolni, előnyősen öltözni, jó frizurát vágatni. Nem kötelező eldobni magad, hogy ha nem nézhetsz ki úgy, mint a 22 éves Claudia Schiffer, akkor xarsz az egészbe.

Egyet tehetsz: önmagadhoz képest kihozni a maximumot.

Tálaltam új párt. Biztos, hogy a testem is kívánja, mert a napi öt menetet nehéz lett volna színlelni. 😋

De: sokkal több van bennem, mint egy jó test. Pl. 30+ év tapasztalata, és nem csak az ágyban. Sok olyat megtalált bennem, amit egy 20 éves cicababàban nem. Hiába karcsú és gyerektelen.

Most 15 hónapos a közös pici. Sokat már nem tudott rombolni a testemen. 🤣

Három gyerek mellett edzőterem kell: sprintelek a kismotor után, tollasozok, emelgetem őket, focizok, szépen lebarnulok a medencében. Nem kell egész nap tehénkedni a tévé előtt.

Csinosan felöltözni és egészséges ételt főzni meg pont ugyanannyi idő, mit büfiszagú pólót venni, és csinálni egy körömpörköltet.

2018. júl. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Csurmi ***** válasza:
Olyan jó hogy valakinek ennyi problémája van az életben! Szerintem menj el plasztikai sebészhez. Ha jó még 95 évesen is dupla Ds cicid lesz ;)
2018. júl. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Most is dupla D s
2018. júl. 21. 21:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!