Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sikerult talalni új férjet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerult talalni új férjet, aki elfogadta a szules utan megváltozott tested?

Figyelt kérdés
Gondolok itt megereszkedett cici es hasra?

2018. júl. 20. 12:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%
Én szülés után, igaz, hogy sok munkával az edzőteremben de visszanyertem az alakomat.
2018. júl. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
78%
Miért kellene új férj szülés után? :O Ez valami új trend, ha az ember szül egy gyereket, akkor keres új férjet...érdekes dolgok ezek már.
2018. júl. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
24%
Szülés után a gyerekeddel kellene törődnőd, nem azzal, hogy új farok után ácsingózol, nem?!
2018. júl. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Gondoltam akit elhagytak , vagy elvaltak

Masodik, kár volt irni

2018. júl. 20. 12:20
 5/23 anonim ***** válasza:
28%
Mindenki lecserélhető/pótolható, nyugodtan váltsatok férjet. :) A feleségek is "elhasználódnak" 10 évente. :D
2018. júl. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
2%
"Gondoltam akit elhagytak , vagy elvaltak" - az emberek értelmesebbik fele (ha elhagyják, ha nem, és ha elválik, ha nem), szülés után a gyerekével törődik, nem a pinájával.
2018. júl. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
8%
MIért nem jársz edzeni?
2018. júl. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%
1 értelmes választ nem kaptál :) Sok nő talál későbbiekben új partnert,nyugi.
2018. júl. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
65%
Te szoktál kimenni a valóságba néha? Olyan embereknek is van párja, hogy csak pislogok, hogy miért (öreg, igénytelen, dagadt stb...). Szerinted az összes elvált gyerekes nő egyedülálló az egész rohadt világon? Gondolkozz már könyörgöm.
2018. júl. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
29%
Sőt. Olyat találtam, aki vehemesen leszólta a ducikat, meg azokat, akik nem császárral szülnek, mert attól kitágul a punci... Neki persze genetikailag tökéletes a teste, nem tesz érte semmit. Most ez az ember gyökeresen megváltozott, és oda van a lógó melleimért, természetes szülésen átesett puncimért, és elvett feleségül.
2018. júl. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!