Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Válás után megváltozott az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után megváltozott az életszemléletem. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

32 évesen, friss válásom után már úgy érzem nem szeretnék újra függeni senkitől. Sosem voltak alkalmi kapcsolataim, két nagyon hosszú kapcsolatom volt ezidáig (7 és 6 év), utóbbi a volt férjemmel. 2 kisgyerekem van, el tudom tartani magunkat egyedül is, tehát ez nem jelent problémát.

Természetesen van igényem a szeretetre, testiségre, nem szeretnék magányos lenni, viszont jelenleg úgy érzem, hogy nem szeretnék "nyakamba venni" még egy embert, akihez alkalmazkodnom kell, vagy megfelelni neki. (Valószínűleg a két nagy csalódásom miatt érzek így.)

Nem tudom így hogyan és hol keressek párt, nem tudom tudnék-e futó kapcsolatokban gondolkodni, valahogy úgy érzem az nem én vagyok. És nálam ha együtt vagyok valakivel, gyorsan ki is alakul a szerelem/kötődés is. Szóval tanácstalan vagyok, hogyan is legyen a továbbiakban. Boldogan élnék, élvezném az életem kötöttségek nélkül, de nem magányban.

Ki mit tenne a helyemben?

Válaszokat előre is köszönöm!



2018. jan. 28. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Sportolj, dolgozz, tanulj. Majd helyreállsz, nem sietsz sehová.
2018. jan. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egy kicsit pihentesd az ismerkedést, amíg letisztul benned, hogy mire vágysz pontosan. Amíg nem tudod, mit keresel, addig nem fogod megtalálni.

Egyelőre így élvezd az életet, te és a gyerekek. Ez nagyon fontos lépés válás után! Ha ez megy, akkor sose fogsz belecsúszni egy rossz kapcsolatba, csak hogy ne legyél egyedül. Azért nem leszel magányos, mert épp nincs pasi a láthatáron. Van családod, barátok, kollégák.

Tanuld meg ezt a két dolgot különválasztani.

2018. jan. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben voltam, mint Te, bár nem válás után maradtam egyedül, sajnos elvesztetem a páromat.

Egy gyerekem van. Pontosan olyan gondolatom volt a magánéletemről, párkapcsolatról mint Neked.

Szerencsére a sors lerendezte, egy régóta ismert férfi személyében akivel szép, lassan, baráti törődésből indulva alakult ki a kapcsolatunk.

Sosem titkoltam,hogy nem szeretnék összeköltözős kapcsolatot, Ő ezt elfogadta.Nehéz újrakezdeni, és bár jogos a tanács,hogy egyenlőre ne törekedj kapcsolatra, bár ezt nem mindig magunk alakítjuk, van amikor az élet sodorja elénk a lehetőséget.


Mindig az adott helyzetre legyen elképzelésed. Ha egyenlőre nem szeretnél komoly kapcsolatot, akkor ha ismerkedsz, ezt ne titkold. A gyerekeiddel pedig csak azt a kapcsolatot közöld, amelyik tartósabbnak bizonyul.

2018. jan. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Még fiatal vagy, nyugi emészd meg amik veled történtek. Persze hiányzik a szeretet stb, de le kell nyugodnod! Foglald le magad, vagy levelezgess barátkozgass de ne ugorj bele egy kapcsolatba azért hogy ne légy egyedül! Én is mikor egyedül lettem nagyon rosszul éreztem magam és minden áron keretem egy kapcsolatot, de ez nem jó meg kell nyugodni helyretenni a dolgokat és utána. Sok szerencsét kívánok és nyugi!:) F
2018. jan. 29. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ itt, és priviben is! Sokat segítettetek, kezd kirajzolódni mit és hogyan szeretnék.
2018. jan. 30. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!