Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet a legkönnyebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet a legkönnyebben ismerkedni manapság? Pécsett a bulik felejtősek, sokszor tinik meg párcserélgetők járnak csak oda manapság. Ti is úgy érzitek, hogy megváltozott az ismerkedések metódusa?

Figyelt kérdés
2017. febr. 20. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Én utcán szoktam odasétálni és probát tenni.


Mondjuk 100 véletlenül kiválasztott nőből 30 fogékony a közeledésemre. A másik 70: siet, házas, mérges, nincs jó kedve, stb...


Tehát 30-al eltudok beszélni. Mondjuk 15 megad valami elérhetőséget. Ebből mondjuk 6-7 el is jön randira.


Kb. 100 nő megközelítésével 6-7 randit tudsz produkálni.


Persze: számít a gyakorlatiasság is

2017. febr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Inkább azt kérdezd, milyen külsővel és milyen természettel. Szürke kisegérként, vézna karokkal és introvertáltként szűz marad az illető élete végéig, stílusos, divatos, sportos testalkatú nagydumásként válogathat a lányokból, körülbelül olyan arányban, mint ahogy az előző válaszoló írta.
2017. febr. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
1. kérdező hogy szoktál próbát tenni? Sok nő nem szereti ha leszólítják csak úgy.
2017. febr. 20. 14:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem szeretik. :D De ez nem azt jelenti, hogy az összes. Lásd durván a 70:30 arányt. :)


A hogyan-ja, meg elég változó.

- meglátok valamit rajta pl. bolyhot (puha gömbölyű szövet akármi), akkor azzal kezdeményezek.

- felmerül egy kérdés, női nézőpont kérdés

- vagy őszintén, hogy szimpatikus és ide kellet jönnöm


Persze eleinte feszélyezve éreztem magam, mert nem volt része az én képemnek, de kialakítható. Csak szokássá kell tenni. :)

2017. febr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pécsi bulikba ennnyi a párcserélő? :)
2021. jan. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!