Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy pasi vissza húzódó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi vissza húzódó típus akkor soha se lesz barátnője. Hol tudna a legkönnyebben ismerkedni?

Figyelt kérdés
2015. nov. 28. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Jó kérdés!
2015. nov. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
visszahúzódó-fanclubokban
2015. nov. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a visszahúzósó pasik tök aranyosak :'D eddig két párom volt, mindkettő visszahúzódó, csendes típus. :) Egyikükkel suliban ismerkedtem meg, másikkal egyetemi gólyatáborban.
2015. nov. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát ha szép az arca akkor felvehet egy ilyen stílust:

https://www.youtube.com/watch?v=jYqAOwcvLYs


Az ilyen pasikra buknak a csajok.

Nem kell hozzá se nagy dumásnak lenni, se kokszosnak.

ha így néz ki egy pasi akkor úgyis a csaj fog kezdeményezni.


Jó... lehet a diszkós csajok nem fognak rád bukni.

El fognak kerülni meg leemóznak. A fiúk meg azt mondják, hogy az igazi férfinak rövid a haja és gyúr. De a legfiatalabb és a legszebb csajok viszont rád fognak indulni.


Rövid haj és gyúrás.

Régi szöveg.

Volt egyszer egy ürge aki gyúrt meg rövid volt a haja, kiment Amerikába és ott a csajok elkerülték. Amikor rákérdezett hogy mi a baj azt mondták, hogy őfeléjük a bu*zik szoktak gyúrni.


Na meg persze az szokott gyúrni akinek kicsi a farka de ezt mindenki tudja.


A csajoknál a lényeg az egyediség.

Mert mi jó van egy olyan pasiban aki olyan mint a többi? Rövid haj, felkap valami farmert, páwa haj stb. Ráadásul a csajok csak azért lógnak ilyenekkel mert nincs jobb a környéken.

2016. jan. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elég ronda vagyok.Semmi esélyem senkinél. :(
2016. jan. 17. 11:47
 6/7 anonim ***** válasza:

1. Fodrász

2. Férfi szépségszalon


Igazából az egyediség számít.

Ha egyedi vagy azzal felhívod magadra a csaj figyelmét.

Mondok egy példát.


A városunkban volt régen egy csaj, helyes arca volt, közepes melle, karcsú dereka és jó nagy, formás hátsója. Mindenki őt akarta megdugni. és egy olyan pasija volt, hogy túlsúlyos. Azonban emo-s haja volt. És ez akkoriban nagyon egyedinek számított. Tehát nem a sexy, acélos izmai fogták meg a csajt. És az ürge ronda is volt.


És én is... amikor rövid hajam volt és átlagosan néztem ki mindenki elment mellettem. Aztán megnövesztettem a hajam és az arcomba fésültem. A csajok... előre köszöntek, szemeztek velem stb.


Van egy videós a neten HErBY a neve, ő is azt mondja hogy legyél egyedi. Ott van Justin Bieber. Imádják a csajok. Erre most minden pasi úgy néz ki. Jó... az átlag csajnak jó az ami másnak is van. Pistikéből 100 másolat. Kihúz egyet és kész.


AZ EGYEDISÉGRE KELL TÖREKEDNI.

De azért nem árt ha stílusos is az ember.

És ha esetleg olyan béna vagy, hogy nem tudsz mit tenni kinézeteddel akkor irány a férfi szépségszalon és kérj tanácsot.

2016. jan. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nemtudom.
2016. febr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!