Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogy lehet manapság legkönnyebben és legnormálisabb keretek között barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Nekem nincs ilyen problémám, kapcsolatban vagyok és szeretem is a párom, de ... reggel munkába menet eszembe jutott, hogy ha ne adj isten megkülönböznénk én biztos egyedül maradnék. Hajnali 6-tól este 6-ig dolgozom. Amikor kimegyek a munkahelyről az utcára kong az ürességtől és este sem látok semmi mozgást a városban. A páromat egyébként interneten ismertem meg és szerencsém volt vele, 5 éve vagyunk együtt és ő az első kapcsolatom, de nem tartanám attól függetlenül normális útnak ezt sem. Illetve biztos sokan azt mondanák, hogy tömegközlekedési eszközön vagy utcán is lehet, de szerintem sok embert megrémisztene (mert mondjuk én), 2 mondat után leszűrném h mi is a valódi cél és biztos azt gondolnám van valami baj vele ha már ilyenhez folyamodik. Régebben azt mondtam volna, hogy szórakozó hely is teljesen alkalmas, de ma már az sem szerintem.


Normális válaszokat kérnék! én így látom, ettől függetlenül megírhatjátok, ha ti nem így gondoljátok. Ha rosszindulatú választ akarnál írni, kérlek tedd máshol engem nem hat meg és csak lepontozom... :)


Én elsőre azt mondom tehát: net és tömegközlekedés (de szerintem egyik se nyerő)


2016. jan. 20. 14:46
1 2
 1/16 Mcgalagony17 ***** válasza:
79%

Szia! Én világéletemben neten ismerkedtem céltudatosan, két olyan kapcsolatom volt, ami személyes találkozásból fakadt... Azt gondoltam, azok lesznek a jobbak, és pont ellenkezőleg: egy fokkal se segíti jobban a megismerés mélységét az, hogy személyesen történik az első találkozás,sőt azokat a kapcsolatokat szívem szerint az életemből is kitörölném. Tömegközlekedési eszközön? Beszélgettem már pasival vonaton flörtölési céllal, de nem lett belőle semmi több. Viszont semmiképp nem nevezném negatív tapasztalatnak :) Ami pedig a szórakozóhelyeket illeti: szerintem ott maximum egyéjszakás kalandokat találhat az ember. Szóval abszolút egyetértek veled abban, hogy megfelelő szituációt találni a társkeresésre nem a legkönnyebb. :)


22/N

2016. jan. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Rám is eddig interneten talált rám a szerelem, 2 társkereső oldalon 1 pedig facebook.

Mostani barátnőm ilyen oldalról van, egyébként szilveszteri házibulin ismerkedtem anno egy leányzóval, barátom hívta meg, akkor nem volt senkim.

Nem lett semmi belőle, nem passzoltunk össze, meg furán is állt hozzá a leányzó az ismerkedéshez


Ezen kívül még régen 2009-ben, randizott egy lánnyal az egyik barátom, és az kérdezte nincs véletlen egy szingli barátod, és mondta de rám gondolt. Megadta a számomat a tudtom nélkül, és a lány meg tovább adta a szingli barátnőjének, és este 10kor érkezett egy hívás mikor aludni szeretnék.

Dadogva közölte, hogy nem-e lennék a barátja :D

Fura szituáció volt, nem lett semmi...


Alapjáraton, baráti társaságokat mondanék, összejöveteleket, esetleg munkahelyet, egyetemet, ugye ki hol tanul/dolgozik épp.

Baráti társaság által is bemutathatnak egy ismeretlen embernek, lásd szilveszteri esetem


Esetleg még ott vannak az ilyen fesztiválok, ha elég bátor az ember, illetve bringás felvonulások, de én se ismerkednék ilyen helyeken :)

2016. jan. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%

Na erre én sem igazán tudom a választ. Neten nem szeretnék ismerkedni egy ideig, sok negatív tapasztalat miatt.

tömegközlekedési eszközön max. akkor, ha ilyen hosszabb úton vagytok és tudtok beszélgetni.

2016. jan. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%
Én a kábeltévé mellé rendeltem meg extraként 2 év hűségszerződéssel. Életem legjobb befektetése volt, ajánlom mindenkinek!
2016. jan. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Eddig nagyon elégedett vagyok veletek, hogy normálisan válaszoltatok.. pozitív csalódás :)

#1-2 válasza szívemből szólt, de még mindig magányra vagyok ítélve úgy néz ki ha nem viselkedem jól :) :D

2016. jan. 20. 15:04
 6/16 A kérdező kommentje:
#4 .... :D te állat
2016. jan. 20. 15:05
 7/16 anonim ***** válasza:

Én az internetre esküszöm, rengeteg barátot/havert és számtalan barátnőt szereztem már általa, szerintem csak tudni kell a sorok mögé látni, és meg lehet találni azokat az embereket akiket keresel.

28/F

2016. jan. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
bárhol bármikor lehet ismerkedni... azt mondod, ha buszon odamennél egy csajhoz, akkor 2 mondat után levágná mit akarsz... miért mit akarsz? ha ismerkedni, azzal nincs gond, ha meg 2 mondat után levágós, hogy puncit akarsz, akkor sehol nem fogsz tudni "ismerkedni"...
2016. jan. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
de amúgy meg munkahelyen a legkönnyebb.
2016. jan. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

24 vagyok, három kapcsolattal a hátam mögött, mindet szórakozóhelyen ismertem meg, és több évesek lettek.


nem feltétlen kell kizárni.:) attól függ, milyen emberekkel hoz össze a sors.

2016. jan. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!