Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogy lehet manapság legkönnyebben és legnormálisabb keretek között barátnőt találni?

Figyelt kérdés

Nekem nincs ilyen problémám, kapcsolatban vagyok és szeretem is a párom, de ... reggel munkába menet eszembe jutott, hogy ha ne adj isten megkülönböznénk én biztos egyedül maradnék. Hajnali 6-tól este 6-ig dolgozom. Amikor kimegyek a munkahelyről az utcára kong az ürességtől és este sem látok semmi mozgást a városban. A páromat egyébként interneten ismertem meg és szerencsém volt vele, 5 éve vagyunk együtt és ő az első kapcsolatom, de nem tartanám attól függetlenül normális útnak ezt sem. Illetve biztos sokan azt mondanák, hogy tömegközlekedési eszközön vagy utcán is lehet, de szerintem sok embert megrémisztene (mert mondjuk én), 2 mondat után leszűrném h mi is a valódi cél és biztos azt gondolnám van valami baj vele ha már ilyenhez folyamodik. Régebben azt mondtam volna, hogy szórakozó hely is teljesen alkalmas, de ma már az sem szerintem.


Normális válaszokat kérnék! én így látom, ettől függetlenül megírhatjátok, ha ti nem így gondoljátok. Ha rosszindulatú választ akarnál írni, kérlek tedd máshol engem nem hat meg és csak lepontozom... :)


Én elsőre azt mondom tehát: net és tömegközlekedés (de szerintem egyik se nyerő)


2016. jan. 20. 14:46
1 2
 11/16 MolotovPunk ***** válasza:
56%

Szerintem a társkereső nem a legmegfelelőbb helyszín manapság barátnő keresésre.Mondom ezt úgy,hogy régebben nekem is jött össze ott több randi,sőt még 1-2 komoly kapcsolat is,ami hosszú távú volt.Bár ettől függetlenül azt látom,hogy sok ember csak divatból és ego növelésből van fent manapság ilyen oldalakon.

Persze az is igaz,hogy nem vagyok az a nagyon ráírogatós típus,úgy értem,hogy nem szoktam társkeresőn igazán senkire sem ráírni.

Jó pár komoly kapcsolatom is úgy jött össze,hogy a lány írt először rám,vagy ha élőben történt ismerkedés,akkor a csaj jelzett nekem,hogy bejövök neki. XD

Egyébként egyáltalán nem vagyok féltékeny típus,ha elindul egy flörtölés,akkor simán tudok beszélni meg más egyebet is,ha úgy alakul a helyzet. :)

De én mindig is kicsit ilyen elkényelmesedett angolos pasi voltam,mostanában meg főleg azzá váltam.

Egyébként szerintem a barátnőt és szerelmet nem kell keresni,mert az jön majd magától.Sors elhozza.Nekem mindig akkor jöttek össze komoly kapcsolatok,amikor egyáltalán nem számítottam rá.


28/F

2016. jan. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 MolotovPunk ***** válasza:
55%
Egyébként szórakozóhelyen is lehet találni hosszú távra szóló kapcsolatot.Egyik volt barátnőmet is ott szedtem össze évekkel ezelőtt...
2016. jan. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 MolotovPunk ***** válasza:
Fentebb elírtam egy szót.(Egyébként egyáltalán nem vagyok félős típus.)Így akartam írni.
2016. jan. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Laczkó68 ***** válasza:
Fiatal koromban a házibuli remek lehetösèg volt, akár komolyabb kapcsolatokat is kialakitani. Kèt komolyabb kapcsolatom munkával kapcsolatos(pincèrkedtem). Netes ismerkedèsböl szintèn kèt kapcsolat össz:6 èv. Tömegközlekedèsen sosem kezdemènyeztem,de összesègèben szerintem bárhol,bármikor lehet ismerkedni. (Hozzá teszem, nem egy alkalommal èn nem is kerestem kapcsolatot,engem találtak meg)
2016. jan. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én sem tudom mitévő lehetnék.

A munka sok időmet elveszi és még közel sem álmaim munkája. A helyzetet nehezíti,hogy vidéken lakok (Szabolcs megye), ahol már nincsenek barátaim, akikkel eltudnék járni ide-oda.

Hiába van munkám, autóm, házam, és gyűjtögetem a pénzt, nincs kivel "megosztanom" és egyre inkább kilátástalannak látom ilyen téren a helyzetem -.-

25F

2016. jan. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
elég nehéz ügy, én itt ismertem meg pár jófej csajt, csak ahhoz szerencse is kellett
2016. jan. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!