Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a fenéért kell taktikázni?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fenéért kell taktikázni?!

Figyelt kérdés

Miért nem teszitek férre az egótokat és írtok rá a másikra ha tenni akartok egy kapcsolatért?!

"Na hát én biztos nem keresem, majd ha ő keres akkor én is.." meg ehhez hasonlók.

Mintha nem is felnőttek lennénk :/



2018. jan. 16. 17:44
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

#18 Ha azt érzed szimpi vagy neki, ne hagyd veszni! Egyrészt, hogy most van pasija, nem biztos, hogy örökre megmarad. Másrészt, ha jóbarátok lesztek, az is több mint a semmi.

#19 Ilyen emberek mindig is voltak/vannak/lesznek. Aztán mindenki maga döntse el, hogy akar-e velük kapcsolatot kialakítani.

2018. jan. 16. 19:48
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, köszönöm a tanácsot!


Esetleg privátban leírnád a véleményed, ha leírom kicsit konkrétabban a szituációt?

2018. jan. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nem taktikázok. Egyszerűen félénk vagyok, hogy elhívjam kettesben, az ő kezdeményezéseit és érintéseit pedig túl későn kezdtem elhinni.

Utána próbáltam, hogy semmitmondó lényegtelen "ürügyekkel" keresem, hogyha hátha veszi a lapot és segít tovább vinni, de sikertelen kísérlet volt.

Az se építette az önértékelésem, hogy utána egy buliban más férfihoz simult.

Ha megint kezdeményezne vagy csak jelezne, amikor semleges témáról beszélünk, akkor mernék közeledni.

2018. jan. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!