Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, miért kell nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, miért kell nálatok örökké taktikázni?

Figyelt kérdés

Egyszerűen bárkivel ismerkedem (normális srácok, nem ilyen nőcsábász bunkók), mindig ugyanaz van, hogy nem lehetek velük túlzottan kedves meg érdeklődő, mert akkor visszakoznak. Ellenben, ha hidegebb vagyok velük és elérhetetlen, mindig tepernek utánam...


Mire jó ez, fiúk?


2016. jún. 25. 23:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%
A túlzott kedvesség kicsit visszataszító, mert azt gondolnám, hogy mindenkivel ilyen vagy akkor. Egyébként ha megtalálod az egészséges mértéket, akkor nagyon elvinnélek.
2016. jún. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Velem ha hideg egy csaj, akkor azt úgy értelmezem, hogy nem érdeklem. Ilyenkor kiszállok a kommunikációból, ismerkedésből. Én nem fogok utánad teperni, én nem az a fajta vagyok. Én udvarolni szoktam.
2016. jún. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
60%
Én pl. nem szeretem a taktikázást, nem mindenkire igaz ez.
2016. jún. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%

nálam, ha érdektelenséget mutatnál, akkor hagynálak a francba, mert azt gondolnám, hogy nem akarsz ismerkedni...

ismerkedésnél mind2 félnek kell érdeklődnie a másik iránt, hisz erről szól a dolog...az egy oldalú ismerkedés sem jó...


23F

2016. jún. 26. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Kinézel 3 fiut, van velük vmi tapasztalatod és ráhúzod az összesre a kb 5milliárdra...
2016. jún. 26. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
Nem kell taktikázni. Szerintem csak nagyon rájuk mászol és nem hagysz nekik levegőt, azért visszakoznak.
2016. jún. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Elég hamar lekopnék rólad, ha látnám, hogy nem érdekellek.
2016. jún. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Félreértitek. Nem közömbös vagyok Velük, hanem kicsit elérhetetlen, és mindenkinek az kell, hiába tagadjátok.
2016. jún. 26. 08:16
 9/13 anonim ***** válasza:
57%

jól van okostóni, most jól megmondtad az összes pasinak.


Na ezért visszakoznak, én is visszakoznék egy beképzelt és mindent jobban tudó 3,14csától mint amilyen te is vagy.

2016. jún. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A válaszaidból nekem az jön le, hogy te egy okoskodó nő vagy, és ami számodra teljesen természetes, az másnak hihetetlenül hiúnak tűnik és arogáns benyomást keltesz bennük, amit az átlag pasi érzékel, és hagy téged a francba. Ne lepődj meg azon, ha csak a fluor félék visznek el téged az ágyba, és többet nem is köszönnek neked, miután megkaptak téged.
2016. jún. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!