Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, nálatok ez a nő már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nálatok ez a nő már a tehén kategória?

Figyelt kérdés

Én nem így nézek ki, csak kíváncsi vagyok, hogy nálatok ki számít ducinak meg kövérnek.


[link]


2016. jún. 7. 17:11
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
26%
Ez már röfög is.
2016. jún. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
20%
Hát elég nagy valaga van.
2016. jún. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
44%
Hu, ez a no mar egeszsegtelenul kover (tok mindegy, hogy egy egesz brandet huzott maga kore ebbol). Azon mondjuk kellemeset lehet mosolyogni, hogy ot raktak mostanaban bele valami klipbe (es jaj de jo a duci nok is szerephez jutnak, hajra egyenloseg) es erdekesmod azert ugy csinaltak meg a kepi vilagot hogy nem latod rendesen soha az alakjat, es le se jojjon a videobol hogy a lany konkretan inkabb illene egy ProEnzi reklamba.
2016. jún. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 Titusztitusz ***** válasza:
16%
Hát...Én mondjuk kedvelem a telt formákat, de azért ez a nő már nekem is egy kicsit "kövérnek" tűnik kétségtelenül...(De ha leadna mondjuk vagy 5-10 kilót, valszeg úgy már egész helyes lenne...)
2016. jún. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
17%
Ez egy debella. Ez a nő az a kategória, ami már ijesztő. Nézd meg a hapsit aki igazítja a haját, meg a többieket körülötte. Én a közelében vagy attól félnék, hogy rámesik és szörnyet halok, vagy attól, hogy meg akar enni. Egy alacsonyabb nőn se szép ennyi felesleg, de az legalább nem ijesztő. Komolyan, én el tudom képzelni, ahogy jön felém és még a föld is rázkódik, mintha valami teherautó érkezne.
2016. jún. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
35%
Ennek a nőnek csak az arca szexi, semmi más. Sajnos igen, ő már túl nagydarab. Ez már nem duci meg teltkarcsú, hanem kövér. Pedig az arca tényleg rendben van, elég hülye ha megelégszik ezzel a testtel és nem fogy le.
2016. jún. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 Titusztitusz ***** válasza:
67%
6-os...Pedig hidd el, nem lenne rossz formája a nőcinek, ha lefogyna kicsit...Akármilyen kucu alkatu is a képeken, azért "szakértő szem" rögtön meglátja benne az "alapjaiban csinos alkatot", csakhát ugye ehhez tényleg fogynia is kéne...És lehet hogy nemis keveset, de azért alapjaiban nem lehet egy rossz bige ez...(Legalábbis szerintem...)
2016. jún. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
74%
Csak azt nem értem fiúk, hogy akkor miért hőbölögtök, ha mi pedig az alacsony, vézna pasikat femininnek, férfiatlannak tartjuk. Látjátok, ha egy nőnek átlagon felüli a magassága és a súlya, de még mindig arányos, akkor debella, meg röfög, meg undorító tehén. De nekünk szánalomból bele kéne szeretnünk a kicsi vékony pasikba, és tettetnünk, hogy ők férfiasak.
2016. jún. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
19%
Első válaszom lepontozásából látszik, hogy ez itt levő nők többsége bizony disznóóó.
2016. jún. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az arca. Amúgy kövérnek tartom, de ettől függetlenül tetszik. Együtt lefogynánk. :3
2016. jún. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!